Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem szeretik a fiúk a póthajat? fórum

Miért nem szeretik a fiúk a póthajat? (beszélgetős fórum)


1 2
57. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 56. - 06718ca650)
2011. ápr. 7. 17:41
helyes :) szép is :)
56. 06718ca650 (válaszként erre: 55. - 06718ca650)
2011. ápr. 7. 16:35
de nem akarom én sem. :)
55. 06718ca650 (válaszként erre: 54. - Fa8f3f5c02)
2011. ápr. 7. 16:34
az biztos. :) az én uracskám nem engedi levágatni. :)
2011. ápr. 7. 16:24
mert, inkább már a természetest helyezik előnybe..
2011. ápr. 7. 16:22
szerintem észre se veszik ha olyan mint az eredeti, de ha lecsatolós az olyan kiábrándító lehet. belehabarodik egy szép hajú lányba aki másnap rövid hajjal jön, vagy akció előtt lecsatolja. :D bocsi.
2011. ápr. 7. 16:20
Nekem az a tapasztalatom,hogy igen van olyan,aki kimondottan utálja (mert a mai világban sajnos úgyis minden a külső körülött forog...),viszont sok srác szereti :D egyébként szerintem a varrott és a csattos megoldás a legjobb.Nem fáj,nem roncsol annyira,és a csattosat akkor veheted fel,amikor csak akarod,akár egy ruhát :D
51. 3a92f8d690 (válaszként erre: 50. - 6f111c3b0c)
2009. nov. 23. 20:51
biztos félnek hogy leszakad-DDD
2009. nov. 18. 20:04
Erről még így nem hallottam! "Miért nem szeretik a fiúk a póthajat?" Inkább aki nem szereti, miért nem szereti?
2009. nov. 17. 22:55

Sziasztok!

Olvastam pár hozzá szolást a témához, és gondoltam megosztom veetek a pothajas élményeimet.

sajnos Én is abba a kategoriába tartozom akiknek nagyon nehezen nöl a haja vagy ami esetleg megnöl az le si törik.

Szoval 6 héttel ezelött rakattam fel pothajat, (höillesztés), a mai napig tartott ugy hogy közben kb 15 cm-rel lett rövidebb, csunyán szét törött, és 6 tincs leesett! A hab a tortán, hogy egy része a tövénél csomosodni kezdett pedig specko fésüt vettem hozzá (8000 ft)!

Ma felkerestem egy fodrászt aki leszedte, nem volt ekllemes élmény de hozzá teszem, hogy svájcban vagyok ahol nem a legjobbak a fodrászok.

Valamint még a mai nap folyamán voltam egy másik fodrásznál, egy fekete hölgynél.

A haj ugyan nem magyar hanem brazil eredetü, joval hosszabb mint az elözö volt, és nem ragasztattam , meg höillesztés meg egyéb modszer hanem csomoztattam !

Azért tettszett ez a megoldás mert megmutatta a hölgy hogy hogy csinálja és hogy hogy lehet eltávolittani ha esetleg nincs már rá szükségem ,!

Egész 1szerü, a saját haj és a pothaj a tönél egybe van fonva (8mm kb)és ezt a fonatot rögzitti egy nagyon vékony gumi szállal , ha leakarom szedni csak megkell vágni a gumiszál végét és lecsuszik az Én hajamrol a pothaj!

Igaz friss ma rakattam fel de tettem 1 probát , (ne röhögjetek ki)meghuzogattam , de nem sajnáltam , 1 szál haj nem jött ki!!!!!

És nem fáj, nem tincses, nem látszik h nem az enyém pedig hosszu, szeretném figyelmetekbe ajánlani ezt a modszert ah szép hosszu hajat akartok de azt is szeretnétek h a tietek maradjon meg valamint nöjjön!

Ami ellene szol mint minden pothajnak: igen illuzio rombolo ha a pasid beletur és ott marad a keze:)) bocsi a hosszuságért, sé sok sikert kivánok mindenkinek:)

48. 0ae7084164 (válaszként erre: 47. - Fiatal nő)
2009. jún. 27. 14:40
ha valakinek nem nő váll alá a haja(mint pl nekem) hiába szeretnék hosszabbat,nem jön össze.Ezért tetettem fel póthajat.És nem látszik,hogy nem az enyém .Csak jó helyre kell menni,ahol szépen felteszik.A férfiak többsége meg azért nem szereti,mert féltékeny.Jobban megnéznek 1 olyan lányt akinek hosszú a haja,mint akinek rövid.
2009. jún. 26. 18:42

Mert van eszük. X-)

Tök gusztustalan idegen tollakkal ékeskedni. Már a parókától is rosszul vagyok. Valaki más haját az én fejemre... A gondolattól is tényleg rosszul vagyok... :-)

Miért nem elégszik meg mindenki azzal, ami adatott neki?

Ha valaki nagyon kopaszodik, megértem (nők körében)... A férfiaknak általában jól áll a "golyófej". :-)))

46. 0ae7084164 (válaszként erre: 45. - HosszúSzőke)
2009. jún. 26. 18:13
A hajhosszabbítás akkor árt ha sokáig van fent.Az egyik ismerősömnek 5 hónapig volt fent és nem lett baja a hajának.Sőt,még hosszabb lett alatta.
2009. jún. 20. 17:15

Sziasztok!:)

én ugyanabban a helyzetben vagyok mint Béé17. A vállamat se éri már a hajm...nagyon hosszú hajam volt...de letört...szőke a hajam, vasalom és törik:S

énish a hátam közepéig érő hajat szeretnék...de azt mondják h ha nem egészséges a hajam(tehát h törik) nem ajánlják mert kihullik:S

hát nemtudom...szerintetek hogy van ez?:)

2009. febr. 19. 15:48

Az a baj, h a legtöbb pasit vonzza - akarva-akaratlanul is - a TÖKÉLETES, ami majdnem egyenlő a MŰ-vel...:) Most őszintén...melyik pasi nem legelteti egy gyönyörű nőn a szemét? (mégha van szíve választottja is...attól még van szeme...persze ez nem azt jelenti, h mindegyik ilyen nő jól mutatna a gyerekei mellet, bár a kivétel erősíti a szabályt...:) de ha társat választ az ember, már kevésbé érdeklik a külső doglok...de addig... )

Hisz szerencsés az, és egyben nagyon ritka is, ha vkinek gyönyörű kerek cicije van, gyönyörű hosszú haja, szép kerek cicje stb. és mindez eredeti... Ha megteheted, és úgy érzed, ettől jobban érzed magad a bőrödben, csináld :) hisz magadért teszed... :) sok sikert és szép napot!

2009. febr. 19. 11:49
Sajnos az én férjem nem szereti a mű dolgokat.Igy a műkörmöt sem szereti,a műhajat és a szilikont sem.Ezzel nem is lenne baj,de azért valljuk be őszintén az ilyen lányokat nézik meg letöbben még az is aki nem szereti és ez az idea számunkra.Pedig nem mindekiről lehet megmondani ,hogy mű!De azért sem szeretik mert jobban megnéznek egy olyan lányt akinek mell alatt ér a haja vagy hosszabb és nyáron a kivágott ruhákban is a mellekre irányul a figyelem.Azért nem szereti sok fiú,mert ezzel ők is tisztában vannak és a féltékenység az nagy úr!Féltékenységből nem szeretik,nehogy már megnézék az ő párját mert szép hosszú a haja vagy kerekded a melle....stb
2009. febr. 17. 11:18
Nekem csak vékony szálú a hajam, viszont nőni reális értékek között nő, havi majdnem 1, vagy 1 centi, vitamint szedek, figyelek az étkezésemre is, meg a hajápolószerekre. Viszont én nem szeretem a hajamat, szerintem kevés. Mások szerint meg pont elég, mert átlagos a mennyisége, nem kevés ez. Csak ha te nem szereted, az önbizalmad is kisebb. Én nem hosszabbíttatok, csak dúsíttatok. És ha jó alapanyagból hozzáértő személy csinálja nem hiszem, hogy feltűnne bárkinek is, amíg a normális keretein belül van, és ha szépen össze van vágva lépcsősre, a hosszabbítás is szép, amíg nem hat műnek.
2008. dec. 13. 14:49
Dehogy is :) Jó lenne ha olyan hajam lenne :)
2008. dec. 13. 14:26
Te vagy a képen?
2008. dec. 13. 14:25

Nem bántasz meg ezzel :)

Én is tudom hogy nem a sajátom, de ha a sajátom nem lehet olyan akkor legalább ez hagy legyen :)

38. roncsika (válaszként erre: 5. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 14:19

De azért mégsem természetes. Nem a tiéd, nem hozzád tartozik. Kölcsön haj, kölcsön szempilla, kölcsön köröm, és sorolhatnám.

Természetesen nagyon szép tud lenni, ha igazi hajból van, és nem egy 50 centiset tetetsz fel, hanem csak 5-10 centiig merészkedsz.. Az még természetesnek látszik, viszont akkor is csak mű, nem a fejedből nőtt ki! Sorry, nem akartalak megbántani.

37. e642ac5487 (válaszként erre: 35. - Kylie022)
2008. dec. 13. 14:17
Az biztos :) Egyenlőre ilyen gondom nincs, nem is akarom hogy legyen, de ki tudja...:) Nehéz a nőknek az 1× biztos :)
36. e642ac5487 (válaszként erre: 34. - MelisUK)
2008. dec. 13. 14:17

:) Jól van hát én sem azért mondtam :) Tudom hogy csak jót akarsz, meg elmondtad a véleményed....


Én azon az elven vagyok hogy a saját hibáiból tanul az ember...ha nem válik be nekem, vagy szar lesz akkor a saját bőrömön tapasztalom meg és legközelebb fel se merül bennem hogy megcsináltassam...


Ha jó lesz akkor meg miért ne? Mindent ki kell próbálni...amíg nincs, úgyis hajtani fog a kíváncsiág :)

35. Kylie022 (válaszként erre: 32. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 13:52

Hát igen, de a 150 kilósnak sem akkor kell elkezdeni sportolni, mikor már elérte azt a súlyt.

Sportolni el kell kezdeni minél hamarabb,hogy még csak esélyt se adjunk az elhízásnak .

De igen, a haj az tényleg ember függő. Mondjuk van akinek a súlya is a csontozatától és génektől függ.

Nem egyszerű a nők élete magyarul :)

34. MelisUK (válaszként erre: 33. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 13:33

Remélem, hogy meg is kapod majd tőle az önbizalmat és nem lesz pont a póthaj a gáz. Szorítok neked, hogy minden jól alakuljon majd. Végülis van tapasztalatod a barátnőd hajával, nap mint nap kérdezgetheted, hogy milyen, esetleg meg is csinálhatod néha a haját. És persze nap mint nap közelről is megnézheted, hogy hogy milyen. Ha az övé szép és ugyanott csináltatod, akkor szerintem a tiéd is olyasmi lesz.

Bár ha a pasid beletúr a hajadba, az szerintem illúzió romboló lesz és rengeteg fiú szereti a lányok haját fogdosni. De ki tudja. Ez is ugyanolyan dolog, mint a műmell. Rengeteg fiú/férfi undorodik tőle és persze rengeteg imádja - főleg addig, amíg a nyomokat nem látja és nem esik túlzásba a méret vagy a forma. De kinek hogy, vannak olyan férfiak, akik a köldökig érő melleket szeretik, vannak, akik épp a tenyérben elférőt. Vannak, akik az extra dagadt nőket szeretik - akár hízlalják is őket -, vannak, akik az extra soványakat de természetesen a többség a "normális" testalkatúakat és a kicsit húsosabbakat szereti.

A lényeg, hogy olyan barátod legyen majd, aki úgy fogad el téged, ahogy és amilyen vagy, akár póthajjal, akár nélküle, de te leszel az. És természetesen ha nő az önbizalmad valamitől, az sugározni fog rólad és mindenben sikeresebb leszel, ezért vágj csak bele nyugodtan. (És ne haragudj az ellenérvekért, de írtad korábban egy másik fórumon, hogy te is tudod ezeket. Csak azért írtam újra ellene, hogy godnold meg. De nem olyan extra felelősség ez, ha esetleg mégse tetszik, akkor meg lehet tőle szabadulni, ez a lejgobb benne.)

33. e642ac5487 (válaszként erre: 28. - MelisUK)
2008. dec. 13. 13:14

Tudom, és írtam is, hogy vékonyszálú rövid a hajam, nem szeretem mert törik...

Egyáltalán nem gáz, csak nem érzem annyira jól magam a bőrömben...azért szeretnék póthajat, önbizalomnövelőnek...nem azért mert gáz :)

32. e642ac5487 (válaszként erre: 27. - Kylie022)
2008. dec. 13. 13:13

Igen...nem kell zabálni olyankor...de sztem nem is szokott az aki fogyni akar :) Itt azt mondom h mondják a 150kg-saknak sportolj! Hogy???


Hajnál ugyanígy: növeszd a hajad :) De hogy??? :)

2008. dec. 13. 12:51

De pl az is rengeteget számít, hogy csak akkor fésülöm ki a hajam, amikor kimosom. Én utána befonom parkettába, reggel kiengedem és nagyon szép. Ezt mindenféleképp lehet varriálni, mikor hogy tűzöm fel, kontyokat is lehet belőle csinálni, stb. Hajmosás után nem dörzsölöm a hajam, egyáltalán nem használok hajszárítót és mindig használok hajvég ápolót. Ezekkel elértem, hogy hosszabb legyen a hajam, mert először csak kb váll aláig érőre nőtt vissza, ami lejjebb nőtt, az töredezett, le kellett vágni. Az A és E vitamin napi bevitele is nagyon fontos mind a haj, mind pedig a körmök végett.

Most már évek óta a párom nyírja a hajam, kb 2 havonta 1 cm-t lenyír az aljából.

30. Kylie022 (válaszként erre: 29. - MelisUK)
2008. dec. 13. 12:48

Tehát a tanulság: költözzünk oda,ahol te is élsz :) És akkor borotválkozni is ritkábban kellesz és hajunk is nőni fog :)

Akkor te igazán szerencsés vagy, mivel jót tett neked a változás. Erről már hallottam egyébként, h klima változás is sokat tesz egyes embereknél.

29. MelisUK (válaszként erre: 27. - Kylie022)
2008. dec. 13. 12:46
Szerintem a hajnövés gyorsasága egyéni dolog, a génjeinkben lehet. Nekem is pl amíg otthon éltem, addig nagyon gyatra módon nőtt a hajam, töredezett a vége, stb. De amióta idekint élek, ezeszer jobb a hajam. Bár fodrászok is mondják, hogy tenger mellett gyorsabban nő a haj, de ez nem feltétlenül igaz minden szőrre. Itt az egyéb szőreim alig nőnek, a hajam viszont egész jól és egészséges, nem töredezik. De éltem meleg tengerpart mellett is, ott alig nőtt a hajam, de az egyéb szőröket naponta le kellett szedni... Itt meg elég hetente, olyan lassan nő.
28. MelisUK (válaszként erre: 26. - E642ac5487)
2008. dec. 13. 12:42

Figy, én írtam neked korábban is, hogy ha tényleg nagyon gáz a hajad, akkor megértelek, kénytelen vagy belevágni. Reméljük, hogy elég ügyes is leszel és szépen meg tudod majd csináltatni. Ha most tényleg nagyon gáz a hajad, attól akkor még mindig jobb, ha picit látszik, hogy póthajad van. De vigyázz, hogy jó minőségű legyen, ne legyen tényleg egy idő után összetapadt műanyag haj hatása, mert az a legcsúnyább és már nagyon sok olyat láttam.

Nem teszel fel képet, hogy milyen a mostani hajad? Ha más nem, kivágod az arcod...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook