Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs orgazmus? fórum

Miért nincs orgazmus? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
41. mese
2009. okt. 4. 23:30
szerintem sokat kell előtte tapasztalni, mielőtt megállapodsz.Lehet, nekem ezért nem is volt igazántartós, komoly kapcsolatom.Pedig akartam,De a pasikank, csak a szex kellett.
40. Berillke (válaszként erre: 39. - Változtatás)
2009. okt. 4. 23:13

nagy lehet a kísértés, megértelek

áldom az eszem, hogy én nem mentem hozzá az elsőhöz :-)))

39. Változtatás (válaszként erre: 36. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 23:12

Én is ebbe a hibába estem.

Férjnél vagyok, és most közeledik hozzám egy pasi, akibe kezdek beleszeretni, vágyom rá.....

De nem tudom megcsalni a férjem, akivel már semmi nem működik. Mert szeretem, mint embert, 11 éve a felesége vagyok, ő volt az első.

38. fagyongy67 (válaszként erre: 37. - Berillke)
2009. okt. 4. 23:11
Így van.Nem szabad., hogy hiányérzeted maradjon, s az se jó ha alkut kötsz, - BÁRMIYLEN TÉREN - mondván, hogy majd jobb lesz a házasságban. Nem lesz jobb. Rosszabb lesz...
37. Berillke (válaszként erre: 36. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 23:08

Igen, ez nagyon igaz! Ráadásul ott lenne mindig a kisördög, hogy mással milyen lehet, hiszen csak egyet "próbáltál". Közben meg éreznéd, hogy nem teheted, hiszen megesküdtél a hűségre. Áhhhhhh.Belegondolok nagyanyáim helyébe.....

Szóval élni kell és tapasztalni mindenképpen!

Igen, szerintem is többé-kevésbé uolyanok a pasik, de lehet, hogy pont megtalálja az ember azt, aki számára a legmegfelelőbb. Ezért nem szabad megállni az elsőnél, és ha kell utána sem :-)

2009. okt. 4. 23:03

De, de , de.....csak az foglalkoztatott egy idő után, és baromi rossz volt. De nem csaltam meg. Viszont megfogadtam, hogy a lányaimnak azt fogom mondani, hogy ne menjenek az első szexuális kapcsolatukhoz, hanem tessék élni!! S lőn így....;)

Aztán 15 év után elváltunk. Míg magam voltam, ismerkedtem, próbálkoztam. És csalódtam....Rá kellett jönnöm, hogy szinte minden pasi egyforma az ágyban...Illetve vannak figyelmesebbek, nem figyelmesebbek, stb, de attól, hogy partnert váltasz még nem lesz hatszoros orgazmusod ;) Ez persze azt is jelenti , hogy jó volt az ex...

Aztán most 7 éve új házasságban élek, vele is nagyon-nagyon jó, és már nem hajt a kiváncsiság hogy vajon milyen mással. De!!! Senki ne kövesse el azt a hibát, hogy férjez megy az elsőhöz!!!!!!!!!!!

2009. okt. 4. 22:59
Mert lehet, hogy pont akkor talál rá egy lepedőakrobatára :-)))
34. Berillke (válaszként erre: 32. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 22:58
És egyszer sem fordult meg a fejedben, hogy másokkal is ki kellene próbálnod? Van egy ismerősöm, aki 13 (!!) éves korától ugyanazzal a sráccal van, és szinte a nyugdíjas éveit is el tudja vele képzelni. Soha nem fordul meg az ember fejében ilyenkor, hogy mással vajon milyen lehet? Főleg fiatalon...
33. Kotkoda28 (válaszként erre: 32. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 22:57
Igen ezt én is észre vettem hiszen most a harmadik terhességem elött hihetetlenül nőiesnek és kivánatosnak éreztem magam, és egyre jobban tudtam élvezni a szexet is. Elég közel kerültem jó néhányszor a hüvelyi orgazmushoz.
32. fagyongy67 (válaszként erre: 24. - Mese)
2009. okt. 4. 22:52
Nem is erre gondolok. Pl. anno a férjemmel ( na bumm a férjem volt az első ;) fél évig nem sikerült, pedig mindent ugy csinált ahogy kell,meg ahogy utána is. Ahogy idősödik az ember, úgy van meg benne egyre nagyobb fokban a képesség a szex élvezetére, s egyre erősödik az orgazmuskészség is, meg a gyönyör intenzitása is. Na ezt jól megfogalmaztam, remélem azért érthető:)
31. fagyongy67 (válaszként erre: 23. - Kotkoda28)
2009. okt. 4. 22:50
Akkor nagy baj nem lehet. Ha egyedül megy, akkor legalább funkcionál.
2009. okt. 4. 22:48
Na abban minden le van írva, amit mindenkinek minimum tudnia kellene. A többi a gyakorlat :-))
29. mese (válaszként erre: 28. - Berillke)
2009. okt. 4. 22:46
Nem. Miért milyen?
2009. okt. 4. 22:44
Olvastátok a Multiorgazmusos pár című könyvet?
2009. okt. 4. 22:37
nekem néha sikerül a hüvelyi org., de ha nem figyelek arra, h. ne előzzem meg a párom, akkor már fáj, és úgy érzem, csak kínlódok, mire ő elmegy. Nagyon rövid idő, és sok az áldozat érte. Nem tudom élvezni.
2009. okt. 4. 22:34

mondjuk én egy kicsit furának tartottam mindig a szexuálpszichológusokat, ugyanúgy, mint a "simákat". Általában az megy ilyen pályára, akinek szintén valami gáz van az életének ezen a területén. Na jó, ez erős túlzás, de biztos, hogy van egy kis flúgjuk :-))))

Lehet, hogy jobban jársz, ha egy tapasztaltabb nőtől kérsz segítséget.

25. Berillke (válaszként erre: 24. - Mese)
2009. okt. 4. 22:31
Na ezt mondtam pont. Otthon nem volt meg a megfelelő háttér hozzá, és lehet, hogy ugyanolyan mély gátlásokkal rendelkezel, amit egy doki tudna kibogozni.
24. mese
2009. okt. 4. 22:28
szerintem, a kor nem feltételn számít. Persze egyet értek, egy tizenéves nyilván ne csináljon felnőtt dolgokat. De szerintem 21 évesen ennek nincs erkölcsi akadálya. Engem nagyon erkölcsösen neveltek, tiltottak mindentől, az anyám mindig mindent tudni akart rólam, és levegőt sem vehettem nélküle. Szerintem teljesen természetes, hogy egy ilyen nyomás alól az ember igyekszik kitörni, és tapasztalni akar.A szüleim sosem beszéltek a szexről, ha kértem sem, csak azt mondták, hülye vagyok, hagyjam őket békén az ilyen témákkal.(persze ezeket nyilván nem tudják rólam)
23. Kotkoda28 (válaszként erre: 21. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 22:28
De önkielégiteni kitudom magam csak a párom nem tud akkor modositok, csikló orgazmusom már volt, hüvelyi nem volt még.
22. Berillke (válaszként erre: 19. - Kotkoda28)
2009. okt. 4. 22:24

Igen, ez a másik oldal, ha ennyire tiltják és bűnösnek tituálják. Ezt rendkívül károsnak gondolom az egyénre nézve. Hol találkozhatsz leginkább a jelenséggel? Bizony, bizony, a vallás megfejelve kis közösséggel (mit szólnak majd mások)....És lehet, hogy egy életre tönkretesz.

Mindenféleképpen orvosi segítséget kell kérnetek, ha egyedül nem megy.

21. fagyongy67 (válaszként erre: 19. - Kotkoda28)
2009. okt. 4. 22:21
Egyedül sem volt m ég??????????
20. fagyongy67 (válaszként erre: 18. - Berillke)
2009. okt. 4. 22:21
Épp ez az, mert 13 évesen szexelnek, és fogalmuk sincs, hogy tulajdonképpen miről van szó.
19. Kotkoda28 (válaszként erre: 16. - Mese)
2009. okt. 4. 22:19
Persze hogy nem meg hatalmas a nyomás is hisz nincs is mással tele a média csak az erre buzdito reklámokkal meg a cikkekel a témáról. Ennyi én sok más nőtől függetlenül kimerem jelenteni hogy eddig még nem volt orgazmusom , jártam a közelébben de bumm mit akit nyakon öntötek elmaradat az egész. Férjnél vagyok 10 évnyi házzaság és sok sok rávezetés beszéd áll a hátam mögött de én már rá jöttem arra hogy bennem az a hiba hogy a neveltetésem iszonyi gátlásoso volt és amit gyereként belém neveltek elégé nehezen lépem át igaz 28 éves vagyok de ezezk a dolgok hihetetlenül mélyen a tudat alatimban helyzkednek már el.
18. Berillke (válaszként erre: 15. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 22:18
Na igen, ezért nem engedném egy bizonyos kor alatt egyáltalán! Ehhez (is) fel kell nőni. De amikor már a 13 éveseknek a szájából lóg a cigi és szexelnek, ne is várjunk mást....
2009. okt. 4. 22:16
szerintem nem itt keresd a választ, hanem menj szakorvoshoz.
16. mese (válaszként erre: 12. - Kotkoda28)
2009. okt. 4. 22:15
sorstárs... én annyit tettem eddig, hogy szaklapokat olvasgattam, szexuálpszichológiából, sok érdekességet találtam, de sajna nem mentem vele sokra...Meg ez olyan kényes téma, nem könnyű segítséget kérni
2009. okt. 4. 22:14
Több mai fiataltól hallottam,(két gyermekes anyukaként, plussz idehordja a fél osztályuk is a lelkét ;) s magam is tapasztaltam anno, hogy a szexualitáshoz is fel kell nőni.Vannak később érő típusok is...
14. Berillke (válaszként erre: 13. - Mese)
2009. okt. 4. 22:14
akkor viszont mélyebbre kell ásni, ahogy az előtted szóló is írta
13. mese (válaszként erre: 8. - Kobagabi)
2009. okt. 4. 22:13
igazából,én mást sem csinélok, csak rávezetm a partneremet, miként tegye, és meg is beszélme vele, de semmi... nem érzek fizikailag semmit, bármit csinál. De ez nem csak eg partnernél, hanem mindegyiknél így működik..
2009. okt. 4. 22:12
Szia én is hasonló cipőben járok . Már irtam ez ügyben egy sexuál pszihologusnak is ő ajánlott hogy amilyen gyorsan csak eltudok hozzá jutni menjek és segiteni is tudnak. Én addig eljuttotam hogy egy nagyon régi ostobaság miatti berögzödés miatt nem érem el az orgazmust, és ez a fejben van hogy nem tudok közben ellazulni és csak önmagamra és az élvezetre összpontositani.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook