Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nézi meg a férfiak nagy része az olyan nőket az utcán, akik bájosak? fórum

Miért nézi meg a férfiak nagy része az olyan nőket az utcán, akik bájosak? (beszélgetős fórum)

1 2
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2021. jún. 13. 10:34
Minimum, de azért eret ne vágj magadon!
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 10:32
Mit szeretnél?
2021. jún. 13. 10:30
Máshogy néznek mondjuk a ruhás csajra. Jelen esetben azt vettem észre, hogy engem komolyabban méregetnek, a ruhás csajnak kicsit fellibben a szoknyája, elmosolyogta magát, erre ugyanaz volt a férfiak reakciója is, ugyanúgy rámosolyogtak a csajra.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 10:29
Utánam nem csorgatják a nyálukat. Legyek beleesve a kétségbe?
10. pteri
2021. jún. 13. 10:19
Nem értem én sem. Én többfajta öltözködési stìlust kipróbàltam az évek soràn, mikor mit éreztem magamhoz közel. Soha senki nem csorgatta a nyàlàt. Akik szerintem bàjosak, azok bàrmilyen ruhàban tetszenek a férfiaknak. A férjemnek pedig pont én tetszem bàrmilyen ruhàban.
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 10:18
Miben nyilvánul meg a szoknyások nagyobb népszerűsége?
8. 72b86b6050 (válaszként erre: 3. - Csicsi25)
2021. jún. 13. 10:17

A cipő sem másodlagos hidd el... volt már úgy hogy akivel voltam feltűnően megbámult egy mutatós magassarkús nőt... hogy mire jó? Ösztön ,vagy a franc se tudja... Szerintem ezeknek a férfiaknak a külsőségek számítanak csak. És a szexuális kapcsolat. Erre mondják azt hogy a gatyajukban hordják sokan az eszüket...Ösztönlények.Ha egy nő felvesz egy mini ruhát és egy magassarkút kevés az a férfi akinek ne tudná elcsavarni a fejét... hogyha az a férfi így van beállítva..

A másik...alacsony önértékelésre, önbizalom hiányra utal ha valaki azt élvezi hogy őt megnézik. Aki önmagával harmóniában van és benne rend van az nem erre élvez hogy csorgatják utána a nyalat..engem kimondottan idegesít. Magamnak akarok tetszeni és annak a férfinek akit szeretek. Kit érdekel a többi ember mit szól hozzá. ..

7. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. jún. 13. 10:02
Ahogy mondod. Az a baj, hogy nem hosszasan csorgatják utána a nyálukat.
6. Channa* (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2021. jún. 13. 10:02

Bár nem derült ki a nyitó hozzászólásból, de arra gondolok, hogy talán a lenge, térd fölött érő ruhák viselője bájosabb?


Biztos elfelejtette odaírni a a felsorolás végére...

5. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 10:00

"Az én stílusom hétköznap a tipikus farmer tapadós rövidnadrág, valami inggel vagy felsővel, sportcipővel. Megnéznek a férfiak, de ennyi, csorgatják a nyálukat, de semmi más."


Mit kellene még csinálniuk a férfiaknak a nyálcsorgatáson kívül? mire vágysz még?


A másik a hosszasan megnézés az jobb? Ott történik valami más is a nyálcsorgatáson kívül?

Hogyan méred a nagyobb népszerűséget és örvendést az ilyen helyzetekben? A nézés hosszából lehet következtetni arra, hogy népszerűbb e valaki? Vagy?


Én ezt az egész felvetést nem értem...

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 09:51
Ennek mi köze a bájossághoz?
2021. jún. 13. 09:46
Ahogy pasi-ismerőseimmel beszélgettem, sokan hiányolják a szoknyát a nőknél. Sokkal izgatóbb számukra egy akár térdig érő szoknya, mint egy rövidnaci, mert a szoknya megmozgatja a fantáziájukat. A cipő másodlagos náluk, sokkal inkább érdekli őket, hogy a szoknya alatt van-e fehérnemű.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 09:25

Lépj oda egyikhez és kérdezd meg tóle, hitelesen azok tudnaak véleményzt mondani, vagy édesapád, férfirokonod, barátod.

Ahogy én elnézem néhány testhezálló/símuló ruha viselőjét 70% borzalmasan náz ki, vagy inkább írhatom undorítóan. Van aki azt hiszi a tengerparton van, a nunijam a popója vágása is látszik, ha ez csinos, üsse kavics, mex, ne csodálkozzon, ha netán elkapja valaki, mert testimunkásnak nézik. De van akinél ez ronda hájjl társul, a hasa kibuggyan a feszes gatyólból, kettévágva a testét, a hátán hasán 4-5 hurkácskával.

Aki meg nem tedz ki mindenét az max, csak sejteti és a fantáziájuk lehet jobban beindul, ha ehhez egy értelmes, bájos arc is társul.

2021. jún. 13. 08:56

Az én stílusom hétköznap a tipikus farmer tapadós rövidnadrág, valami inggel vagy felsővel, sportcipővel. Megnéznek a férfiak, de ennyi, csorgatják a nyálukat, de semmi más.

Viszont azt vettem észre, hogy az olyan csajokat hosszasabban megnézik, akik ilyen lenge ruhában jelennek meg, akár egy lapos talpú szandállal, akár egy egybe talpú szandállal. Hiába ér véget kicsit térd felett a ruhájuk mégis nagyobb népszerűségnek örvendenek. Miért?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook