Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem mozdul a súlyom lefelé? fórum

Miért nem mozdul a súlyom lefelé? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. júl. 1. 09:27

Ez az a döntő pont,ahol sokan feladják! Nem szabad!!!

Hidd el,egy-két héten belül újra mennek le a kilók!!

A szervezetednek szüksége van az átállásra.

Csinálj mindent úgy,mint az elmúlt egy hónapban.

Sok sikert Neked,és nagyon ügyes vagy csak így tovább!

2012. júl. 1. 09:27

Szia! Én is ebben a cipőben járok. Nekem is mostanában sikerült 5 kg-t leadnom, és most megállt a súlyom. Ez amúgy természetes. Én nem kesergek rajta, tapasztalataim szerint nekem 2 hétig tart általában a stagnálás. Ezt próbálom most egy hétre leredukálni , úgy , hogy kicsit többet eszem, de figyelek, hogy ne hízzak, tehát súlyt tartsak, utána ismét diéta keményen, kalóriákat csökkentve. És nekiállok tornázni is most, mivel egy lusta dög vagyok, és azt folyton elhagyom.

Lehet nálad is ez 2 hétig fog tartani, de szerintem ne ilyedj meg, majd beindul.

2012. júl. 1. 09:25
Ne légy türelmetlen, van akinek a szervezete később reagál a változtatásra, de ha csökkentetted a bevitelt és még mozogsz is, annak meg kell hogy legyen az eredménye.
2012. júl. 1. 09:23
Már több mint 1 hónapja életmódot váltottam. Pár hete lement 4 kg. Azóta nem mozdul semmi. Most 96 kg vagyok és azt gondolnám, hogy ennyiből könnyen veszít az ember. De nekem a 4kg leadása óta semmit sem mozdul a mérleg. Pedig negyedét eszem mint eddig és minden nap sportolok és a folyadék fogyasztást is betartom. Nem értem. Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook