Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor jár diákigazolvány? fórum

Mikor jár diákigazolvány? (tudásbázis kérdés)

2012. nov. 25. 08:53
Már csak azt kell megtudnom, hogy egy olyan OKJ-s képzés, ami csak szombatonként van, de reggeltől, az minek számít...
2012. nov. 25. 00:00

Én 2 évig esti tagozatos iskolába jártam.Kaptam diákigazolványt,holdacska volt a kártyán.

Balatonra is azzal utaztam és még ezer helyre,soha nem mondták,hogy csak az iskola és a lakhely között használhatom.

Most meg OKJ-s képzésre járok,nappalira,és természetesen itt is jár a diákigazolvány:)

8. tavasz007 (válaszként erre: 5. - 55875e9863)
2012. nov. 24. 23:28
ne a bkv penztaranal kerdezd, mert ott engem felreinforaltak. Levelezos diakra azt mondtak, vehetek diak BKV berletet, egeszen addig amig meg nem birsagoltak egy kijaratnal. Nem erdekeltek oket, hogy ok voltak azok, akik felreinformaltak, igy aztan visszatertem a blicceleshez. :) 4000 Ft-ot meg kifizettem volna, 10ezret mar sokkalom!
7. homern (válaszként erre: 5. - 55875e9863)
2012. nov. 24. 21:12
szerencsére nem jól tudod :)
2012. nov. 24. 20:56
Köszi. Pontosan nem tudom mi lesz ez, esti vagy levelezői. Mert igazából reggelre megyek, és midnen héten.:)
2012. nov. 24. 20:00

Nappalis diák minden előnnyel együtt jár, a levelezős csak és kizárólag a diákon feltüntetett LAKCÍM és az ISKOLA közötti viszonylatban vehetsz hozzá diák bérletet, a viszonylaton kívül csak diák jegyet.

Az estis-ről pedig úgy tudom azzal csak a suli és a lakhely között lehet venni diák jegyet, de diák bérletet nem, és azon kívül más útvonalra már nem lehet diák jegyet venni, egészet kell venni. (Lehet a levelezőset és az estiset keverem, de a jegy pénztárban elmondják mi a lehetőség, illetve a suliban is amikor igényled a diákot, elmondanak mindent.) :)

4. elbb (válaszként erre: 1. - Csillag03)
2012. nov. 24. 19:28
Én szombatonként járok iskolába, felnőtt OKJ-s képzésre, és kapok estis diákot.
2012. nov. 24. 19:26
Oks, köszi. Pedig jó lett volna...
2012. nov. 24. 19:22
Nem, csak akkor jár ha nappali vagy esti tagozaton iskolarendszerű oktatásban veszel részt.
2012. nov. 24. 19:15

Sziasztok!


Decembertől fogok heti egy alkalommal, szombatonként iskolába járni. Ilyen esetben szerintetek lehet igényelni majd diákot? Felnött OKJ-s képzés lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook