Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 8 év párkapcsolat után csak úgy betoppanhat az igazi? fórum

8 év párkapcsolat után csak úgy betoppanhat az igazi? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. márc. 20. 13:37
Én csak most olvastam el ezt a fórumot, de kíváncsi lennék mi lett a vége. Főleg így majd' 3,5 év távlatában.
106. Incó (válaszként erre: 105. - Évicica1985)
2011. júl. 16. 23:11
Voltam hasonló helyzetben. Én túl sokáig húztam és csak a végén vallottam be, hogy van valakim. Nagyon régen volt már, de még mindig hibáztatom magam, amiért ilyen alattomos módon viselkedtem a régi pasimmal. Én szt tanácsolnám, állj elé és őszintén mondj el mindent! Az egyenes út a legrövidebb...
2011. júl. 16. 22:25
sziasztok.én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok mint félôs nyuszi.6 éve.szeretem a párom,mint embert..sikerül kiszàllni a kapcsolatbol egyszer de addig probàlkozott amig visszamentem hozzá,sajnálatból,kênyelembôl hogy ne legyek egyedül.hülye voltam,ês most nincs erôm megint elé àllni hogy vége.pedig muszàly lesz.nem tudok màr vele lenni,ott tartok ha megcsókol akkor is csak arra gondolok hogy mikor haggya abba.azt hittem sokàig hogy ez normàlis,hogy nemis volt ez màshogy a rêgi pasikkal se,de pàr hónapja megismertem valakit aki mellett nônek êreztem magam.amikor megcsokol egy méterre a föld felett érzem magam.hogy zárjam le ugy hogy a párom is megêrtse hogy ugy a legjobb,?
104. demeeri (válaszként erre: 100. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 4. 22:28
Szia.Örülök,hogy visszajöttél a fórumra és elolvastad.Szorítok,hogy minden rendben legyen.Én bízom benned.
103. demeeri (válaszként erre: 99. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 22:26
Ez bizony nehéz ügy.Bevallom,nem tudom,mit tennék.
102. Zizisicc (válaszként erre: 99. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 20:46
Én megértelek. Megértem a félelmeidet is, de azt is tudom, hogy ha nem lépsz, nem fog változni és javulni semmi, és továbbra is boldogtalanok lesztek mindketten. Adj esélyt mindkettőtöknek arra, hogy mással újrakezdhessétek.
101. félős nyuszi (válaszként erre: 100. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 4. 20:36

Legalább te velem vagy:)

Jó munkát!

Jó éjt mindenkinek!

2010. okt. 4. 20:32

sziasztok!

Ahogy látom kapok hideget,meleget.De hála istennek több meleget:)!

Szükség van mindkettőre,hogy az ember kontrasztosabban lássa a világot.

Ahogy olvasom a hozzászólásokat van egy két dolog amihez hozzá kellene szólnom.

1.Szerintem(lehet,hogy rosszul látom),de vagyok olyan érett,hogy tisztában legyek a "húúú" fogalmával.Az ember nem két perc alatt értékeli át ezeket a dolgokat.

2.Igen kaptam olyat is,hogy miért is voltam 8-évig.......?Erre is van válsz.Nehéz beismerni,de lehet:biztonság érzet,önámítás(hogy ez még jobb is lehet,lesz),megszokás,gyávaság,döntésképtelenség,na és ott van a közeg amiben az ember él és az ő nézőpontjukhoz, is akarva akaratlanul idomul.Felületesen ezek de biztosan van mélyebb magyarázat is rá.

nagyjából csak ennyit szerettem volna egyenlőre.Megyek dolgozni és készülök!

Jó éjszakát mindenkinek.

félős nyuszi!Veled vagyok!

99. félős nyuszi (válaszként erre: 98. - Demeeri)
2010. okt. 4. 20:20

Én ezt megbeszéltem vele,amikor elköltöztem,7 hónapja.De ő mindenáron maga mellett akar tudni.

Indokai:-a 8 év

-a közös vagyon

-közös hitel

-és a ragaszkodás/részéről/

Azt tudni kell,de írtam is,hogy neki csak én vagyok.

Sajnálom.Szeretem,de csak mint embert.

Úgy mint társat nem.

Hiányzik valami.

98. demeeri (válaszként erre: 96. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 20:13
Szia.Szerintem most már a te életed viszi tovább a fórumot.Az,hogy visszamentél hozzá,és látod,hogy nem működik,a bizonyíték arra,hogy már nincsenek meg azok az érzelmek.Nincs más megoldás,mint megbeszélni a pároddal,hogy engedjen el,mert ez már csak roszabb lesz.Te hogy látod?
97. pethoevi (válaszként erre: 96. - Félős nyuszi)
2010. okt. 4. 17:07

szerintem ez bocsi,de szemétség...az sokkal korrektebb lenne,ha megmondanád neki,h már nem szereted,és megadnád ezzel neki a lehetőséget arra,h találjon valakit,aki a csillagot is lehozná neki...miért fosztod meg ettől???

egy kis idő,és ő is belátja...

2010. okt. 4. 11:21

Én is ebben a cipőben járok.Lassan 8 éve élünk együtt a párommal.Tavaly elhagytam,de addig könyörgött,sírt,hogy 1 hét után visszamentem hozzá.

Hiba volt.Az érzelmeim elmúltak,de a sajnálat mellette tart.

Nap mint nap őrlődök mitévő legyek.E miatt már az egészségemmel is gond van.Próbálom mutatni,hogy minden ok,de belül megfulladok.

Félek lépni,mert neki csak én vagyok.

De félek az újtól is.

Nem jutok egyről a kettőre.

95. Zizisicc (válaszként erre: 92. - Pethoevi)
2010. okt. 4. 10:33

:o))))


Elírtam .... köszi! :o))

2010. okt. 4. 10:26
Hová lett a pasi????
93. pethoevi (válaszként erre: 92. - Pethoevi)
2010. okt. 4. 08:34
ja,ezt nem neked szántam,csak azt,h 17 volt,csak aztán elszaladt velem a ló.:-))))
92. pethoevi (válaszként erre: 83. - Zizisicc)
2010. okt. 4. 08:33

nem 13 volt,hanem 17.:-)

Ítélkezni szerintem sem szabad...

Amúgy miért?17évesen nehogymár ne mehessen bele az ember olyan kapcsolatba,amit éppen akkor nem érez annyira hűűűhaaa-nak,nem?Ha működik,működik,ha nem,nem.

Jó volt nekik az eltöltött 8 év,de úgy érzi,ebben ennél több nincs...Akkor lépjen!

Én sem vagyok híve annak,h azonnal kilépni egy kapcsolatból,de az a fél év csak eltelt.Persze nehéz úgy bizonyítani a jelenleginek,h ott van az új,de ilyen az élet,sajnos...

És persze az is benne van a pakliban,ahogy írták már,h az új is csak az újdonság erejével ilyen rózsaszín.De mi van,ha nem???Azt is tudjuk,h szépnek,kívánatosnak és bűbájnak lenni 2 órára nagyon könnyű,de együtt élni már nem.Minden meglehet,de ez az ő élete,és ha lépni akar,akkor tegye meg.

Szerintem...

91. demeeri (válaszként erre: 90. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 23:04

Azért vannak a fórumok. Ismeretlenül könnyebb elmondania,hisz akkor száll ki innen,amikor akar.

Mennyi mindent megtud így ismeretlenül az ember,ismeretlenektől.

90. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 87. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:50

Szerintem pedig a lány elhitte, hogy szereti a férfi mert ő elhitette vele.

Már az is érdekes, dolog, hogy ezt teljesen idegen embereknek mondja el először és nem annak akivel meg kellene beszélniük.

2010. okt. 3. 22:44
Nem tudom,míg nem ismerjük a teljes történetet,nem ítélheted el a fiút.
88. e8c814b51a (válaszként erre: 7. - 9b4aba0a35)
2010. okt. 3. 22:44

Akkor lépj Te, mert Ő nem fog.

Ha nehéz is lesz most neki majd megérti nem jó neki se egy olyan férfivel aki már nem szereti. Úgy ahogy egy nőt kell.

Egy ember attól is ember, hogy lép, ha kell.

Tőle szerintem ne várd. És valahogy értesd meg vele, hogy fiatal és neki is jön majd egy olyan ember aki szeretni fogja.

87. Zizisicc (válaszként erre: 86. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:43
Nem biztos. Lehet, hogy a lány tisztában volt vele, és neki így is kellett.
86. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 85. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:42
De a férfi részéről akkor is csak egy hitegetés volt.
85. demeeri (válaszként erre: 84. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:40
Lehethogy a lány tartotta életben a kapcsolatot nyolc évig?Lehet,ő volt a szerelmes?
84. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 82. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:34
Ha én nemszeretek valakit annyira, hogy húúú, 8 évig nem tartom abban a hitben, hogy húúúú Te vagy a mindenem. Hanem az elején mikor az első olyan gondolatom van, hogy nem az igazi leültetem és megbeszélem a párommal a dolgot.
83. Zizisicc (válaszként erre: 81. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:31

Hmmmmm ...... a srác azt írja magáról, hogy 25 éves .... ha minden igaz, ez a 8 éves kapcsolata egy gyerekszerelemből alakult ki, 13 éves volt, mikor el kezdtek járni ..... nagy bölcsességet, tapasztalatot azért ne várjunk még ebben a korban .....

Igen, lehet, hogy gyávaság vagy kényelmesség volt benne maradni ebben a kapcsolatban, ha már korábban rájött, hogy nem ez az igazi ..... akkor most ne lépjen ki? Továbbra is szívassa saját magát, meg a párját is? Azzal csak még inkább rontana a helyzeten ......

Egy biztos, nekünk kívülállóknak nincs jogunk ítélkezni, pláne úgy, hogy csak néhány morzsáját ismerjük a történetnek.

82. demeeri (válaszként erre: 81. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:29

Nem értek egyet veled.

Nem minden kapcsolatban van ott az a bizonyos huuúú,mégis működik.Van,aki egész életében az igazit keresi.A fiú életében most jött el a pillanat.

81. 8b9c984ce3 (válaszként erre: 79. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:20

Olvasd el a kérdés feltevőjének első hozzászólását. Azt írja már a kezdetektől nem volt meg az a húúú amit a mostani nővel kapcsolatban érez.


Ha valaki a kezdetektől nem érzi azt a húúú-t akkor miért vág bele egy kapcsolatba? Szerintem gyávaságból. Félt, hogy egyedül marad. Most van egy lehetősége lelépni rögtön ott hagyna csapot papot.

Én elítélem ezt a magatartást.

80. demeeri (válaszként erre: 78. - Zizisicc)
2010. okt. 3. 22:17
Nem volt könnyő,hiszen akkor már két hónapja voltam a menyasszonya.Vissza adtam a gyűrűt.
79. Zizisicc (válaszként erre: 76. - 8b9c984ce3)
2010. okt. 3. 22:13
Nem tudjuk mi volt 2 évvel ezelőtt, nem ismerünk minden részletet.
78. Zizisicc (válaszként erre: 73. - Demeeri)
2010. okt. 3. 22:12
Örülök neki, hogy volt bátorságod hozzá, és most boldog vagy! :o))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook