Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért tűnnek el a barátnők ha megtalálod az igazit?! fórum

Miért tűnnek el a barátnők ha megtalálod az igazit?! (beszélgetős fórum)

1 2 3
17. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Tündérke6)
2012. ápr. 23. 15:32
Mert onnantól, nem foglalkozol velük annyit.
2012. ápr. 23. 15:31
volt hogy sírva jött át hogy adjak neki valami rucit a discoba volt hogy nem is kértem vissza, vagy valamikor nem volt pénze kajára a büfében hívtam meg stb... azt hiszem rám nem mondhatta senki hogy nem segítek neki
15. c3f39fd03b (válaszként erre: 12. - Tündérke6)
2012. ápr. 23. 15:31
Amúgy -és ezt abszolút nem csesztetésként kérdezem- átgondoltad már azt egyszer is,hogy biztos,hogy a barátnőid voltak azok,akik nem kerestek téged? Nem az volt,hogy te voltál együtt sülve-főve a pároddal,és a barátnőiddel meg nem igazán foglalkoztál abban az időszakban? (Bár mondjuk azt nem írtad,mekkora iődszakot ölel fel ez a sztori..) Mert ha te szépen elvoltál kettesben a kedveseddel mondjuk 2-3 évig,a barátaiddal meg közben megszakadt a kontakt,szerintem ne csodálkozz azon,ha egy idő után nem keresnek.Nyilván nekik is ment az életük tovább,csak lehet,hogy te ebből kimaradtál,mert mással voltál elfoglalva.Mondom még 1x,nem bántólag kérdezem,ne vedd a szívedre.
2012. ápr. 23. 15:27
Mivel az egyik más életszakaszba lép, jobb kicsit eltávolodni, mert még azt hiszi, hogy el akarja venni tőle a fiatalembert - amolyan tudatalatti rivalizálás -.
13. Tündérke6 (válaszként erre: 11. - F799cac10e)
2012. ápr. 23. 15:27
Pontossan, én még olyannal nem találkoztam akire tudtam volna számítani a bajban...
2012. ápr. 23. 15:25
Én meg azt vettem észre mindig, hó elején kerestek aztán jött a kifogás, hogy miért nem érnek rá....szánalmas
2012. ápr. 23. 15:20
volt barátnőm egy suliba jártunk,meg discoba is nagyon jól megvoltunk mindent megbeszéltünk, vigasztaltam amikor ott hagyta valamelyik barátja, stb... és egyszer megkeresett egy ismerőse egy dologgal hogy kölcsön adott neki valami nadrág félét, és mondta hogy szóljak már neki, hogy hagyja vissza mert még rajta nem volt és szeretné hordani, vagy ha nem akkor vegye meg tőle. én szóltam a barátnőmnek aki letagadta azt mondta az övé, na ennyit erről, a szemembe hazudik egy kis dologról mit várjak később tőle, azóta találkoztunk már született babája is kb 1 éve, ott büszkélkedett vele, engem hidegen hagyott. nem vagyok egy kőszívű söt túl jó szívem van mert többször megbocsájtottam neki, de ami sok az sok. segítettem neki adtam kölcsön is mivel ők elég rosszul álltak anyagilag is, de engem ez sosem zavart a barátnő a bajban is ott van, szerintem.
2012. ápr. 23. 15:18
Nálunk ugyanez van barát vonalon. Megnésülnek, jön a gyerek s megszűnnek létezni. Munka után rohan mindenki haza, mert mit szól az asszony. Volt aki megtalált amikor szívesség kellett, de csak akkor. Na őket én építettem le lassan de biztosan.
9. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Adbefc7882)
2012. ápr. 23. 15:18

Én pont a fordítottját tapasztaltam.Hárman vagyunk nagyon jó barátnők,ebből az egyikünk 2010-ben megismerkedett a -most már- férjével.Addig havi szinten találkoztunk,de két találkozás közt is telefonáltunk,maileztünk...Na mikor ez a srác megérkezett,mintha elvágták volna az egészet.Hiába próbáltuk elhívni találkozókra,mindig jött valami kifogás.Abban az évben 2x (!) találkoztunk összvissz,de azt is úgy,hogy 20 percet maradt,mert mennie kellett a párjával valahová.Ha meg is beszéltük a találkozót,egy nappal előtte vagy aznap lemondta olyan indokokkal,hogy most a férje családja megy hozzájuk,férjének segít,stb.Nem közölte azt se,hogy összeköltöztek,se az eljegyzést,se azt,amikor terhes lett.Csak nagyot néztem,amikor egy nap felhívott,és megkérdezte,mit csinálok október 1-jén,mert hogy férjhez megy....Gondoltuk a terhessége alatt biztos lesz ideje...Hát nem volt.Sehova nem tudtuk elhívni,de még időpontot összeegyeztetni sem,egyszer találkoztunk úgy,hogy elmentünk hozzájuk.Most március elején szült.Sokszor kerestem,nem vette fel,sms-t írtam,nem reagált....Közel 3 héttel a szülés után hívott fel 6 perc erejéig,de akkor már tényleg aggódtam,hogy esetleg vele történt valami....Azóta nem beszéltünk,eltelt több mint egy hónap.

Ebben nem volt semmi "vetélytárs" feeling...Simán elkoptunk az életéből,azt hiszem.

8. one euro (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2012. ápr. 23. 15:14
XD
7. Tündérke6 (válaszként erre: 4. - 6b006fc769)
2012. ápr. 23. 15:14
:D :D :D
2012. ápr. 23. 15:13
Na látjátok ezzel én is egyet értek, én is kerestem őket egy darabig aztán rájöttem, hogy csak hülyítenek, ezáltal nincs egy normális társaságunk párommal akivel lehetne programozgatni......:(
5. Orsi86 (válaszként erre: 2. - Adbefc7882)
2012. ápr. 23. 15:12

Ez így van!


Igazi barátnő...hmm...szerencsés akinek van. Nekem nem volt soha olyan lány akiben feltétel nélkül megbíztam volna. Csak a férjemben és a szűk családomra számíthatok mindig.

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Tündérke6)
2012. ápr. 23. 15:11
biztos ő is megtalálta az igazit és éjjel-nappal kefélnek
2012. ápr. 23. 15:07
:) barátnőben nincs igazi, hogy mért ?mert vetélytársak egymásnak, sőt még a szemedbe is hazudik ha van valami
2012. ápr. 23. 15:07

:D

Az még semmi...

Igazán akkor válnak köddé, amikor babád születik :)

Én ugyanígy vagyok :)

Eleinte rácsörögtem néha-néha 1-1 barátnőmre, amire jött a hebegés, hogy "mostanában akartalak hívni"...

Azóta én sem keresem őket és jó ez így :)

Az igazi barátnő megmarad :)

2012. ápr. 23. 15:06

Sziasztok!

Biztos ti is csalódtatok már barátnőbe, szerintetek miért tűnnek el ha már rátalálsz az igazira?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook