Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miket tapasztaltok diéta és bizonyos ételek elhagyásakor az első időszakban? fórum

Miket tapasztaltok diéta és bizonyos ételek elhagyásakor az első időszakban? (beszélgetős fórum)


7. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 22:28
Én nem ma kezdtem. Szebb lett a bőröm, nincs puffadás.
2022. jan. 15. 19:52

Milyen étel intoleranciád van?

Miért diétának nevezed azt, hogy elhagyod a számodra nem megfelelő ételeket?


Én gyerekként voltam laktózérzékeny, amit elvileg kinőttem. Mivel nem ettem 10 éves koromig tejterméket, tojást és még nem is tudom, hogy miket, ezért nem is szeretek sok ételt.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 19:04
Glutén elhagyása után egy héttel hatalmas közérzeti javulás. Tej és tojás esetében nem ennyire látványos.
4. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 19:01
Konkrétan mire vagy allergiás?
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 15. 15:57
Soha semmilyen tünetem nem volt
2022. jan. 15. 15:15
Tej és tejtermékek teljes elhagyása után az emésztésem teljesen helyreállt. Előtte maga volt a káosz, rendszertelenséggel, gondokkal, puffadással.
2022. jan. 15. 11:53

Sziasztok!


Nemrég kiderült ételintoleranciám van elég sokmindenre. Érdekelne akik szintén így vannak vagy esetleg más okból kifolyólag diétáznak milyen fizikai tüneteket tapasztalnak/tapasztaltak az első időszakba illetve meddig tartottak ezek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook