Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem múlnak el a pattanásaim? fórum

Miért nem múlnak el a pattanásaim? (beszélgetős fórum)


22. elemző (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 19:13
Kamaszodó ismerősömnek a sok pattanását pár hónap alatt elég jól rendbe tette.Még az aloe firsttel fújta mellé rendszeresen a bőrét.
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Elemző)
2021. jan. 26. 13:52
Még nem. :)
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Görögtánc)
2021. jan. 26. 13:52
Szoktam sminkelni, de minden este lemosom. Primer, alapozó, korrektor, pirosító, szempillaspirál.
19. elemző (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 26. 08:40
A propoliszos aloe vera krémet próbáltad már?
18. Görögtánc (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 08:19

Az én bőröm rendben van, viszont a tejtől nagyon pattanásos leszek! Igaz, nekem van egy enyhe laktózérzékenységem. Jó ötlet kipróbálni a tej elhagyását! Léteznek nagyon finom növényi tejek.


Azt nem írtad, hogy sminkelni szoktál? Alapozó, púder?

17. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 19. 08:14

Ezt el sem hiszem. Pedig nekem nyakra-faxra mindig mindenre azt javasoltak, es vagtak utanam a receptet minden vizgalar nelkul.


En nem voltm pattanasos tinikent, de 20-24 evesen sok bajom lett a borommel. Le jart a svatossaga :D Jartam en is minden szoakrovosnal, hatvanadik ugyanolyannal is.

Megtanutam a feluleti kezelest, es az elfogadast.

Es 30+ nagyon csunya lett, es mar nem is korodtem vele. Azert csinaltattam uj tesztet, mert az unatkozo pasim "akciosan" talalt. Hala az egnek.


Nekem pl. eleszo intoleranciam van, ami azert valtotta ki,hogy egy mero ragya let a kepem, mert sok szendvicset ettem munkahelyemen. Elotte evekig nem volt vele gond, mert nem szoktam kenyeret, pekarut eni.

Ha nem nezem, mit eszek, es elesztos, amit mindenbe tesznek,, mert izfokozo, foleg a reform-bio-hullaegeszseges cuccokba, akkor rusnya leszek.

Par eve "tiszta vagyok", de a teli szezonban nehez nem enni par melegszendvicset, vagy levest, es pattanasos leszek. Ha egy hetig rossz vagyok, akkor elkezd egetni a fogkremem is, amivel elotte nem volt bajom.


Szerintem masik ceg, masik teszt a megoldas, ha tenyleg nincs mas oka. Nekem az accu metrics csinalta, de tavaj a kollegam nem talata ugyanezt a tesztet, valamit valtoztattak. Masik ceget valasztott.

Nekem volt nehez fem, altalmos mereg anyag, hormo elemzesem is.

Es nem riogatasnak, de ha pocsek vizet iszol minden nap, es te arra erzekeny vagy, az is okozhatja.

Szerintem ilyen tesztre jobb, amit hajastol csinalnak, mert az par honap eredmenye, a ver sokkal gyorsabban valtozik.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Fisica)
2021. jan. 19. 05:36
Voltam ott is. :(
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ikres_anyu)
2021. jan. 19. 05:36

Én is kaptam. Csak a bőröm faggyútermelését szabályozta kicsit.

Már nem érdekelnek a mellékhatások, szívesen szedném azt a gyógyszert :(

A kajálásra figyelek, nem eszek cukros, olajos dolgokat. Tejet, tejterméket viszont rendszeresen fogyasztok, most megpróbálok leállni vele.

14. Fisica
2021. jan. 18. 22:22
Lehet endokrinológushoz kellene elmenned, ha még nem voltál.
13. ikres_anyu (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 22:16

Én is szerettem volna, a bőrgyógyász meg hasonlót mondott mint neked, nem olyan súlyos....

ja, neki tényleg nem.

Kaptam zynerit-et is, de ez sem volt nagy szám.

Szerintem belülről kell rendezni, tapasztalatom szerint étkezéssel.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ikres_anyu)
2021. jan. 18. 22:03
Igen, arra. Azt vettem észre, hogy az orvosok nem szívesen írják fel. Múltkor már a mittudom én hányadik féle kenőcsöt akarta felírni...
11. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 22:00
Olvass rá a tetránra Krémmánián:))))))
10. ikres_anyu (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 21:59
Roaccutan amire gondolsz, arról én is azt hallottam hogy brutál. Brutál hatásos, de brutál májkárosító is egyben.
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 21:59

Anno én is pattanásos voltam ,de csak ha nagyon stresszeltem.Nekem a doki akkor az esküvőnk előtt gyógyszert írt,mert tudtam hogy csupa pöttyös leszek + herpeszes.Letoltam a kúrát se patti se herpesz.


Ezzel nem azt mondom hogy neked is gyógyszer kell ,meg az már csak kenőcsben van (azt hiszem)de ha eddig nem tetted ,ahogy Lávli mondta ezen is lehetne gondolkodni:)

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. jan. 18. 21:58
Szedek, de előtte is pattanásos voltam. Nem javított, de nem is rontott rajta.
2021. jan. 18. 21:57

Nekem a tej elhagyása sokat segített. Nehéz a lemomdás, mert nagyon szeretem a házi tejet.

Tejterméket fogyasztok, tej helyett pedig növényi tejet.

Azt vettem észre, hogy piros szélű gyulladt pattanások nincsenek.

Ami még segített a szénhidrát, főként a cukor csökkentése. Képzeld el, viszont mogyorót nasizok (ami állítolag patti-barát) és egyáltalán nem látszik az atcomon.


Arcápoláshoz LRP Effaclart használok, jó "savas" és szárít, ez is sokat segített szerintem.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2021. jan. 18. 21:57
Szerettem volna szedni, de nem írták fel. Két orvosnál is voltam, de szerintük nem annyira vészes a bőröm. Pedig naponta 2-3 gyulladt pattanás szerintem nem jó, vagy egészséges bőrre utal. :(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. jan. 18. 21:56

Ezeket nem próbáltam még, köszönöm!

Hátha...

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 21:54
Fogamzásgátlót szedsz?
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 21:50

Léteznek vényköteles, belsőleg ható gyógyszerek is.

Olvass utána, kérdezz rá orvosnál.

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 18. 21:39
Ne sírj :)) Látom hogy sok mindennel próbálkoztál ,megvan valahol a Te megoldásod is :))) nem ragozom hisz biztos te is kutattad az okokat.Tetrán kenőcs ? Vagy gyógynövények ,közt,nem kenőcsők hanem tea főzetes lemosások?
2021. jan. 18. 21:21
El vagyok teljesen kenődve. Már 10 éve pattanásos vagyok és nem segít semmi. Nem tudom azt se, hogy mi okozza. Nincs ételallergiám, nincs gyulladás a szervezetemben, helyesen ápolom a bőröm, járok kozmetikushoz, kipróbáltam ezer féle vényköteles orvos útján szerzett krémet is. Kinőttem már a tinikorból és nagyon zavar. Rengeteget sírok miatta és nincs önbizalmam. Ezt csak az értheti aki járt hasonló cipőben. Félek, hogy életem végéig pattanásos maradok. Mégis mi lehet a baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook