Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért viselkedik így velem az anyám?...legszívesebben már meghalnék... :((( fórum

Miért viselkedik így velem az anyám?...legszívesebben már meghalnék... :((( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
33. tedin
2009. dec. 14. 21:53
Amikor mamád még élt nem beszéltél erről a dologról vele?
32. tedin (válaszként erre: 29. - Monchika83)
2009. dec. 14. 21:48
;(
31. monchika83 (válaszként erre: 27. - Gordonka)
2009. dec. 14. 21:45
De valahogy úgy érzem igazad van... nem ragaszkodhatok ehhez.... mert tényleg nem jó ez így. Ezért is írtam ide...mert talán ti tudtok segíteni... Csak tényleg nem értem miért... tudod hogy van ez. Az ember folyton a választ keresi. :)
30. monchika83 (válaszként erre: 26. - Tedin)
2009. dec. 14. 21:42
De bizony sajna.... Abszolút nem vagyok nő mellette. Üdülési csekkből visz vacsizni ha visz.... Kb kétévente egyszer... Nah mind1. Igen egy városban és nem is messze. :) A párom nem beszél anyummal kb 5 éve mióta együtt vagyunk, mert 5 éve vagyunk együtt. Egyszer összevesztek és azóta semmi. Ez is bánt ám. De anyumnak senki nem jó. Ő vmi milliárdost szeretett volna... nekem meg nem az számít... A párom is azt mondja hogy ne foglalkozzak vele, de ez nem ilyen egyszerű.... Sajnos.
29. monchika83 (válaszként erre: 25. - Fcb1afbd10)
2009. dec. 14. 21:40

Tudom...csak nem értem miért.... egy anya hogy lehet ilyen? Mi váltja ezt ki? Tényleg nem értem. Mikor én soha nem bántottam...sőt tűrtem és tűrtem... Az édesanyjához aki 87 éves volt akkor nem volt képes kihívni a mentőket, mondván hogy csak a gondot csinálom neki... Mert ugye én kihívtam. Élt még utána 2 évet a kincsem. Kár hogy már nincs...ő szeretett engem..csak ő...

:(((((((((

28. fcb1afbd10 (válaszként erre: 27. - Gordonka)
2009. dec. 14. 21:34

Ez így igaz!Én anyámmal így vagyok!Sokáig bántot a dolog hogy ilyen a kapcsolatunk,sokszor kerestem a választ de nem találtam....

Ma már tudom hogy hiába csinálok én akármit soha nem leszek elég jó neki!:(

De próbálok nem gondolni ezekre a dolgokra és egyre jobban érzem magam...

27. Gordonka (válaszként erre: 24. - Monchika83)
2009. dec. 14. 21:27
Nézd, nincs oldhatatlan kötelék. Van, hogy az ember a saját gyerekét engedi el, annyira borzalmas dolgokat tesz, van hogy a szülőjét stb. Nem kell mindent kezelni, néha el kell engedni. Ha valaki MINDIG negatív és rosszindulatú, az kezelhetetlen, ez van, nincs mit tenni. Nem baj, ha máshogy látod, van, aki élete végéig ragaszkodik rossz dolgokhoz, ahelyett, hogy kiderítené, miért történik ez vele, mit kell belőle tanulnia. Ha rájön, akkor a probléma meg is oldódott, akkor olyan tiszta és világos lesz minden. Na akkor tudja az ember a legfontosabb kötelékét is nevetve elengedni örökre. A lényeg, ha valaki rosszat tesz mással, azt kerülni kell. De ez tényleg csupán egy vélemény, mégha szerintem igaz is, nem kell elfogadni.
26. tedin (válaszként erre: 22. - Monchika83)
2009. dec. 14. 21:22
Lehúzza az önbizalmadat???Ne már...pedig benne bíztam:( Hát így nem könnyű!!! Egy városban laksz anyukáddal? A párod mit gondol anyukádról? Mióta vagytok együtt?
2009. dec. 14. 21:08

Sajnos ismerős a helyzet!Én is így állok anyámmal....de én hiába írtam neki.....vissza küldte...szerintem próbáld meg el terelni a gondolataid mással....és próbáld fel dolgozni hogy ilyen....

Ez szomorú tudom,és nehéz is hidd el tudom...

24. monchika83 (válaszként erre: 20. - Tedin)
2009. dec. 14. 21:07
Mondtok ezzel valamit.... Tényleg ...tanultam is erről. A játszmákról. Hmmm. Hogy lehet ezt kezelni a szülővel? Ez nehéz így..
23. monchika83 (válaszként erre: 21. - Cb82b220ce)
2009. dec. 14. 21:06
Igen igen, ő ilyen. Más szemében kedves, aztán elmondja mindennek. Igazából senkire nem hallottam még tőle pozitív véleményt. Tényleg. Annyira negatív... Talán magát nem szereti, ezért nem tud senkit szeretni? Engem is folyton ledagadt-oz, közben meg mikor felmegyek akkor kínál mindennel, hogy egyek. Nem fogyis kajákkal....
22. monchika83 (válaszként erre: 17. - Tedin)
2009. dec. 14. 21:03
Igen mondasz valamit... gondoltam már rá. Hogy hagynom kellene, mert ez így nem megy már. 26 éves vagyok és azt hiszi hogy még mindig ő írányít. Próbál de nem hagyom, ezért folyton szekál... Soha nincs egy jó szava hozzám. Ha volt is nem sokáig tartott. Mindig kötött vmit valamihez. Csak akor ha.... majd akkor ha.... rosszul voltam ettől. A párom sajnos a másik probléma... ő meg lehúzza úhy az önbizalmamat, hogy huh... sajnos nem tudok rá támaszkodni...
2009. dec. 14. 21:00
Szia!Komoly hogy ezt csinálja?Pedig olyan kedvesnek tűnt a műsorba.Sajnálom.Nem nagyon tudok rá mit mondani,nem tudom miért lehet ilyen.
20. tedin
2009. dec. 14. 21:00
Gordonka teljesen jól gondolja! Egyetértek!!!
19. monchika83 (válaszként erre: 16. - Gordonka)
2009. dec. 14. 21:00
Semmi gond. :) Egyébként szerintem nem vagyok olyan alkat. Nem szeretek szenvedni. Ezért is zavar nagyon.... :( Sajnos azért ez nem olyan egyszerű, mert hát csak az anyámról van szó... Azért egy pasit talán könnyebb elhagyni. De ez bonthatatlan kötelék... nem tudom... :) De arik vagytok, hogy írtok... Komolyan már könnyebb is egy kicsit.. :) Köszönöm!
18. Gordonka (válaszként erre: 15. - Monchika83)
2009. dec. 14. 20:56
Akkor elérte, amit akart. Mégpedig azt, hogy bizonytalanul gondolkodj magadról, ezzel tud a legjobban magához láncolni. Hajaj hány ilyen embert ismerek... menekülni, menekülni onnan és magadnak ránézni, mennyire sokat is érsz! Te is látod, hogy ez így nem oké, akkor mire vársz? Tudom, ez nehéz, mert érzelmi kötelék van köztetek, de ez inkább játszma mint őszinte érzelem. Szerintem.
17. tedin
2009. dec. 14. 20:55

A leírtak alapján már más a véleményem!!!Ne haragudj, de ezek tudatában nem érdemli meg a szeretetedet. Én nem kezdeményeznék, hagynám az egészet, számomra nem lenne értelme, mindig ott lebegne a szemem előtt, hogy miket mondott...és van aki szeret: ott a párod!

Aki ilyeneket vágott a fejedhez annak adnál még egy esélyt?

16. Gordonka (válaszként erre: 14. - Monchika83)
2009. dec. 14. 20:53
Sajna nem csak a párkapcsolatoknál igaz, hogy amelyik szekér nem vesz fel, azután nem érdemes futni. Minden emberi kapcsolatnál így van, mégha ennyire közel is áll hozzád az illető, aki "nemszeret". Biztos, hogy lenne más ember, aki figyelne rád, az a kérdés, hogy nem vagy-e mártír alkat, aki szeret szenvedni? Akkor van az, hogy inkább nem engedjük el szenvedésünk alanyát... ez nem célozgatás, hisz nem ismerlek, csak hangosan gondolkozom.
15. monchika83 (válaszként erre: 13. - Gordonka)
2009. dec. 14. 20:52
Igen sajnos folyton kritizál...De persze azt hangoztatja hogy ő akar egyedül jót nekem senki más.... Mondom így, hogy leépítesz. Ezért nem vagyok soha biztos önmagamban.... Semmiben jóformán. Mert soha nem kaptam pozitív megerősítést.. :(
14. monchika83 (válaszként erre: 12. - 93f8940be5)
2009. dec. 14. 20:49
Most éppen nem, most küldtek el a munkahelyemről A főiskolát csinálom most fogok állavizsgázni januárban. Hostesskedni szoktam tehát anyagilag igazából nem függök tőle. Soha nem adott pénzt, ha igen akkor is nagyon keveset ( néha 1-2 ezer forintot), inkább odaadja másnak. Bár neikem nem a pénze kell.... :( Pont ezért nem jelentkezem most, amit írtál, hogy nem teperek utána. De semmi ő sem keres és ennyi. A karácsonynak így nekifutni??? Szerinted?
13. Gordonka (válaszként erre: 11. - Monchika83)
2009. dec. 14. 20:40
Erre a gondra nehéz megoldást találni, nagyon kevés az információnk rólad és a kapcsolatodról anyukáddal. Mindenesetre azt megtanultam, ha valaki folyton szid, annak kizárólag önmagával vannak komoly problémái, és ezzel nem tudván szembenézni, kivetíti valakire, akiről tudja, hogy meg tudja bántani. Ha tényleg ennyire kritikus veled, akkor sajnos nem akar neked jót... és ezt a tényt neked kell elfogadnod, akármilyen nehéz is. Tovább kell állni, mielőtt kikészülsz.
2009. dec. 14. 20:38
Van munkád? Be kellene biztosítani magad arra az esetre, ha egyedül maradnál! És fel kell készülnöd lélekben is, mert nem könnyű.Megjegyzem nekem is gondjaim vannak az anyámmal, pedig nekem vér szerinti anyám.A lényeg, hogyha ő csak ordítozni tud veled, meg bántani és azt látja, hogy tepersz utána, annál jobban le fog tojni. Éreztesd vele, hogy nem fügsz tőle, hadd főjön egy kicsit, aztán egy idő múlva meglátod, mi alakul ki.
11. monchika83 (válaszként erre: 3. - 3c9224c199)
2009. dec. 14. 20:34
Tényleg? De hát ha megnézzük tényleg csak ők vannak nekem.... félek nagyon... A páromra nem igazán számíthatok sajna... Nem tudom, annyira kétségbe vagyok esve...
10. monchika83 (válaszként erre: 4. - Noysee)
2009. dec. 14. 20:33
Igen erre gondoltam én.... de ki tudja el sem olvassa.. nem tudom már...
9. monchika83 (válaszként erre: 5. - 9f8e6b2378)
2009. dec. 14. 20:32
???
8. monchika83 (válaszként erre: 6. - Tedin)
2009. dec. 14. 20:32
Köszönöm nagyon ari vagy! Csak sajnos pont azoknak nem akiknek kellene hogy legyek! :( De nagyon köszi tényleg ari vagy! :) A levélre gondoltam én is...de nem túl személytelen? Bár beszélni nem lehet vele, mert csak ordít... :( Soha nem is lhetett..
7. monchika83 (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2009. dec. 14. 20:31

Az igazság az, hogy az örökbefogadásom óta úgy érzem hogy nem vagyok neki elég jó!

Mamikám nevelt fel, ezért nem is tudok sokmindent rólam. :( Folyton azt hallgattam hogy: " Nem iylen lovat akartam" vagy hogy " Ezért nem kellettél az anyádnak sem mert ilyen hülye vagy!". És még sorolhatnám a durvábbnál durvább beszólásokat. És mindig mondta, hogy megbánta hogy kihoztt. Volt időszak mikor minden rendben volt, de mióta mamám meghalt valahogy minden más. Ez most volt júliusban. Összetört bennem valami és azóta nem találom a helyem. Most utólag mikor hazajöttem a műsorból, a kamerában mondta hogyígy meg úgy szép, meg jó, de mikor hazaérkztem akkor nem hallgattam mást minthogy sz.r lett a hajam, sz.r a kabátom, sz.r a csizma...stb.. Minden. Semmi nem jó neki. Bármit csinálok. Folyton a pénzével jön, hogy majd kitagad és akkor mit csinálok majd. Mert úgysincs senkim... :((( Mondom igen köszi, ezt hangoztatni kell... És most nem beszélek vele 1 hónapja. Nagyon rossz érzés... mert így is a párom dolgozik szenteste és tök egyedül leszek.. :(((

2009. dec. 14. 20:24

Én is azt javaslom hogy írj neki egy levelet, vagy ha módodban áll vele találkozni akkor mond el neki, hogy mi bánt, mennyire szereted és hogy fontos neked. Ha erre nem reagál akkor úgy gondolom nincs értelme:((( Szomorú helyzet ez:(

Amúgy láttam a műsort amiben szerepeltél, nagyon szimpi voltál és tök csini lettél!

2009. dec. 14. 20:10
Te voltál?
4. noysee (válaszként erre: 1. - Monchika83)
2009. dec. 14. 20:10
Próbáld meg hogy írsz neki egy levelet, amiben mindent leírsz az érzéseidröl..mindent hogy mi esik rososzul és hogy te mennyire szereted.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook