Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi és ennyire érzékeny? fórum

Férfi és ennyire érzékeny? (beszélgetős fórum)


13. winny
2009. okt. 4. 17:23
Ha ilyen kezd el gyerekként kezelni.Nem tetszik neki?Közöld vele,hogy legyen felnőtt és akkor úgy fosz vele bánni:)
2009. szept. 15. 17:28
leugatnám
2009. máj. 24. 15:47
Nem egyke, van egy idősebb tesója, fiú, de lehet mivel ő volt az öcsike el lett kényeztetve a segge:) Már mondtam neki, nekem is vannak rossz tulajdonságaim, egyet mondj, és próbálok változtatni, de akkor oda-vissza és én is mondok egyet... Hát kíváncsi leszek, mert ugyanazt fogom tenni vele, és én is ilyen leszek:D a saját fegyverét tartom majd a képébe
2009. máj. 24. 14:36
Nekem is volt dolgom ilyen pasival. Agybaj! Én nem bírtam!:)Felidegesített vele.
2009. máj. 24. 10:57
Szimpla érzelmi zsarolás. Lehet, hogy ez működött amikor kicsi volt. Véletlenül nem egyszem gyerek? :)
2009. máj. 24. 10:51
Inkább hiszti. Ha nem rá figyelek, akkor mindjárt azzal jön, mert nem vagyok fontos neked meg blabla... és bedurcizik, tényleg, néha, mint egy gyerek, ha nem figyelsz rá kellőképp, akkor besértődik, és rávágja, hogy jó, mindegy, nem fontos és még nekem esik a végén szarul.... hogy basszki én csinálom rosszul. Lehet, hogy nem kapta meg kiskorába a kellő szülői figyelmet, lehet hülyeség, bocs, de már nemtok mire gondolni:S:)
2009. máj. 23. 22:23
Ha ez állandó lenne,akkor kiborítana!:-(Néha-néha még belefér,de akkor is inkább csak kiröhögöm!:-)
2009. máj. 23. 22:21

Á,én azt nem tudom tolerálni. Szerintem körberöhögném, és rávágnám az ajtót. Az sem lenne nagy baj,ha a fejére csapódna. :D

Amúgy nem tudom. Vagyok annyira mázlista, hogy ilyen pasit sosem vonzottam be.

5. pemete (válaszként erre: 4. - E14ebbbf07)
2009. máj. 23. 22:19
Én a sértődésre, és a férfihisztire gondoltam egyből:)
2009. máj. 23. 22:17
Mit értessz hiperérzékenység alatt? Elsírja magát mindenen? Vagy hisztizik, hogy biztos azért nem csinálsz ezt-ezt, mert nem szereted?? Konkretizáljuk kicsit a problémát! :-)
2009. máj. 23. 22:17
bocsi: nem ami, hanem amitől agybajt tudna kapni:p
2009. máj. 23. 22:16
Nem egyszerű a pasik érzékenységét lekezelni, de sok türelemmel megoldható. Sokszor az a megoldás, ha az ember nem tesz megjegyzést arra, ami épp agybajt tudna kapni, inkább elnéz felette, és akkor nincs sértődés, meg hiszti.
2009. máj. 23. 22:12
Sziasztok! Ki, hogy kezeli ha érzékeny a párja férfi létére... De tényleg, mint egy gyerek, hiperérzékeny:( :S Ami persze egy fokig jó, de egy idő után már kezelhetetlennek érezhető.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook