Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs orgazmusom, ha a párommal szexelek? fórum

Miért nincs orgazmusom, ha a párommal szexelek? (tudásbázis kérdés)


1 2
39. anna.manna (válaszként erre: 38. - Mézes-Krémes)
2019. jún. 21. 15:01

Remélem, hogy mihamarabb :( de legalább már elmegyek úgy, ha magamnak csinálom (legtöbbször) :)

Igen, alapvetően sokkal normálisabb pasi, mint a legtöbbek vagy akikkel összesodort az élet.

De mikor ott nevetett, meg hiúsági kérdést csinált belőle akkor ott legszívesebben elsétáltam volna. Nemhogy elrontotta az örömöm, de felesleges frusztrációt szült a hiúságával.

Ráadásul az elején még én is elvittem a kezemmel/számmal, de mostanság ezt a részt egy idő után átveszi és befejezi ő.

Most akkor én is hisztizzek, hogy én nálam már nem megy el? Vagy csak az újdonság ereje volt annyira izgató hogy ő nem kellett hozzá? Mert ezek után én is megtehetném :D


Bocsi ha kicsit sok intim részletet osztottam meg.

38. Mézes-Krémes (válaszként erre: 36. - Anna.manna)
2019. jún. 3. 10:25

Ne aggódjál, minden meg fog oldódni, annyira fiatal vagy még... Az igazán mocskos és jó szex szerintem 30 körül kezdődik. :D


Akivel most vagy, azzal sikerült, életedben először, és ő nevetett rajtad? Meg ilyen hiúsági kérdést csinál ebből? Jó nagy bunkó a barátod. :) Mellé még lúzer is szegényke. Ha életedben először találkozol majd egy FÉRFIVAL akkor utólag csak mosolyogni fogsz ezeken az esetleg barmokon. Már bocsánat.

37. Amaunet (válaszként erre: 36. - Anna.manna)
2019. jún. 1. 18:13
Nagyon rágörcsölsz erre. Figyeled magad még szex közben is és nem adod át magad az érzésnek.
2019. jún. 1. 17:32

Sajnos még azóta sincs orgazmusom, ha valaki erre téved.. :( két év telt el. Szomorú és elkeseredett vagyok.

Most újra párkapcsolatban, de egyszerűen nem megy.

A párom előtt volt, de csak ha rájta ültem és igazából csam dörgölőztem hozzá. Ő meg csak nevetett hogy hát még ő sem kell ahhoz, hogy elélvezzek.

Pedig ez nekem nagy “előrelépés” volt (pszichésen biztos), hiszen neki is mondtam hogy senki előtt nem volt még orgazmusom, nem láttak elélvezni.


Őt ez mondjuk frusztrálja, hogy vele se, mert biztosan nem elég jó stb. (Ez nem így van persze.)


Megpróbálom a hüvelyizmaimat erősíteni.. hátha segít valamit. De én már egy csiklóorgazmusnak is örülnék, nemhogy egy hüvelyinek..

35. kinga08 (válaszként erre: 34. - Anna.manna)
2017. jún. 8. 00:33
sajnálom :(
2017. jún. 7. 18:39
Hát, a barátommal szakítottam, úgyhogy szünetelem ezt a témát egy időre..:(
2017. jún. 6. 19:41
nem szabad tényleg rágörcsölni, el kell, hogy engedd magad.
32. anna.manna (válaszként erre: 31. - Kinga08)
2017. jún. 5. 13:59
Köszönöm! :)
2017. máj. 29. 01:32

Szerintem túlságosan akarod, nagyon rágörcsölsz és ezért nem jön össze.

Lehet az a személy vagy, akinek fontos az, hogy érezze, hogy a párja szereti, kívánja, és nem kényszerből csinál dolgokat.

Beszéljétek ki ezt a témát őszintén, és gyakoroljatok.:)

Lehet amúgy, hogy nem minden pózban tudsz elélvezni.

Nekem volt egy párom, akivel 4 évig együttvoltunk és nem ment vele a hüvelyi(vele vesztettem el) aki utána jött srác, vele sikerül, úgyhogy ne félj.

Meglátod sikerülni fog.:)

30. 04424e865e (válaszként erre: 29. - Anna.manna)
2017. máj. 26. 20:54
Az már régen rossz, ha ez a dolog nem ösztönösen jön, hanem úgy kell magad rábeszélni.
2017. máj. 25. 17:59
Én is próbálom magam, rávenni az egyéni gyakorlásra, régen ez magától jött, hogy masztizzak, de azt mondom, hogy az jó, hogy így is sikerül hogy rá kell vennem magam, minden nélkül. :) Tényleg már ez is öröm, akármilyen furi.
2017. máj. 15. 15:05

Írtam privátban. :)


Tanulható a dolog, csak jó partner és lelkesedés kérdése. Aztán pedig, nincsen megállás. :P

27. barbus0501 (válaszként erre: 26. - Anna.manna)
2017. máj. 12. 22:33
Ne ijedj meg. Nekem sincs. Sot ez nalam nagyon valtozo. Az elso baratommal iszonyat sokszor volt. A masodikkal egyetlen egyszer. A mostanival az elejen nem volt, aztan a utana minden okes volt, es egy ideje megint nincs. Mondjuk en igy is kivanom a szexet, de talan egy kicsit sokszor is, igy en mindig segitek magamon. Ha van ra alkalmam, akar minden nap. Hat ez ilyen :D Majd sikerul az.
2017. máj. 12. 16:43

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat! :)) Most egy kicsit motiváltabb lettem és több irányba is el tudok indulni. :)

Ha esetleg valakinek van ötlete, megírhatja ettől függetlenül. Én is írni fogok amint lesz bármiféle orgazmusom a barátommal.

:)

25. anna.manna (válaszként erre: 23. - Zolo)
2017. máj. 12. 16:41
Köszönöm a jó tanácsokat! :) Az alkohol még eszembe sem jutott :) lehet iszunk majd egy picit :)
2017. máj. 11. 17:36
néha nekem sincs:)))))))))))))))))))
23. zolo
2017. máj. 11. 12:05
Anna ne legyél elkeseredve. Van olyan nő aki egész életében nem élt át orgazmust. Természetesen nem azt akarom mondani, hogy ez így van rendjén. Már az is jó dolog, hogy saját magadnak sikerült örömet okozni. Azt írtad közben videót is néztél. Próbáljátok meg úgy, hogy mind a ketten nézitek a videót és először te izgasd magad és utána a párod foglalkozzon veled. Az nagyon lényeges ne görcsölj rá arra, hogy nem tudsz elmenni, mert így nem is fog sikerülni. Engedd el magad és olyan dolgot csináljatok amiről fantáziálni szoktál. Az is lényeges, hogy az a jó kapcsolat ahol mindent meg lehet beszélni a pároddal. Viszont arra figyelj oda, hogy ne a barátod okold azért mert nem tudsz elmenni. Nehezen engeded el magad akkor egy kis alkohollal is segíthetsz lazítani, de azért túlzásba ne vidd, mert az már nem jó.
22. anna.manna (válaszként erre: 21. - 04424e865e)
2017. máj. 10. 08:36
Nekem ez nem volt különösebben vicces.
2017. máj. 9. 10:36
Nincsen véletlenül csikló ficamod?
2017. máj. 8. 22:13
Megírom privátban, mert szégyenlős vagyok. :D
19. anna.manna (válaszként erre: 17. - Ionon)
2017. máj. 8. 14:19
Ez nagyon érdekes, utána olvasók még, köszönöm! :)
18. anna.manna (válaszként erre: 16. - Hanami)
2017. máj. 8. 14:19

De lehetséges, hogy túlságosan is magamhoz voltam szokva, de most már magamtól is elszoktam, a barátomhoz pedig még nem szoktam hozzá (pedig úgy érzem hogy de).

Köszönöm szépen! :)

17. Ionon
2017. máj. 5. 14:20
Indiában már gyerekkorban elkezdik a kundalinít ébreszteni energia rendszert. Érintés nélkül is tudják a párok érzékelni egymást [link]
16. Hanami (válaszként erre: 14. - Anna.manna)
2017. máj. 5. 08:49

Nem vitted annak idején egy kicsit túlzásba a maszturbálást? Azoknak megy nehezen partnerrel, akik nagyon is magukra hagyatkoznak, ilyenkor szinte semmi nem esik jól a partnertől.Beszélgessetek róla,hogy neked mi a jó.


Amúgy fiatal vagy még,évek is kellenek, meg egy jó partner.Ne hidd el,hogy mindenkinek mindig HŰDEHÁDE orgazmusa van :)

15. Epresturmix (válaszként erre: 14. - Anna.manna)
2017. máj. 5. 08:31
Csináld előtte! :P
14. anna.manna (válaszként erre: 11. - Massalhangzo)
2017. máj. 5. 07:17
Kipróbálom az egyedüli gyakorolgatást. Már kicsit nehezebben megy a masztizás mint régebben, ezért nem sokat csinálom. Amikor egyedül voltam (barátom nélkül) akkor könnyebb volt elmenni.
13. anna.manna (válaszként erre: 12. - Gabriella_127)
2017. máj. 5. 07:15

Nagyon jól átlátod a helyzetet, velünk már volt minden kb :D

Például hogy kényszerből volt petting.. Nem volt valami jó látni rajta, hogy ez mind kényszer, de mostanra már nincs ilyen érzésem, és neki se szerencsére.. :D

Védekezés az fogamzásgátlóval történik, úgyhogy ezen nem nagyon aggódom :D

Ennyi idő után kicsit reményvesztett voltam. Tényleg nagyon jól esik a lelkemnek a nyugtatás, köszönöm! :) Majd megpróbálom odatenni magam. :)

12. Gabriella_127 (válaszként erre: 9. - Anna.manna)
2017. máj. 4. 21:52

Sejtettem, hogy átugorta az első pár fejezetet. :D

Nem baj ha nem egyből de már is sikerül.

Lehet nem úgy csinálja ő neked, ahogy magadnak megszoktad az érzést.

De attól még próbálgassátok, előbb-utóbb csak jó lesz az.

Ha önállóan egyedül sikerül, akkor fog majd az menni párosan is. :)

Mondjuk az is tény és való, ha lelkiekben, fejben nincs ott a nő, akkor aztán lehet bármit nem fog menni. Akár 1 apró dolog is kizökkentheti az embert.

Esetleg az, hogy nem érzed magad biztonságban vele. A helyszín vagy a védekezés módja is lehet zavaró tényező.

Meg ne görcsölj rá, az is kell hogy érezd hogy valóban van kedve és ideje foglalkozni veled.

Ha csak kényszerből csinálja a pasi a dolgokat, hogy haladjon a dolog és rá kerüljön végre a sor, az is illúzió romboló tud lenni.

Biztos van valami oka ha nem tudod magad elengedni.

De az is lehet csak "technikai" probléma van és gyakorlással összecsiszolódtok. :)

11. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2017. máj. 4. 21:26
maszturbalj most is, attol majd belelendulsz. a parod hiaba tesz meg barmit, ha benned van gat. ha magadat el tudod elveztetni, a paroddal is menni fog majd
2017. máj. 4. 21:24
Nem mellesleg köszönöm a biztatásokat is, kicsit megnyugtatnak. :D :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook