Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért tart B tervnek? Minek neki még egy nő? fórum

Miért tart B tervnek? Minek neki még egy nő? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 21. 21:50

Az ilyen pasi megérdemli,hogy levegőnek nézzék.

Nem érdemli meg egy nő figyelmét.Nem szabad játszani mások érzésével,vissza élni annak bizalmával.

Szar alak az olyan férfi, aki csak kihasználja partnerét.Sajnálom,hogy így jártál, de hidd el vannak még normális pasik.Nem szabad általánosítani.

28. temmp (válaszként erre: 25. - Amanda0606)
2023. jún. 26. 19:26

Keress mást, amilyen gyorsan csak lehet, hogy lekösse a figyelmed.

2-3 hónapot ki kell tartanod, ha nem bíirod ki, ugyanez lesz.

27. Ágio8405 (válaszként erre: 25. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 20:11
Igen mindenképp. Tarts ki. Jobbat erdemelsz.
26. Kacsahercegno (válaszként erre: 25. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 16:26
Drukkolok! Idővel könnyebb lesz.
25. Amanda0606 (válaszként erre: 24. - Kacsahercegno)
2023. jún. 25. 16:12
Megtörtént. Letiltottam mindenhonnan. Nagyon remélem, hogy könnyebb lesz így, hogy nem lesz közöttünk semmilyen kontaktus…
24. Kacsahercegno (válaszként erre: 23. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 16:06
Ha tartanád a távolságot és letiltottad volna, akkor nem kéne minden héten elküldeni a p.csába, mert nem beszélnétek.... 🤦‍♀️ Ha meg direkt belemész ebbe a röhejes játszmába, akkor bocsi de ne csodálkozz hogy újra és újra hülyét csinál belőled, ahányszor csak megteheti. Ha ezt élvezed, az tök oké, te dolgod. Ha meg nem élvezed akkor tiltsd le és hagyd is úgy.
23. Amanda0606 (válaszként erre: 14. - Temmp)
2023. jún. 25. 14:11
Igen. Az összes dolgot, ami itt felsoroltál. Tartom a távolságot, volt, hogy nem beszéltem vele, letiltottam, és igen minden héten elküldöm a p….ba, és nem, nem avatom be a magánéletembe, mert nem tartozik oda.
22. Amanda0606 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2023. jún. 25. 14:07
És amikor konkrétan megkérdezte, hogy mikor fekszem le vele, mikor foghatja meg a melleimet és mikor csókolom meg
21. Charlize (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
2023. jún. 25. 12:27
Én az indító hozzászólást úgy értelmeztem, hogy néha van kufirc is.
20. Charlize (válaszként erre: 5. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 12:16

Nem mond semmit, mert azt mondhatná, amit nem akarsz hallani.

Neki mindegy, hogy te mit akarsz, amíg eltűröd, hogy úgy legyenek a dolgok, ahogy ő akarja.

Bármit megtehet, mindent eltűrsz, mint egy rongy. Ha neked ez kell…

19. gyöngy:) (válaszként erre: 18. - Kacsahercegno)
2023. jún. 25. 11:52

Reggel még azt írta befejezte, hát nem sok órát bírt ki.


[link]

18. Kacsahercegno (válaszként erre: 17. - Bichi)
2023. jún. 25. 11:48
Szerintem ez eddig is kb. ugyanez a téma volt, kis variációkkal. Meg gondolom a pasasnak is hol van valakije, hol nincs, mert ekkora csődör hogy jobbra-balra hülyíti a nőket... Nem tudom, de tényleg unalmas már, csodálom hogy a FI-nak nincs már ebből elege.
17. Bichi (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2023. jún. 25. 11:11

Tényleg dög unalom az egész már, csak mintha eddig fordítva lett volna, a csaj akarta megszerezni mindenáron, csak nem tudta meddig menjen el.

És nekem kimaradt eddig az a rész, hogy van valakije, erről mintha eddig nemesett volna szó. Na jó, lehet hogy én siklottam át rajta, bár akkor nem értem az egyik régijét, "ha lefeküdnék vele, jobban ragaszkodna-e", vagy a wellneshétvégés. Ha nője van, akkor hogy merülnek egyáltalán fel ezek egy normális nőben?

16. timycat (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 10:54

"Volt, hogy mondtam, hogy beugrok egy üzletbe és megyek haza, mire odaértem az autóhoz, ott várt rám…"


Én az ilyentől inkább félnék

15. K-né Zsóka (válaszként erre: 12. - Ab443a467a)
2023. jún. 25. 10:48
Elképzelhető, mert a bejegyzést újraolvastam, mégsem látom a pasi nagy bűnét.
14. temmp (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 10:37

Mit nem értesz?

A férfi birtokló lény. Te sem vagy több, csak egy újabb birtoklott nő.


Azt írod: Tudja, hogy nem elfogadható számomra.

Na és hogyan adtad a tudtára? Elküldted a pi..ba, letiltottad, nem csacsogsz vele, ha találkoztok tartod a távolságot, nem elégíted ki a birtoklási igényés és nem avatod be abba, hogy kivel randizol, mit csinász??

Mert ha nem, akkor a fejében az fut, hogy súlytalan vagy gyenge vagy, hisztizel kicsit, de azt csinálod, amit ő akar, és neki ez jó.


Basszus legyen már tartásod!!!!!! Ha nem elfogadható, akkor ne fogadd el!

2023. jún. 25. 10:32
De mindegy. Kettőn áll. Azzal csinálják ezt, aki hagyja.
12. ab443a467a (válaszként erre: 10. - K-né Zsóka)
2023. jún. 25. 10:30
Lemaradtál az előzményekről.
11. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 10:26
Egy szóval nem írtad, hogy a pasi érdeklődésen kívül mást is tett volna. Ha nem akarod ezt a kapcsolatot, akkor mondd meg neki. Ő azt állítja barátságot akar. Ebbe belefér az érdeklődés, akár pasikról is. Kicsit olyan mintha még mindig reménykednél, hogy többet akar tőled és minden tettébe belelátsz dolgokat.
10. K-né Zsóka (válaszként erre: 7. - Kacsahercegno)
2023. jún. 25. 10:24
Tulajdonképpen mi a fenét csinál a pasi, hogy így le van semmirekellőzve? Azt mondta barátságot szeretne, nem volt szó arról, hogy mindenáron ágyba akarja cipelni a kedves fi-t. Ha az fi-nak nem felel meg a barát státusz és elképzelni sem tud a pasival ilyesmit, az nem biztos, hogy a pasi hibája.
2023. jún. 25. 10:22
ugy tunik a pasi csak baratkozik veled!
8. K-né Zsóka (válaszként erre: 3. - Charlize)
2023. jún. 25. 10:20
Felhívja és szeretne beszélgetni, érdeklődik. Szerintem ez nem jelenti azt, hogy a pasi barátságnál többet akarna a hölggyel.
2023. jún. 25. 09:45
Mennyi ideig pörögsz még ezen a semmirekellő pasason, könyörgöm??? Keress hobbikat, élj, járj el a barátaiddal, majd jön valaki aki nem egy ilyen pöcsegér. Ez már az ezredik fórumod erről a témáról. És nem, mi sem tudjuk, hogy miért csinálja, 2 hét múlva se fogjuk tudni meg jövőre sem. Valszeg azért mert egy gyökér. Nem mindennek van értelmes oka a világon, az emberek viselkedésének se. Tényleg próbáld felfedezni magadban az értékeket, és aszerint hozzáállni másokhoz, ne ilyenek után epekedj akik lábtörlőnek használnak. Bocs a kirohanásért de annyira elszomorít hogy egy nő képes magát így alulértékelni, és mindezt egy pali miatt. 🤦‍♀️
6. ab443a467a (válaszként erre: 5. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 09:43
Vagyis ő irányít.
5. Amanda0606 (válaszként erre: 3. - Charlize)
2023. jún. 25. 09:42
Tudja, hogy nem elfogadható számomra, de ha kérdezek se válaszol. Mondtam neki egyszer, hogyha szereti a másikat, akkor én végleg kilépek az életéből. Persze nem válaszolt rá, csak annyit mondott, hogy ő nem szeretné, ha eltűnnék.
2023. jún. 25. 09:34
Azért, mert megteheti.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
2023. jún. 25. 09:26

Pont ez jön be neki: nem kérdezel semmit, megteheti melletted, hogy más is legyen neki. Szabad marad melletted, mégis vagy neki.

Ő háremet akar tartani. Ha neked ez nem elfogadható, neked kell véget vetni ennek.

2023. jún. 25. 09:22
Ezt csak ő tudja igazán. Lehet tényleg csak barátkozni akar.🤷‍♀️
2023. jún. 25. 09:18

Volt pár férfivel dolgom, de szinte mindegyiknek ugyanaz volt a vége. Randiztunk, ha együtt voltunk, együtt voltunk és utána ment mindneki a maga útjára.

De ezt a pasit nem értem. Anno randiztunk, valamiért hiába jó pár lennénk, nem jöttek össze a dolgok, mindenki ment a maga útjára, de olyan mintha a másikat is cipelnénk, mivel ő minden áron azt szeretné, hogy továbbra is maradjunk barátok. Neki van valakije, és pedig mióta tudom ezt, randizgatok. Soha nem kérdezek semmit az ő magánéletéről, ő mégis többször kérdezi, hogy kivel randiztam a tegnap, kivel voltam itt-ott. Néha felhív, mert szeretné, ha meginnánk valamit, szeretne beszélgetni. Volt, hogy mondtam, hogy beugrok egy üzletbe és megyek haza, mire odaértem az autóhoz, ott várt rám…

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook