Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az FM parfümökkel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok az FM parfümökkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
35. 035bae3aff (válaszként erre: 19. - Funky_b)
2009. nov. 10. 06:44
Tudatom veled ezek nem hamisitványok eredeti EDP márkás parfümök.A haszon pedig nem a vendékörböl lesz hanem a hálózatból
34. 035bae3aff (válaszként erre: 25. - Burkuska)
2009. nov. 10. 06:43
Köze nincs hozzá??? :D hát elég érdekes a szaglásod..
2009. nov. 10. 06:41
Én is Fm parfümökkel foglalkozom de mivel ezt most szóba hoztam kifognak tiltani ..
2009. aug. 9. 13:58
Nekem is be váltak az FM es parfümök.Volt olyan,hogy megállítottak az utcán hogy milyen parfümöt használok.:))
2009. aug. 9. 13:22

Sziasztok!


Nekem nagyon bevált az Fm parfüm! És az ára is tök jó! Az üzletben kapható parfümök nagyon drágák.Kb. 3 éve meg lemerészkedtem az egyik aluljáróba,nagy hiba volt,ott vettem parfümöt,olyan allergiát okozott ,hogy a doki is csak nézte ! Szóval,szerintem jó az Fm parfüm és a legjobb,hogy az Fm parfüm OÉTI által bevizsgált parfüm.

Üdv

30. 60dc903c1a (válaszként erre: 29. - 5e48d37001)
2009. febr. 10. 19:42
Viszonylag gyakran beújítanak, úgyhogy rengeteg új illat is megjelenik, érdemes figyelni a kínálatot...
2009. febr. 10. 19:32

Sziasztok 4évig dolgoztam egy Parfümériában.Azok az illatok amik a teszterekben vannak sokkal erősebbek mint magában a termékben.Elvileg EdP-k,de mégis erősebbek és tovább tartanak.Ez nem ide tartozik csak gondoltam leírom:-)


Az Fm parfümök ugyanazok mint amit a parfüméria polcain megvásároltok,csak ezt név nélkül árulhatják.Régebb óta Donna Karent használok,de mivel Gyesen vagyok és nem engedhetem meg magamnak sajnos,kiprobáltam Fm 81-est ami ugyanaz.Gyanakvó voltam,nem nagyon bíztam a tartósságában,de meglepődtem mert tényleg ugyanaz az illat és szintén ugyanolyan tartós.

Sajnos Fm parfümök között nagyon sok nyanya illat van ami 15-20 évvel ezelőtt dobtak piacra ,kevés a divatos illat.Ha nem vagy megelégedve a parfümöddel és az ismerőseidnek sem tetszik akkor lehet,hogy csak egy ilyen illatott választottál.


Amúgy ha sokáig használtok egy illatot hozzászoktok és egy idő után már egyáltalán nem fogjátok érezni magatokon.


Én most kipróbáltam a feromonos változatott is,és tényleg van hatása:-)

Szóval nekem bevállt.Bocsi,hogy ilyen hosszú voltam.

28. 38113ab761 (válaszként erre: 27. - Pintyőke72)
2009. febr. 10. 17:58
Ugyanabból, amiből az üzleti parfümök... :)
2009. jan. 25. 20:38
Ki sem próbálnám. Ki tudja miből van? Maradok a jól bevált üzleteim kínálatánál.
26. Yulcsy (válaszként erre: 24. - 60dc903c1a)
2009. jan. 25. 18:57
Én ha reggel befújtam magam, akkor dél körül már semmit nem lehetett érezni.Nem csak rajtam, a páromon se, ill. a családtagjaim sem voltak vele túlzottan megelégedve.
2009. jan. 25. 08:59

Sziasztok!

Az túlzás,hogy olyan mint az eredeti!!!!Köze nincs hozzá.Én vettem ilyen parfümöt,de inkább kiadok több pénz egy eredetiért.Hétköznapokra persze jó is lehet...ki,hogy gondolja!

24. 60dc903c1a (válaszként erre: 23. - Yulcsy)
2009. jan. 25. 08:52

Biztos, hogy nem egyforma a szaglásunk, de nálam biztos hogy nem azért fogy, mert utána kell fújkodnom...

A vevőköröm sem panaszkodik... amely egyébként szinte kizárólag "szimatra" alakult ki. Mármint, hogy én használtam, és érezték az illatát... Ez volt a "reklám" helye... :))

23. Yulcsy
2009. jan. 24. 19:28
Nem tudom milyen orrotok van, de egyáltalán NEM tartós az illat.Én elkezdtem forgalmazni, beletettem egy csomó pénzt (több mappa) és amikor én is elkezdtem használni, akkor nagyon elszégyelltem magam, hogy ilyen rossz minőséget adok el ismerősöknek.A hölgy aki az előadást tartotta nekünk mondta, h kb. 2 hónapig tart 1 parfüm.Nem értettem, hogy hogyan fogy el olyan hamar.Ja, hát azért, mert állandóan utána kell fújnod, hogy érezd.Szóval én nem ajánlom senkinek.
22. 60dc903c1a (válaszként erre: 21. - Funky_b)
2009. jan. 24. 19:05

Nekem is... felváltva a 145-el (Salvador Dali - Dalimix)

a harminckettes keleties, "ünnepre", a másik friss, azt a "hétköznapokra"

2009. jan. 24. 17:25
Az biztos, hogy nagyon jók és tartósak az illatok. Nekem a 32-es a favoritom:)
20. 60dc903c1a (válaszként erre: 19. - Funky_b)
2009. jan. 24. 17:05

Igaz... Az biztos, hogy viszonylag nagy vevőkör kell, ha direkt értékesítésből szerene megélni az ember... De ha közben tudsz üzletet is építeni akkor lehet rajta javítani. Persze, ahhoz, hogy sokat hozzon rengeteg időt kellene belefeccelni...


(amióta forgalmazom, nálam egy üveg elfogy elég gyorsan...biztos azért nem "spórolok" vele olyan nagyon, mert jó árban hozzá tudok jutni :D)

2009. jan. 24. 15:55

Rengetegen adnak el parfümöket, az FM-en kívül még van egy pár parfümös cég. És sok a hamisítvány.

Meg ha belegondolsz egy ember mennyi idő alatt használ el egy parfümöt? Nekem kb. 3 hónap, de valakinek kitart egy évig is. Elég nagy vendégkört kell ahhoz kialakítani, hogy tényleges hasznot tudjál érte kapni.

18. 60dc903c1a (válaszként erre: 16. - Funky_b)
2009. jan. 24. 15:45

Mire gondolsz a konkurenciánál...

A bolti konkurenciára? (DM, Rossman vagy hasonló?)

2008. aug. 23. 10:25
Forgalmazással....Bocsi.
2008. aug. 23. 10:25
Imádom az FM parfümöket:) Szerintem nagyon tartósak. Forgalmazáűssal nem foglalkoznék, hisz nagy a konkurencia.
2008. aug. 23. 08:33
Én egyszer vásároltam ilyeneket karácsonyra a család több tagja számára. Többet nem teszem. Az illat tartóssága meg sem közelíti az eredeti parfümét. :-(
14. 38113ab761 (válaszként erre: 10. - Jázminka)
2008. aug. 23. 08:19
Akkor is érdemes, ha saját magad (és tágabb környezeted) számára használod. Kemény tízezreket spórol vele az ember...
2008. jún. 9. 22:26
Nagyon jó a választék és a minőség is jó (az árról nem is beszélve)
12. csjuli
2008. febr. 27. 20:07
Tényleg jók,ugyanaz az illat mint eredetiben.Van amelyik jobb is.
2008. febr. 18. 07:28

Én is használom és forgalmazom is.

Érdemes és nagyon jók... Persze, ha van olyan inkorrekt valaki a közelben, mint amit az előzőekben említettek... az nem jó (én nem találkoztam még ezzel a "jelenséggel")... Én személyszerint azzal a gondolattal léptem be, hogy ha esetleg nem is hoz annyit a konyhára, amennyit elvileg ígér az üzlet, akkor is megéri, mert nagyon olcsón jutok nagyon jó parfümökhöz... Saját (és a család) használatára illetve ajándékozás szempontjából is ...

(Pár üveggel megtérül a mappa ára...)

2008. jan. 5. 18:08

Én forgalmaztam,és nagyon megérte.Csakhogy amit már más is leírt:hiába tiltja a szabályzat,olcsóbban adta más,és sajna én befuccsoltam.Szerintem akkor vágj bele,ha tuti vásárlói köröd lesz,és nincs a közelben "haramia"!

Sok szerencsét hozzá!

2008. jan. 5. 14:41
Nem tudom ezek az utánzatok amit 4000 ft-ért árulnak? és nagyon hasonlítanak az eredetire? egyforma üvegben vannak?
2007. okt. 7. 21:01

Szerintem nem lehet őket eladni annyiért, amennyi az eladási áruk, mert egy csomó ember sokkal olcsóbban adja, még annak ellenére is, hogy ezt tiltja a szabályzat.


Viszont a parfümök tényleg nagyon jók!!!!!

2007. okt. 7. 20:53
Én használom ezeket a parfümöket, nekem nagyon tetszenek, bár nem foglalkozom forgalmazással.
2007. okt. 7. 20:46
Jók az FM Group parfümjei! Szerintem érdemes belépni :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook