Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem szeretik a fiúk a póthajat? fórum

Miért nem szeretik a fiúk a póthajat? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. dec. 13. 12:39
Hát azért a fogyókúra kicsit más, mert ott ha valaki fogyni akar,tényleg nem előnyös ha zabál mellette :))) Arról meg tényleg senki nem tehet, ha nehezen nő a haja.
2008. dec. 13. 12:34

Jó neked, én mióta levágattam a seggig érő hajam, azóta a vállamat is alig üti...ezért kell a póthaj...nem mindegy amúgy h ér a hátad közepéig a természetes hajad, vagy a nyakad közepéig és úgy akarsz póthajat...


Akinek nem ilyen a haja mint az enyém az úgysem érti meg...ez olyan mint a fogyókúra...akinek hibátlan az alakja az is arról beszél h ne zabálj annyit hanem mozogj...ugyanúgy nem érzik át a helyzetet mint itt...


Mondják sokan h ne póthajazz hanem ápold meg növeszd...én ápolom növesztem 5éve és mégse lesz hosszabb...úgyhogy ezek szerintem üres szavak!

25. Kylie022 (válaszként erre: 23. - MelisUK)
2008. dec. 13. 12:32

Hát el is hiszem, reggelente mikor felkelek, sokszor magamra se ismerek, úgy áll a hajam :-P

Még nem hallottam arról a családról, én Matrixot használok már évek óta. Nagyon puha tőle a hajam, és fényes. Egyenlőre megvagyok még azzal elégedve.

A póthaj nálam pedig egy újabb dili. Mindiig kitalálok valamit, most ez tetszett meg,hát ez kell :) Sztem max. 1 éven belül megunom majd ... de addig úgyis kitalálok vmi újabb dilit :)

24. e642ac5487 (válaszként erre: 20. - MelisUK)
2008. dec. 13. 12:30

Volt nekem is természetesen hosszú hajam, tudom hogy milyen...


Egyébként januárra tervezem, de nem értem a kérdést sem ...

23. MelisUK (válaszként erre: 21. - Kylie022)
2008. dec. 13. 12:28
Nekem is minden reggel kész tortúra a hajam. :P És ezután jön csak a smink, de nem erős.
22. MelisUK (válaszként erre: 18. - Kylie022)
2008. dec. 13. 12:25

Én is szívesen hosszabbíttatnám a hajam, ugyanis régen nekem természetesen a fenekemig ért, majd jött egy rövid hajas korszakom, azóta pedig kb 20cm-rel rövidebb hajam nő, a hátközéptől valamivel lejjebb ér. Jobban szerettem a hosszabb hajat, persze én is vágynék rá, hogy olyan legyen, mint régen, de a póthaj engem elrettentett. Én nem egy híresség vagyok, akiknek a legjobb fodrászok csinálják a hajukat nap mint nap, én magamnak csinálom a hajam, néha fodrásszal csináltatom.

Szerencsére rátaláltam egy fantasztikus hajápoló termékcsaládra, a TRESemmé-re, van belőle mindenféle termék, sampon, balzsam, pakolás, hab, lakk, hajfény, stb. Ez a márka fodrászok által használt márka, de itt Skóciában a "kisember" is be tudja szerezni.

21. Kylie022 (válaszként erre: 17. - MelisUK)
2008. dec. 13. 12:20

Hát ez egyértelmű igen, bár szerintem a saját haj ápolása is hasonló időt ,ill.macerát vesz igénybe.

Legalábbis én minden reggel felrakom ugyan azokat az ápolási szereket mint hajmosásnál. Ha az emberen smink sincs,de szép hajjal már jobban indul neki a napnak :)

20. MelisUK (válaszként erre: 15. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 12:19

Azon csodálkozom, hogy még mindig nincs megcsináltatva a hajad. Mikorra tervezed? Meddig vársz még?


"Ennyi erővel akinek seggigérő haja van annak is fodrásznál kellene ülni minden nap..."

Egyáltalán nem erről van szó. A természetes seggig érő hajnál nincsenek csomók, ragasztás vagy varrás a fejbőrnél. Ez az, amit el kell tüntetni, hogy ne látszódjon. (A hosszabbítás része nem tüntethető el tökéletesen, de a tövét szépre is meg lehet csinálni, ehhez kell a hozzáértő kéz.) Ehhez nem elég a fazonra vágás és a normális ápolás. Ennél bizony több bell, különben rengetegen látni fogják, hogy az bizony nem igazi.

2008. dec. 13. 12:18
Hát én is jobban örülnék ha nem lenne szükségem póthajra ahhoz hogy hosszú legyen a hajam :)
2008. dec. 13. 12:16
Hát igen, szerintem is ápolástól függ minden. Ha olyan szar lenne, akkor a híresebb nőcik sem varratnának . Szerintem aki nagyon akarja, az fog is vele törődni. Bár tény hogy sokaknak inkább a természetes haj ,köröm, stb. tetszik , de ezért vagyunk emberek, mindenki mást szeret :)
17. MelisUK (válaszként erre: 13. - Kylie022)
2008. dec. 13. 12:14

Ha valaki ért a hajakhoz és nagyon ügyes, az meg tudja magának otthon is szépre csinálni a haját. De a póthaj már más kérdés, abba újra bele kell jönni, hogy érezze az ember, hogy hogy kell csinálni.

De természetesen nem egy hajpakolás fogja eldönteni, hogy hogy nézzen ki a hajad (de persze nem mindegy, hogy mit használsz). Szépen meg kell csinálni, hogy ne csak úgy lógjon a haj a póthajjal, nem elég egy mosás-szárítás, különben sajnos nagyon látszik a póthaj. Minden alkalommal frizurát kell csinálni, ami - ha jó hajápoló és formázó szereket használsz - akár 2-3 napig is kitarthat, de minden reggel újra meg kell igazítani és be kell lakkozni.

2008. dec. 13. 12:12
Hát ízlések és pofonok :) Nekem tetszik :) Más lehetőségem meg nincs :)
2008. dec. 13. 12:11
Szerintem sem kell :) Ennyi erővel akinek seggigérő haja van annak is fodrásznál kellene ülni minden nap...bnőmnak is van póthaja és nem sokan veszik észre...jó én is rögtön meglátom ha valakinek az van, de azért mert az én szemem a hajra koncentrál h milyen szép v csúnya :) Nekem nem kell h a seggemig érjen, hátközépig bőven elég...ha szépen fazonra van vágva akkor sztem smemi baj vele...na meg ha normálisan ápoljuk...
2008. dec. 13. 12:09

Az a véleményem, hogy ha valaki póthajat csináltat, akkor úgy lehetne a legtermészetesebb hatása, ha a póthaj épp olyan minőségű, mint az eredeti haj és természetesen ugyanolyan hosszú is. A hajhosszabbítással épp ez a probléma, hogy extrán látszik, hogy meddig ér az ember eredeti haja és meddig a póthaj...

Plusz a nem megfelelő minőségű haj néhány mosás után olyan, mint a babák műanyag haja, gusztustalan tapadós. (Bár sokaknak a szőkítés hatására az eredeti hajuk is olyan gusztustalan lesz...)

Valószínű, hogy meg lehetne nagyon-nagyon szépre is csináltatni a póthajat dúsítás céljából ugyanolyan hajból, mint a saját haj, de a hosszabbítás az (szerintem) mindig csúnya lesz.

2008. dec. 13. 12:07
Attól hogy nem fodrász csinálja minden reggel, még lehet szép. Sokat tesz az is,hogy milyen minőségű hajpakolással ápolja az ember. Ahhoz pedig már tényleg nincs szükség reggelente fodrász székbe ülni.
2008. dec. 13. 12:03

Én személy szerint még nem láttam mindennapos használatban olyan póthajat, ami jól nézne ki, látszik rajta, hogy az nem a sajátod, méghozzá elég rendesen.

Bár annak, akinek minden alkalommal fodrász csinálja meg, annak szép. De ehhez minden reggel a fodrásznál kell lenni, különben nagyon látszik, hogy az nem a saját hajad.

Azért nem szeretik a fiúk sem a póthajat, mert túl hosszú vagy túl dús, valamilyen szinten általában túlzásba szoktak esni azok, akik megcsináltatják. Addig lehet szép, amíg a természetesség hatását kelti, pl ne érjen feltétlenül a fenékig, csak hátközépig és ne legyen dúsabb mint egy normálisan/szépen dús haj. És természetesen minden reggel hozzáértő csinálja meg a frizurát, mert akkor bizony a hajtőnél is látszik, hogy nem igazi, nem csak máshol.

2008. dec. 13. 12:03
:)
10. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 11:59
Mert műűű! egyértelmű! De aki okos Nőből van, eszébe sincs megmondani, hogy póthaja... pótmelle... pótfeneke... és urambocsá csak pótkávéja van otthon! ))
2008. dec. 13. 11:58

Ismerek olyan lányt, aki ha nem mondja meg hogy póthaja van, soha nem jövök rá! Sztem is "csak" pénz kérdése, mert az igényes, szép haj biztos hogy drágább. Az olcsóbb vackok nekem sem tetszenek.

Egyébként nekem is probléma volt sokáig, hogy nem nö a hajam. Amióta viszont nem roncsolom (festés stb), úgy nö mint a gomba... :-)

2008. dec. 13. 11:57
Szerintem pedig nagyon mű. Mivel én már sokszor láttam, hogy csinálják, egyből kiszúrom, ha valakinek póhaja van, akármilyen profin is van megcsinálva. Nincs olyan, hogy nem lehet észrevenni, csak ha valaki nem ért hozzá. Nekem egyáltalán nem tetszik. Mondjuk szerencsém van, mert az én hajam dús, vastag szálú és nő, mint a gomba, de szerintem nincs undorítóbb annál, mikor egy szemmel láthatóan vékonyka és kevés frizurában totál természetellenesen tobzódnak az idegen hajak...
2008. dec. 13. 11:54
Hát igen, van ami 1 évig is kibirja, nem kötelező cserélni de szerintem akinek már 1 éve haja van,utána nem is tud nélküle megelenni. Nekem is mostanában lesz . Hosszú hajam van eléggé de sajna nagyon vékony szálú . Én dúsítás céljából varratok,na meg azért h még hosszabb legyen :-P
6. e1e9ab571d (válaszként erre: 1. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 11:51
Hali, én személy szerint soha nem tetetnék póthajat, de szerintem a fiúk, és a lányok egy része sem venné észre a póthajat. Oda kell figyelni a minőségre, mennyiségre, jó fodrászt kell választani. Az unokatestvérem foglalkozik póthajjal,hajhosszabbítással konkrétan. De azt mondta, hogy ha egyszer elkezded, akkor utána vissza kell járni, mert meghatározott időközönként cserélni kell. Én ennyit hallottam a dologról,de ha van hozzáértő írjon:)
2008. dec. 13. 11:50

Szerintem is...attól mert póthaja van valakinek még nem plázacica...


A pót haj azért van, hogy aki szarul érzi magát a bőrében és ezzel jobban érezné akkor megtehesse...


Nem kell plázacicának lenni...nekem szőke hajam van és lesz póthajam, mégsem vagyok plázacica...szeretem a divatot, szeretek öltözködni de nem vagyok nyávogós, sem beképzelt...


A póthaj meg jó dolog, mert nekem pl nem nő meg a hajam már 5éve, vagyis nő csak mindig letörtik és hosszút szeretnék hogy több legyen az önbizalmam...


Semmi köze sztem a mű dolgokhoz...

2008. dec. 13. 11:47
Attól,hogy valakinek póthaja van,még nem mű. A pasik pedig azért nem szeretik,mert hosszú és ha átölelnek alvás közben, mindig belkerül egy egy szál a szájukba :-P
2008. dec. 13. 11:45
Talán azért mert nem természetes, és a legtöbb pasi nem szereti a mű dolgokat. Aki szereti az meg a plázacica lányokat hajtja.
2008. dec. 13. 11:44
Mert tényleg az. Szerintem is, pedig én lány vagyok.
2008. dec. 13. 11:41

Ma 2 fiúval bezséltem, mind2 azt mondta nehogy tetessek póthajat mert csúnya :)


Miért gondolják ezt így? :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook