Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért vállalnak be olyan sokan a rossz hátterük ellenére gyereket az emberek? fórum

Miért vállalnak be olyan sokan a rossz hátterük ellenére gyereket az emberek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. ápr. 17. 09:02

Elkepzelheto, hogy a no direkt azert szulne gyereket, mert igy gondolom kap valamilyen tamogatast. Mondjuk a GYED nem tul sok.

Felelotlenseg gyermeket vallalni ugy, hogy a pasi alkalmi munkakbol el, de az meg nagyobb baj, hogy iszik is. Milyen gyerekkora lenne szegeny gyerkocnek?

Egyebkent en is ismertem egy hasonlo part, azzal a kulonbseggel, hogy a ferfi az ital mellett meg csajozni is jart...a feleseg megis szult neki egy gyereket, aki most 3 eves. A pasinak ugyan van munkaja, de nem keres sokat. A no kb. 5 eve nem dolgozik.

6. Naoya (válaszként erre: 4. - Jozsi.38)
2013. ápr. 17. 09:01
Szívesen leállok velük vitázni. :) Velük ellentétben én nem a segélyre támaszkodom, hanem saját magamra! :) És inkább gyűjtögeteg éveken át, de akkor garantált, hogy nem lesz hiánya semmiben a gyerekemnek..
5. bd5e718401 (válaszként erre: 1. - Naoya)
2013. ápr. 17. 08:59
Nekik biztos nem zavaró, mert nem fogják fel, hogy mit csinálnak.
2013. ápr. 17. 08:57

nem csak neked zavaró, de hogy te ezért mit fogsz itt kapni :)

itt a hozzáállás a következő:

1)majdcsakleszvalahogy

2) ahová istenke ad báránykát, oda ad legelőt is

3) olvasd el a mikor jön a családi pótlék fórumot és megdöbbensz

hoxán ez az alap hozzáállás, rossz fórumot nyitottál :P

3. Naoya (válaszként erre: 2. - 99279bb06f)
2013. ápr. 17. 08:56

Hát igen, több mint valószínű, hogy ez lesz...

Elszomorító a helyzet!

2013. ápr. 17. 08:54
Felelőtlen, nemtörődöm emberek! De hidd el, hogy nekik még mindig jobb anyagi helyzetük lesz, mert kujtorognak majd mindenféle segélyért, míg te gürizel a munkahelyeden éhbérért!
2013. ápr. 17. 08:53
Nem irigységből érdekel téma, inkább megbotránkoztat, hogy egy ismerősnek sem igazán nevezhető illető, igen csak rosszul él, hiszen a pasi culágerkedik + iszik mint az állat, a nő pedig munkanélküli, (egyébként akkora arcuk van, mint a bécsi kapunak..) mégis gyermeket terveznek. Más meg örül, ha enni tud. Csak nekem zavaró ez a felelőtlenség?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook