Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nézi meg a férfiak nagy része az olyan nőket az utcán, akik bájosak? fórum

Miért nézi meg a férfiak nagy része az olyan nőket az utcán, akik bájosak? (beszélgetős fórum)

1 2
44. globus (válaszként erre: 40. - Channa*)
2021. júl. 18. 20:31

Sió papucs, szandál volt telitalpú.

Valamint egy másik ugyanazon időkben, annak nem jut eszembe a neve.

2021. júl. 18. 20:30
Nemtom. Én nem vagyok bájos első ránézésre. Amúgy cuki vagyok. 🤣😇
42. Júlia. (válaszként erre: 41. - Júlia.)
2021. júl. 18. 20:30
Ja, ès hogy lehet ilyen hülye kèrdèst feltenni, vagy egyáltalán kitalálni?
2021. júl. 18. 20:27

Mi köze az öltözködèsnek a bájossághoz?



A bájos nőket pont azèrt nèzik meg, mert azok.

Bájosak. Sugároznak.

Mindegy miben vannak.

40. Channa* (válaszként erre: 39. - 71ddaa07fa)
2021. jún. 16. 20:33

Az egybetalpú/telitalpú<>csótányroppantóval.


Telitalpú:

[link]


Csótányroppantó/platform:

[link]


És ebből is vannak csinosak:

[link]

39. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 16. 20:20
A telitalpú szandált viselő hölgyekre én is rácsodálkozom. Az a bizonyos csótány roppantó mindig is nagy kedvencem volt a hölgyek lábán. :)
38. Juci04 (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2021. jún. 16. 20:15
Ez igaz,igy van a teló.
37. Miss Angel (válaszként erre: 8. - 72b86b6050)
2021. jún. 16. 18:20
osztom a véleményed
36. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 16. 18:18

szomorú,hogy téged ez ennyire foglalkoztat.

önbizalomhiány,tudnék még többet is hozzátenni a témához,de nem fogok,már lerágott csont,annyi hasonló fórum van már,mint amennyi a hajam szála

2021. jún. 16. 09:44
Aki feltűnően csorgatja a nyálát, az tiszteletlen. Más néven bunkó.
34. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 15. 21:53

farmer tapadós rövidnadrág,"


Éppen ma állt elöttem egy ilyen fiatal csaj. Hosszan gyönyörködtem a seggében

Remélem igy vártad a választ


Ha nem, akkor minek teszel fel ilyen kérdést

33. sanyinak (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2021. jún. 15. 21:46
Ez nyáron nem így szokott lenni...
32. unom (válaszként erre: 31. - Taku)
2021. jún. 15. 21:26
Van barátnőd?
31. Taku
2021. jún. 15. 21:12

Haha! Vicces a téma:D Kinek mi a bájos? Nekem ha normális ruhákba jár valaki("Van aki azt hiszi a tengerparton van, a nunijam a popója vágása is látszik") na ez kizárva,


Aki ösztönlény, az megnézi a hiányos öltözetűt is, meg a normálisan öltözöttet is, nem kell keresni a logikát benne, teljesen egyéni ízlés kérdése. Az mindenkit végignéz aki az "egy körre jó lesz"-be belefér, ill. annak ez a kategória elég tágan értelmezett szerintem (fűvel-fával).


ill. nem a ruha teszi az embert!

- De sokat elárul róla!


Szandálról anyit, h aki meg meri mutatni a lábát, annak valószínűleg nem bütykös a lábújja, és nincsenek ilyen problémái, na ez már alapból vonzó lehet, mivel "ajándék lónak"-nézik a fogát. :P


Az ilyen (bocs a megfogalmazásért!) hippi-jógázós-meditálós, akik ilyen lenge, bő ruhákban járnak, mint a sötétítő függöny, amit aztán minden szellő, és a viselő lépése meglibegtet, az teljesen reflexszerű okokból vonzza a tekintetet!


Az internet miatt alulöltözött lányt annyit láthat az ember, amennyit akar. Lassan már fétis jelentőségű lesz, ha valaki fel van öltözve rendesen. xD


Én pont nem méregetem a lányokat végig, csak addig, míg egy ember meg szokta nézni a másika, hogy megbizonyosodjon róla ismeri-e, ha nem, akkor a tekintetem is leveszem róla, ha meg valaki piros magassarkúban van és azt látom meg először végképp nem nézem végig :D


Szerintem már az rossz, ha valaki irigyli a másiktól, hogy többen megnézik, mikor az nem feltétlen a szépség fokmérője, mint a nők gondolják, főleg nem a divat szerint, mert ott a kirakott dolgok alapján mennek a lájkok, pillantások.

A kizárt kategória ott kezdődik, mikor valaki azért kiöltözik(vitatott erkölcsű ruhákba), mert a városba megy és élvezi, ha nézik... majd bemegy a plázába, vesz egy népszerű üdítőt és játssza az eszét mindenfelé.


:/ feléjük csak szánalmat érzek, vágyat nem.

Én azért öltözök fel, hogy ne meztelenül menjek a városba, ettől függetlenül vannak darabok, amikben inkább szeretek lenni, de a figyelem felkeltésért a jó ízlés határát nem feszegetem, aki meg így akar szerezni valakit magának, az valahol meg is érdemli a sok csalódást az életében.


Én ennyit tudtam hozzáfűzni, nyilván a többség nem osztja a véleményem.

30. PöttyösPanka (válaszként erre: 29. - Érdekes73)
2021. jún. 14. 08:48
Ez igaz :D Mostanában sokaknak az sem tűnne fel, ha az a szoknya egy ufón libbenne. Max ha akad a 4G.
2021. jún. 13. 23:28
A ffiak nagy része szerintem utazás közben a telóját nézi nem azt ki milyen alkatrészét pakolja ki :).
2021. jún. 13. 20:53
Hogy lehet ilyen kérdést feltenni??Am.benne van a válasz:mert bájosak.
27. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 26. - Sanyinak)
2021. jún. 13. 20:10

😀😀😀

Ugye csak viccelsz?

26. sanyinak (válaszként erre: 8. - 72b86b6050)
2021. jún. 13. 19:48

Magadnak akarsz tetszeni és a párodnak csak?

Akkor leginkább otthon szoktál kiöltözni?

25. Channa* (válaszként erre: 20. - L.luiselotte)
2021. jún. 13. 12:26

Igen, igazad van! Én is szerettem őket és szívesen vennék most is ilyet.

Volt bordóm is, amikor a Spartacusban sportoltam;)

És, egyébként akkor a melegítők fazonja olyan volt, hogy jellemzően mindenkin jól állt.


Most nagyon körülményes venni hasonló jót...

24. New(l) (válaszként erre: 23. - Gyöngy:))
2021. jún. 13. 12:26
Meg a tapadós naci/szoknya...
2021. jún. 13. 12:22
Ez a lenge meg libbenős szoknya izé is volt már mostanában.
2021. jún. 13. 12:16
Kit érdekel ki mit néz meg? Engem nem! Az se érdekel, ha nem bámulnak meg. Nincs is nagyon mit rajtam. Engem biztosan nem erőszakolnak meg az utcán. Biztonságban vagyok. Muhahaha...
21. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 11:54

Miért foglalkozol azzal, hogy a férfiak kit/mit/miért néznek meg?

Nekem ez nagyon fura, hogy ezzel töltöd az idődet.

20. l.luiselotte (válaszként erre: 15. - Channa*)
2021. jún. 13. 11:20
Különben ezek a melegitők a maguk nemében csinosak voltak, csinos csajon ez is szuperul állt, gondolom rajtad is, de a képen is a 800 végű személyen, semmivel nem rosszabb az összhatás mint a most öszevissza csillogó ruhadarabokon, vagy minden is nevezzem
2021. jún. 13. 10:55
Tök mindegy miben van, úgyis csak a lábad közét szeretné elérni
18. gyöngy:) (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2021. jún. 13. 10:44
Ne mosolyogjanak a ruhás csajra vagy másképp mosolyogjanak, mint rá, valami ilyesmi.
17. Channa* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 10:37

És, ha valaki ránk mosolyog, akkor az jelent valamit?


Ettől népszerűek vagyunk? Kelendőbbek?

Én még mindig nem értem!


Ezek szerint az összes kollégám csorgatja rám a nyálát. Majd szólok nekik, hogy ne vigyorogjanak állandóan, mert tudom ám, hogy mit akarnak:DDDD

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 10:36
Azt még nem vetted észre, hogy aki mosolyog egészségeslekületű ember visszamosolyog. "mosolyogj, a világ is visszamosolyog!" Mondjuk most a szeme mosolyoghat általában mindenkinek, mert ott a maszk az arca előtt.
15. Channa* (válaszként erre: 8. - 72b86b6050)
2021. jún. 13. 10:35

Én nem vettem észre, hogy a magasabb sarok számítana;)


Aki trampli, az mindenben az, húzzon magára bármit.


Engem se érdekel, hogy megnéznek e vagy sem. Nem akarok senkit felszedni, de ha nem is én, azért más már mondta, mert észre vette, hogy megbámult valaki. És volt, hogy tornacipőben voltam és farmerban;)


Sőt! Ifjú lányka koromba úgy ismerkedtem meg az egyik barátommal, hogy többször látott futni menni és megtetszettem neki. Pedig, abban az időben még nem voltak ilyen csilivili melegítők, azaz jellemzően a középkék, oldalt 2 fehér csíkos melegítőbe és a 40 Ft-os tornacipőbe voltam ilyenkor:DDDD


Ilyenbe: [link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook