Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vagyok ennyire érzékeny? fórum

Miért vagyok ennyire érzékeny? (beszélgetős fórum)


1 2
15. df1e1c376c (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2019. dec. 14. 18:51

Az nem is latszik, hogy ki nezett meg egy adott posztot.


Amugy meg butasag igy kombinalni, hogy a masik csak kibszasbol boldog.

14. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 18:48

Talan emberbol vagy.

Ne nezegesd, torold ki az ismeroseid kozul!

13. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 17:37
Teljesen normális, hogy egyelőre így érzel. 30 év nagyon hosszú idő, és bizonyára rengeteg sérelem ért. Megint ez a Fészbuk... Tiltsd le a picsába!
12. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Érdekes73)
2019. dec. 14. 17:04
Az is igaz! Meg az is, hogy itt is találhat barátnőket, ill. az ottani barátnők is jöhetnek ide is. Majd ha ott egy kicsit normalizálódik a helyzet, ő is sebek nélkül mehetne oda vissza. De most egy ideig totál eltűnnék onnét.
11. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2019. dec. 14. 16:33
Ez igaz csak a facén klubozhat tarthatja a kapcsolatot barátnőkkel ami meg jót tesz neki.
10. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Érdekes73)
2019. dec. 14. 16:10

Azt úgysem fogja tudni megtenni, mert automatikusan mindig azt fogja figyelni.

Másrészt, ha az a másik látja, hogy nem figyeli őket, akkor már nem is annyira élvezetes dolog a részükről, minden nap újabb fotókat felrakni, hiszen az egész játék csak az ő bántására megy ki.

Jobban fogja idegesíteni az exet, ha azt hiszi, hogy volt párja ilyen könnyen túl lépett rajta, és már nem is kíváncsi arra, mi történik vele.

9. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2019. dec. 14. 16:04
Felesleges törölnie magát csak ne nézegesse az ex szerelmes képeit.
8. birebora (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 16:02

Kedves Mireille!


30 év, persze, hogy érzékeny vagy, ez nagyon sok.

De ha a férjed ilyen gátlástalan, erkölcstelen, etikátlan és lépten-nyomon megcsalt, nincs mit sajnálni sem rajta, sem a kapcsolatotokon.

Sírd ki magad vegyél egy nagy levegőt és kezd újra az életedet.


Kívánok neked sok erőt és kitartást:)

7. Napsugár8 (válaszként erre: 4. - Bözsi néni)
2019. dec. 14. 16:00
Ez valóban jó ötlet, hogy egyszerűen kitörölni és kilépni onnét, nem kell minden nap felszakítani a sebeket azzal, hogy őket nézed.
6. globus (válaszként erre: 4. - Bözsi néni)
2019. dec. 14. 16:00
Éppen ezt akartam javasolni. Állítsa le a követését, sőt legjobb, ha törli az ismerősei közül. Nem szabad kukkolni, folyton nézni, hogy mit csinál. Ez csak önsanyargatás.
5. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 15:57
30 évet nem lehet egy mozdulattal kitörölni...Szerintem is természetes ha időnként sírsz/ rosszkedved van. Jobb lenne neked ha nem nézegetnéd a facén miket posztol az ex.
4. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 15:54

Megértelek, nálunk 17 év után történt.


Ezt el kell gyászolni, 30 közös év azért sok. Idő kell hozzá, mint a gyászhoz, de hidd el, idővel múlik majd a fájdalom.


A facés közös albumot nem tudod törölni? Én azt tenném. A képek a gépeden úgyis megvannak, gondolom. És nem nézném, hogy miket posztol, sőt, törölném az ismerősök közül. Lehet ám élni facebook nélkül is, hidd el :-)

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 15:43

Úgy gondolom, ez természetes reakció. Megértelek, valószínű mindenkiből ezt váltaná ki egy ilyen esemény.

Sírj, amikor csak jólesik, mert a könnyeket el kell sírni. De azért meglehet, hogy egy szakembert is célszerű lenne keresni, akivel átbeszélnétek a dolgokat, és segítségével könnyebben tudnád feldolgozni az eseményeket, és könnyebben tudnád lélekben is elengedni őt. Nagy kár lenne, ha ez az esemény annyira mély nyomot hagyna benned, amely a későbbi éveidre rányomná a bélyegét. Mielőbb meg kell szabadulnod a fájdalomtól. Ehhez kellene egy szakképzett segítség.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Mireille71)
2019. dec. 14. 15:43

Szerintem tudod mi van veled, hiszen a kérdésed előtt sok mindent felsoroltál, ami konfliktus ebben az időben jelen van.

Ha nem tudsz a problémákkal megküzdeni töltsd a Karácsonyt egy baráti családnál, egy testvérnél, rokonnál. De ne öntsd nyakon őket a problémáiddal! Kapcsolódj ki velük, hogy tiszta fejjel érkezhess haza!

2019. dec. 14. 15:21

30 év házasság után 3 hónapja külön élünk. Boldognak kéne lennem, én mégis képten-nyomon kiborulok.

Tudok szinte minden nőjéről, az exétől született gyerekéről...

Most megint van egy új, aki miatt elkezdte a héten törölgetni a facés közös albumokból a képeimet.

Majd tegnap elvitte céges vacsorára... a fiam munkahelyére.

Ma reggel pedig frissen posztolt szerelmes kép “várt” a facén.

Igyekeztem nem foglalkozni vele, de vásárlás közben olyan zokogás tört rám, hogy azt se tudom, hogy keveredtem haza.

Nem akarom ezt csinálni! De mi a franc van velem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook