Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem volt még párkapcsolatom? Mindig csak az érdektelen és felszínes beszélgetések. fórum

Miért nem volt még párkapcsolatom? Mindig csak az érdektelen és felszínes beszélgetések. (beszélgetős fórum)


1 2
2020. jún. 16. 08:26
Eddig hol és hogy probaltál ismerkedni? Van baráti köröd? Jársz társaságba?
6. Lávli* (válaszként erre: 1. - 51b2550712)
2020. jún. 16. 07:41

A többiek leírták a legfontosabbat: neked kell kezdeményezni.

Az jó, hogy van megfelelő önértékelésed, ami a külsődet illeti, valóban nem vagy egy Adonisz. De a belsődet is jól kell látni, és a jó tulajdonsagaidra büszkének lenni.

Vannak a "jó nők" 😀, akik mindent a külsőhöz mérnek, és sokszor tévesen, mert nem is jó nők, csak azt képzelik. Na, velük nem kell foglalkoznod.

Haverok, barátok? Menj velük csajozni!

Ja, és a nőknek általában tetszik a kissé nagyobb, karakteres férfi orr 😉

Viszont a harisnyában mászkáló férfi már nem annyira ... 🙄

Itt a nyár, sok sikert!

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - 51b2550712)
2020. jún. 16. 07:37

Küldhetsz kèpet,de a külső nem minden..


Ha èrtèkes pàrra talàlsz,az a belsődre fog felfigyelni,arra hogy milyen vagy.

2020. jún. 16. 06:48

Nagy valószínűleg azért nem volt még párkapcsolatod mert:

Ahelyett, hogy Te kezdeményeznél azt várod a lányok tegyék.

Nem mutattál magadból semmit, ami felkeltette volna bárki figyelmét.

Nem tudod eladni magad.

Hiába vagy kedves, ha nimcs benned semmi plusz.

Nem vagy határozott karakán egyéniség.

A hallgatag sarokban is megpenészesedő anyuci pici fiaitól messze menekülnek a lányok.

Ha nincs jó dumád, humorod.

Nincs egy kisugárzásod.

Még előnytelen külső mellett is simán lehet csajozni ha valaki felszabadult, határozott, jó dumás. Ápolt.

3. 51b2550712 (válaszként erre: 2. - Futóbajnok)
2020. jún. 16. 06:00
Köszi
2. futóbajnok (válaszként erre: 1. - 51b2550712)
2020. jún. 16. 05:57

Kérdésedre válaszolva: mert a közeledést neked kellene kezdeményezni, nem a lányoktól várni. De végül is ez a magánvélemény lehet, hogy idejét múlta a XXI. században. Attól még én úgy gondolom, ez a Te életfeladatod:ha tetszik valaki, tegyél lépéseket!


Én 46 éves, elvált nőként nem szeretnék veled ismerkedni, csak azért válaszoltam, hogy talán más irányban befolyásolom a gondolkodásodat. Sok sikert! Elhívhatod horgászni pl.

2020. jún. 16. 00:53

Magamról: Nagyon elkeseredve érzem magamat. A lányok valahogy sohasem közeledtek hozzám. Elég rövid barna hajam van, nagy barna szemem, elég barna bőröm, kicsit nagyobb orrom (😢) és vékony száj. A testem tök átlagos,vékony vagyok, úgy kb 170 cm 50 kg. Személyiségemet magam nem szeretném megítélni..... Imádok horgászni. Megértő, kedves, segítőkész vagyok stb. Persze vannak rossz tulajdonságaim is, mint pl.: kicsit sértődékeny vagyok, és elég hamar felkapom a vizet. (Sajnos).


Lényegében ennyi!


23 éves vagyok....


Képet maximum üzenetben tudok küldeni....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook