Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs orgazmus? fórum

Miért nincs orgazmus? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
71. grizus
2014. márc. 13. 22:58
Valami gátlás van benned a szexualitással kapcsolatban. Esetleg bűntudat, hogy ezt neked nem szabad élvezni. De még nagyon fiatal vagy, nincs nagyobb probléma.
2014. márc. 12. 07:28
Most már van?
69. Berillke (válaszként erre: 68. - Mese)
2009. okt. 5. 17:09

na erre (is) értettem,hogy ez a bűn dolog fakadhat a vallásból, neveltetésből.

semmi sem bűn (persze nem ebben a kategióban van bűn), ami jó neked :-)))

68. mese (válaszként erre: 60. - **Rita**)
2009. okt. 5. 15:04
Igazad van. De akkor sem kellen erre azt mondani, hogy bűn. Én nem hiszek a bűnben.Ha valami elmúlt, és az meber újra vágyik az teljesen természetes.Tudom, hogy a szerelem szeretetté alakul.De ha vannak olyan személyek, akik ezt úgy élik meg, hogy hiányérzetük támad, akkor ott abban a kapcsolatban van valami, ami sosem működött. Jelzem, abban az esetben, ha ezt valaki, tényleg hiányként éli meg.
67. d3c6e89fee (válaszként erre: 3. - Mese)
2009. okt. 5. 12:15
Talán nem a megfelelő emberrel vagy együtt, nem szereted.
66. **Rita** (válaszként erre: 65. - Változtatás)
2009. okt. 5. 09:37

Abban hogy mit csinálj( maradj a férjeddel, és csald meg vagy válj el)Neked kell döntened.

Te tudod mi az ami belefér az értékrendedbe

2009. okt. 5. 08:56
ha meg a másik pasira gondolok, már a gondolattól remegek....mi lenne, ha hozzámérne?
64. Változtatás (válaszként erre: 62. - **Rita**)
2009. okt. 5. 08:52
nem baj, csak nagyon magamra értettem....
63. Változtatás (válaszként erre: 59. - Kobagabi)
2009. okt. 5. 08:51

húúú, ezt hogy tudod elérni???? :D

szex után (már ha havonta egyszer előfordul) mindig mondja büszkén a párom, hogy négyszer is elmentem (mármint én), és ebből levonja, h. ő milyen jó volt...

De ha én nem érzek semmit, akkor az hogy lehet?

És ha véletlenül egyszer van orgazmusom, az kb. fél percig tart, ha nem egyszerre vagyunk a csúcson, akkor nekem már nagyon rossz utána: fáj, viszket, ég, és már kínlódva várom, h. mikor megy már el...:S

Ha meg azt lesem, hogy pont akkor menjek el, amikor ő, akkor ő elmegy én meg nem tudok.

62. **Rita** (válaszként erre: 61. - Változtatás)
2009. okt. 5. 08:48

Bocs, nem olvastam vissza.

Nem tudtam milyen a viszonyotok, és mit beszéltetek már meg

61. Változtatás (válaszként erre: 60. - **Rita**)
2009. okt. 5. 08:46
Igaz, nem engem kérdeztél, de én már mondtam neki....hogy keressen már magának valakit, csak engem hagyjon....mert nem esik jól....csak ő ezt elkönyvelte úgy, hogy akkor rossz kedvem volt....
60. **Rita** (válaszként erre: 52. - Mese)
2009. okt. 5. 08:34

Azt ne feljtsd el hogy az az igazi lángoló szerelem az nem tart örökké(jó esetben pár év)és utána jön a szeretet.

Probáld ki, nem bűn?

A párodnak is ezt mondnanád?"nem baj ,hogy megcsaltál,hogy hazudtál,ez nem bűn, nem baj hogy kipróbáltad milyen más nővel"?

59. kobagabi (válaszként erre: 13. - Mese)
2009. okt. 5. 08:33
Nekem is ez volt, míg meg nem ismertem a férjemet:) Sőt volt, hogy 2 évig eljátszottam élvezek, közbe meg nem... És úgy döntötte4m elég ebből. A férjem viszont első perctől tudta, mit hol, hogyan kell simogatni, hogy én is átéljem az orgazmust. És most már nincs olyan együttlét, hogy legalább 2-szer el ne érném:) Kitartás!
58. Kotkoda28 (válaszként erre: 55. - Változtatás)
2009. okt. 5. 08:19
Szerinted melyik pasi hiszi azt hogy egy nő tökéletes ?? Egyik se mindegyik tudja hogy a ruha alatt bármi lehet, ő se tökéletes!!!! És az ágyban nincs senki más csak te akkkor kivel hasonlitgatna össze??
57. fagyongy67 (válaszként erre: 56. - Változtatás)
2009. okt. 5. 00:29
Ezt magadban kell lerendezned, de egyet mondok én neked, mint tapasztalt nő: A hűséget soha, senki nem fogja neked megköszönni!
56. Változtatás (válaszként erre: 53. - Fagyongy67)
2009. okt. 5. 00:26

....és hogy néznék a férjem szemébe?

látszólag minden ok nálunk...

55. Változtatás (válaszként erre: 52. - Mese)
2009. okt. 5. 00:24

nagyon nehéz, ha van 2 gyerek, pénz meg nincs az újrakezdéshez....


meg annyira félek, hogy nem szép a testem, és ő ezt biztosan nem tudja, a ruha minden hibát eltakar és csalódást okozok neki...

54. mese
2009. okt. 5. 00:08
Szerintem sem kellene...Éld meg, azt amire vágysz! az élet eről szól!:)
53. fagyongy67 (válaszként erre: 51. - Változtatás)
2009. okt. 5. 00:05
Én a mai eszemmel nem türtöztetném magam.
52. mese (válaszként erre: 51. - Változtatás)
2009. okt. 5. 00:03
Szerintem tovább kell lépni.A szeretet, nem ugyanaz, mint a szerelem.Persze, nehéz továbblépni,de ha valami nem az igazi, nem működik már úgy mint előtte, csak rsszabb lesz. Az emberek sokszor gyávaságból nem mernek továbblépni dolgokon, és így teszik tönkre az életüket.Éld meg, azt amit szeretnél, azt amire vágysz, és akkor tudod, hogy jól döntöttél. vagy csak egyzserűen próbáld ki, drasztikusabb változások nélkül. Az nem bűn.
51. Változtatás (válaszként erre: 49. - Változtatás)
2009. okt. 4. 23:54
és nem tudom, hogy kell-e egyáltalán tűrtőztetnem magam, vagy ezt át kell élnem, hogy tovább léphessek. Akár vele, akár a kaland élményével, akár a fájdalommal, mert úgy megszeretem...
50. mese (válaszként erre: 48. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 23:54
oké,bocsi...Köszi:):):)
49. Változtatás (válaszként erre: 43. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 23:50

tökéletes, figyelmes, kedves, aranyos.....


olyan nehéz tűrtőztetni magam...

48. fagyongy67 (válaszként erre: 47. - Mese)
2009. okt. 4. 23:49

Nem, arra gondoltam ezt egy pasinak kell feltenni ezt a kérdést, hátha ő tudja a választ:)

Nálad lehet hogy azért van, mert tudat alatt is keresed azt a hires nagy orgazmust.)

47. mese (válaszként erre: 46. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 23:45
Amúgy ezt magamról írtam...Mármint gondolom, úgy vélted, férfiról.De azért kösz:)
46. fagyongy67 (válaszként erre: 45. - Mese)
2009. okt. 4. 23:43
Hát erre nem tudok mit mondani, mert távol áll tőlem...ezt egy pasitól kéne megkérdezni ;)
45. mese (válaszként erre: 44. - Fagyongy67)
2009. okt. 4. 23:41

Igen, ezt értem, de ha ez

olyannyira elfajul, és semmi érzékiség nincs benne, az ember csak csinálja, és nem tudja miért, de azt felismeri, hogy már-már beteges, hisz nem nemi vágy hajtja, de mégis csinálja. Olyan mintha egy megrögződés lenne, vagy káros szenvedély.És zavar. Nem tudom, miért van ez. Nem tartom normálisnak..

44. fagyongy67 (válaszként erre: 42. - Mese)
2009. okt. 4. 23:37
Szerintem ezt ember válogatja.Van aki erre sosem lenne képes, vagy csak nincs igénye rá, másnak meg ez okoz örömet. És ha igy van, akkor csinálja. Mert egy dolog nagyon fontos az életben: Soha nem másnak kell megfelelni, nem más igényeit lesni és kielégíteni, az első számú TE magad vagy. Magadnak kell megfelelni, s a Te igényeidet kielégíteni. Mert ha te erre nem törexel, akkor senki más nem fog .
43. fagyongy67 (válaszként erre: 39. - Változtatás)
2009. okt. 4. 23:34

Nem irigyellek...

Sajnos egy biztos: Egyik fütyi olyan mint a másik.Max kisebb , nagyobb, vékonyabb, vastagabb.Két dolog számít: Hogy tud vele bánni, ( és ez nem is konkrétan a fütyire vonatkozik ;) illetve ami még fontosabb,a tartalom, ami megtölti azt a pasit....

42. mese
2009. okt. 4. 23:34
És szerintetek az normális, ha úgymond a nő gyűjt "trófeákat"?Mármint arra megy tudat alatt, hogy minél több férfival együtt lehessen, de nem nemi vágy hajtja, csak kényszert érez rá, és persze ilyenkor sem történik semmi, ami a nőnek jó lenne.ez kórosnak számít? Vagy erkölcstelen?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook