Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért történik ez velem mindig? fórum

Miért történik ez velem mindig? (beszélgetős fórum)


1 2
15. Remoni (válaszként erre: 13. - Virag32)
2014. nov. 30. 00:40
Wow, ezt hogy csinálod? Hogy tudsz pici baba mellett nappali tagozatra járni?
14. 3a5c305959 (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2014. nov. 30. 00:29

Vagy nagyon jo vagy, vagy nagyon nagyot tevedsz :-)

Egybkent en magamra tetovaltattam egy osszetort szivet (jo fital es hülye voltam), ami azt szimbolizalta hogy en mindenkinek osszetortem a szivet. Ideig-oraig érdekelt egy pasi aztan egyik pillanatrol a masikra total elhidegultem es dobtam. Az elso pasimat azert dobtam ki mert becsipett az apjaval egyik este. Pedig o volt az elso az eletemben.

Nem, nem vagyok pszichopata, egyszerűen unalmas pasik vettek korul egy unalmas videki kisvarosban. Felkerultem Pestre es rajottem hogy milyen izgalmas es erdekes emberek vannak a vilagon. Mostmar eltunofelben van a tetovalas is :-)

13. virag32 (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2014. nov. 30. 00:09

Jézusmária :))))


Én ugyan pszcichiátriát tanulok, de szerintem még a professzorok se tudnának ennyi leírás alapján ilyen pontos és megalapozott diagnózist állítani, minden elismerésem. :)) Egy icipicit túlreagálod, nem? :)

12. d1e807c461 (válaszként erre: 11. - Jstefan)
2014. nov. 30. 00:05

????

ez aztán a diagnózis!

11. jstefan (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 30. 00:00
Antiszociális személyiségzavar okozza a viselkedésedet! Az ilyen emberekre jellemző hogy manipulálják a társukat, nincs lelkiismeret-furdalásuk, gyenge az emocionális életük, érzéketlenek, impulzívak, azaz csekély mértékben képesek kontrollálni viselkedésüket. Azt a tényt, hogy csak saját céljaikat követik, legtöbb esetben jól tudják titkolni vagy a gyanakvást elaltatni. Gyakran csak a közvetlen környezetük van azzal tisztában, hogy "valami nincs rendben" náluk.Benned van a hiba amin pszichiáter szakorvos tud segíteni.
10. szomatikus marker (válaszként erre: 9. - D1e807c461)
2014. nov. 29. 23:58
Van más ötletem is:))Nem bírja elviselni a logikus dolgokat!Az érzések pedig tele vannak logikával:)))
9. d1e807c461 (válaszként erre: 8. - Szomatikus marker)
2014. nov. 29. 23:45

hja, s ezért ejti a pasijait? :))

enyhén sántít a logikád..

8. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 29. 23:06
Az a minimum,hogy nem vagy alkalmas .Lehet úgy nézel ki,mint egy disznó és szörnyű teremtés is lehetsz:)Most boldogtalan vagy miattam?:)))
7. 3a5c305959 (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 29. 22:37

Lehet eleve nem jo pasikkal kezdesz (azaz nem az "igazival" ha van ilyen). Szerintem az emberek valtoznak kulsore az evek soran, foleg mi nok es altalaban nem a jo iranyba. De ha valakinek beleszerettel a személyiségebe, humoraba stb akkor ugyanugy fogod szeretni akkor is ha epp elhizott egy picit. Egyebkent ez is tok fura mert mikor az en kapcsolatom a multban bajban volt akkor nem arra kertem a pasit hogy magaval foglalkozzon tobbet hanem hogy velem. Szerintem ebbol latszik hogy nem vagy szerelmes vagy egyszerűen ennyire felszines vagy (amit a fiatalság szamlajara lehet irni talan).

Majd eljon az igazi aki levesz a labarol es megdobogtatja a szíved 10 ev utan is :-)

6. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 29. 22:29
Ha nem csak vonzalom lenne hanem szerelem is akkor nem történne ez veled.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 29. 22:20

Az mit takar, "foglalkozzon tobbet magaval"? Apolatlan, tunya, stilusbeli dolog? Ha mar ez felmerul benned, sztem kar a gozert...

Lehet, az a tipus vagy, aki el kimerul az a bizonyos" kemiai taska" es akkor hirtelen off...

Raersz :)

4. kisj (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 29. 21:56

Ez normális.

Tuti, hogy nagyon fiatal vagy még.

Nagy elismerésem azért, hogy egyenes vagy és megmondod, hogy kész, itt a vége.


Ez a párod még nem az igazi.


Maximálisan alkalmas vagy a párkapcsolatra. Legalábbis ami ebből a hozzászólásodból számomra lejött, az ezt mutatja.

2014. nov. 29. 21:51

"Már jeleztem a páromnak, hogy örülnék, ha kicsit többet foglalkozna magával, hogy jobban vonzódjak hozzá"


milyen kedves vagy

2. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Mária8891)
2014. nov. 29. 21:50
nem találtad meg az igazit. :)
2014. nov. 29. 21:48

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Természetesen, ha itt nem kapok ésszerű magyarázatot akkor szakemberhez fogok fordulni.

Eddig két hosszú kapcsolaton vagyok túl (az egyik 2 évig a másik 3 és félévig tartott), és jelenleg is párkapcsolatban élek, másfél éve vagyunk együtt. Eddig minden kapcsolatomnak azért lett vége, mert elmúlt a vonzalom részemről. Egyik pillanatról a másikra. DE az az érdekes, hogy előtte meg semmi baj nem volt velük. Nem változtak külsőleg semmit. Egyszerűen egyik napról a másikra elmúlik a vonzalom, és ha úgy adódik elkezdek más pasikkal flörtölni. Ami persze nagyon jól esik :) Soha egyiket sem csaltam meg! Tisztelem őket annyira, hogy inkább szakítok.

A jelenlegi kapcsolatomat szeretném megmenteni, nem akarom, hogy ez is tönkremenjen. Már jeleztem a páromnak, hogy örülnék, ha kicsit többet foglalkozna magával, hogy jobban vonzódjak hozzá, és el is kezdet tenni érte, de félek, hogy hamar felfogja adni és megint az lesz a vége... Kíváncsi vagyok arra, hogy ha volt már valaki ilyen helyzetben mit tett? Valamint arra, hogy szerintetek miért van ez? Vagy egyszerűen nem vagyok alkalmas párkapcsolatra?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook