Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem érzem az öblítő illatát a ruháimon? fórum

Miért nem érzem az öblítő illatát a ruháimon? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 27. 21:11
De amugy régebben is igy volt aztán bepipultam és nem vettem több öblitőt! Használtam az ariel color folyékony mososzert! Annak tök sokàig éreztem hogy meg maradt az illatta de most az utobbi időbe annak se!! Nem értem ! Mindent ugyan ugy csinàlok!
2014. nov. 27. 21:07
Mi most költözünk uj lakásba és veszünk uj mosogépet! Kiváncsi leszek mi lesz akkor! Mert amigy amivel most mosunk az sincs 1 évesnél öregebb ! Lehet öblitö stop -os mosogépet kellene vennünk!
2014. nov. 27. 20:34

Nagyon sokat kínlódtam én is a mosással. Sokszor voltak büdősek száradás után a ruhák.

Ecettel is kifőztem a gépet,stb. Akkor sem változott.

Ezek után megint kifőztem a gépet ecettel és azután minden alkalommal ecetet raktam az öblitő tartályba,majd mégegyszer beindítottam a gépet öblitővel öblitő programon. Akkor már száradás után is érezni lehetett az öblítő illatát. 1 hónap után egyszer elfelejtettem az ecetet és automatikusan öblítőt tettem bele. Csodák csodájára jó illatuak voltak a ruhák. Azóta megint csak normál programon öblítővel mosok.

2014. nov. 27. 20:23
En mosoparfumot hasznalok es ecettel oblitek. Minden nagyon jo illatú es vegyszermentes, ami az ekcemas fiamnak es nekunk is -érzékeny bor- nagyon fontos. Mosószer helyett mosodio + mososzoda. Nagyon olcso is. :)
7. rinike (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2014. nov. 27. 20:11
2 éves kislányomnak két különböző embertől kaptam egy-egy zsák gyerekruhát. Aki kinőtte kislány az egyik helyen 5, a másik helyen 6 éves. Ez azt jelenti, hogy 3-4 évet álltak a zsákban a ruhák, és olyan finom illatuk volt, hogy magam sem hittem. Mindkét helyen megkérdeztem, hogy melyik öblítőt használták, és kimosták-e a ruhákat, mielőtt nekünk adták. Silan és Lenor öblítőt említettek, és azt mondták, tényleg sok éve voltak csak kimosva a ruhák. Megvettem az öblítőt, mert annyira tetszett, hogy ilyen illatos a ruha, és nálam semmi! Ugyanúgy, mint régebben, mikor nem használtam öblítőt. Újra megkérdeztem, mit csinálhatok rosszul erre elmondták, hogy az előírt öblítő adag többszörösét használják. Ezt is kipróbáltam, és megjött az illat, azonban ez nem az én pénztárcámnak való, így egyszer-egyszer használom csak, és még nem döntöttem el, hogy veszek-e újra, majd ha elfogy, mert ez még csak a nyáron történt, azóta még nem fogyott el, amit vettem.
2014. nov. 27. 20:08
tölts bele egy fél flakonnal, biztos ami biztos. xD
2014. nov. 27. 20:05
Nem hígítom!!! Meg amikor kiszedem és kiteregetem akkor érzem az öblítőt! Csak száradás után nem! Nem értem !
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2014. nov. 27. 19:43

Én sem, de én nem is használok öblítőt.

Teljesen felesleges.

3. b00d33e65c (válaszként erre: 2. - Kisj)
2014. nov. 27. 19:30

Elég valószínű hogy ez a baj.

Hacsak nem higítod nagyon az öblítőt.

Én nem higítom egy csepp vízzel sem.

2. kisj
2014. nov. 27. 19:27

Szerintem nem az öblítővel van a gond, hanem a mosógéppel.

Valószínűleg az öblítő nem marad a tartályban addig, amíg sor kerülne rá.

2014. nov. 27. 19:24
Sziasztok! miért nem marad meg az öblîtő a ruháimba??? Ariel mososzerrl mosok és egy csomo öblítőt probáltam de a ruhákon nem érzem száradás után ez hogy lehet???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook