Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért történhetett így? fórum

Miért történhetett így? (beszélgetős fórum)


16. agis (válaszként erre: 6. - 6e1808e44c)
2010. jan. 8. 16:54

Jó, akkor beállok a sorba:


NAGYON SAJNÁLOM hogy így történt, lehet ezer oka, ne haragudj rá, talán idővel elmondja, sőt az is lehet, hogy visszatér hozzád...

2010. jan. 8. 16:54
Remélem , hogy nem bukott le , de , ha így lenne én biztosan figyelmeztettem volna Őt is.
2010. jan. 8. 16:52
Lehet, hogy otthon kiderült valami és ultimátumot kapott, ezért meg se mer moccanni..
2010. jan. 8. 16:52
Szerintem (is) az lehet, hogy már nem akarja tovább csalni a feleségét. Vagy az is, hogy lehet lebukott.
12. simple (válaszként erre: 6. - 6e1808e44c)
2010. jan. 8. 16:52
Idővel ismét fel fog tűnni az életedben. Én közel hat évig csináltam ezt... Mikor már jól lettem volna, ismét lecsapott rám. Megbolondított, majd megint elment...
11. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 6e1808e44c)
2010. jan. 8. 16:52
Szerintem most jött rá, hogy menteni akarja a házasságát, vagy lett egy másik szerető, vagy van egy harmadik verzióm, hogy kezdett irántad komolyabban érezni. Elhiszem, hogy rossz a bizonytalanság, de ha szép volt a vége, akkor így kell, hogy abbamaradjon. Ha keresed, elmérgesíted a viszonyt, esetleg elkezd rettegni a lebukástól és az egész átmegy pokoliba...Hagyd, hogy szép maradjon!
10. 6e1808e44c (válaszként erre: 3. - Agis)
2010. jan. 8. 16:52
Na igen szerintem is !
2010. jan. 8. 16:52

Lehet otthon valami feltunt es jobban figyeli a felesege vagy megjott az esze, netan ujra felmelegedtek a dolgaik.

De szinte teljesen mindegy, nem volt jovotok, legalabbis kozos, ugyhogy lepj tul rajta.

Talan egyszer megtudod az okat.

2010. jan. 8. 16:52

Nagyon sajnálom. Szerintem esetleg rájöttek otthon de mondjuk akkor is tisztább lett volna ha megmondja és nem szónélkül lelép.

Én nem becsmérellek mert sosem tudhatom lehet egyszer én is igy járok!!!

7. 6e1808e44c (válaszként erre: 5. - 2104cc91e8)
2010. jan. 8. 16:51
Ezt elfogadnám , ha a szemembe mondaná .
6. 6e1808e44c (válaszként erre: 2. - Agis)
2010. jan. 8. 16:49

Éppen ezt kértem , hogy ilyen üzeneteket illetve megnyilvánulást tartsd meg magadnak. Nem látsz az életembe nem tudhatod az okát !!!!


Az esze nem jött meg.


És nem a pénz tart a férjem mellett!!!

2010. jan. 8. 16:49

Egyszerűen belefáradt vagy beleunt!!!


(szerintem ezt nem lehet vég nélkül csinálni)

4. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Agis)
2010. jan. 8. 16:47

"Kérlek ne írj , ha csak becsmérelni akarsz , mert nem tudhatod , hogy miért alakult így! Köszönöm :)"

Szerintem ez Neked szólt:)

3. agis
2010. jan. 8. 16:47
Nm becsméreltem, kérdeztem, az okokat, de bölcsebb lettem volna, ha hallgatok.
2. agis (válaszként erre: 1. - 6e1808e44c)
2010. jan. 8. 16:46

Házasságban, gyerek mellett szeretőt tartasz, akinek lehet éppen most jött meg a (józan) esze, és még csodálkozol???


Szeretnélek sajnálni, de szerintem felelőtlen vagy.


Az is előfordulhat, hogy nem a gyerek(ek) miatt nem váltok el hanem a pénz miatt....


Őszinte embernek tartod magad? Ha hazudsz másoknak, ne csodálkozz, ha becsapnak.

2010. jan. 8. 16:44

A fergeteges és szenvedélyes találkozások után , csalódás maradt hátra és sok sok kérdés.

Mi történhetett?

Ha jártatok már így ,kérlek benneteket osszátok meg velem , velünk.

Hogy miért tettem amit tettem az most nem tartozik ide, nem én vagyok sem az első , sem az utolsó aki szeretőt tartott.


Kérlek ne írj , ha csak becsmérelni akarsz , mert nem tudhatod , hogy miért alakult így! Köszönöm :)


Van egy problémám ami fölött értetlenkedve állok, kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre , hogy mi történhetett , mert én nem tudom.

Több mint másfél évig volt egy szeretőm , minden csodálatos volt , az utolsó együtt töltött nap után előbb kellett elválnunk mint terveztük , de így is tökéletes volt minden. Bocsánatot kért akkor is és utána is néhányszor. Viszont azóta nem találkoztunk , ha írok nem válaszol . Nem tudom , hogy miért és ebbe a bizonytalanságba beledöglök. Neki is és nekem is van családunk, elválni nem akartunk a gyermekeink miatt.Fel sem merült bennünk , mindenünk megvan otthon csak a szex hiánya okozott problémát.

Nem tudom , hogy mit tegyek , egyszerűen csak tudni szeretném , hogy mi történt.

Vagy , hogy mit csináljak ?

Képtelen vagyok tovább lépni , mert nem tudom az okát, pedig amint tapasztalom kénytelen leszek.

Tudom , hogy jelentkezni fog még , mert amit Én adtam neki azt mástól sohasem fogja megkapni. Természetesen nekem is tökéletes szerető volt és szívem szerint vissza is fogadnám , de az eszem mást mond már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook