Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem csaltam meg a férjemet fórum

Miért nem csaltam meg a férjemet (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. febr. 21. 15:03
Ha valaki nem csalja meg a párját/férjét...annak azért komoly okai vannak...szereti,jó vele minden téren..jó apa...férfi igazán...nem anyja majma...megvédi ,megóvja a párját...szeretettet ,boldog életet biztosít a párjának,figyel rá...Na én még ilyen pasival nem találkoztam...Valamin mindig bukott a dolog....
23. 8d7469dacc (válaszként erre: 22. - D71ef05a8e)
2013. febr. 21. 14:33

Van benne valami. Hány nőt pont terhesen vagy utána csalnak meg. Mert nincs szex vagy nem olyan nem annyi...akkor csak ez volt a lényeg a férjnek? Ott a gyermek, akit ő nemzett, de nehogy már kicsit is felnőjön és férfi legyen. Inkább önző gyerek módjára megmagyarázza magának is, hogy ez neki jár!:(

Szánalmas. Meg az otthoni problémák, unalom elöli menekülés is sokszor ez. Aztán megoldják vele a problémát???

22. d71ef05a8e (válaszként erre: 17. - Mari20)
2013. febr. 21. 13:09
Nem, nem az ALAPJA. De rendkívül fontos, mással nem nagyon helyettesíthető része. Ha az lenne az alap, akkor igencsak ingatag, hangulatfüggő, életheéyzet-függő, szeszélyes alapra építkeznénk. Meggyőződésem, hogy sokan, akik nem bírják megoldani a problémáikat és elválnak, éppen ennek az alapnak lettek az áldozatai.
21. ittmost (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. febr. 21. 12:28

Ha ezekkel együtt az ember úgy érzi,hogy szeretve van,és hogy mindig számíthat a másikra..

és ha neki elég egy ilyen ingerszegényebb,unalmasabb élet,(mert van más,amiből megszerzi magának az életörömöt),akkor ezek még nem okok a megcsalásra.

20. ittmost (válaszként erre: 9. - Nikita83)
2013. febr. 21. 12:25
Igen,van aki tud-mer így gondolkodni,hogy nem akar örömtelen,és unalmas életet.
19. 5c98b496b3 (válaszként erre: 8. - 40f26c89e8)
2013. febr. 21. 12:21
De szepen leirtad :) ugyanez passzol ram is. Nekem is volt kapcsolatom, amiben megtortent reszemrol. De ebben eszembe sem jutna, meg gondolati szinten sem.
18. 5c98b496b3 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. febr. 21. 12:20

Mert szeretem mindennel jobban. Jobban, mint barkit a vilagon. Neki szultem 2 gyereket, neki elem az eletem, es ez tudom, hogy kolcsonos.

Eszembe nem jutna.

Megnezek mas pasit, el is mondom neki, ahogy csajokat is nezunk. Vaksagot nem fogadtam neki, huseget igen.

17. Mari20
2013. febr. 21. 12:19

egyébként a jó kapcsolat alapja, hogy szexuális téren passzoljanak a felek

ha ez nem igy van , akkor az ösztön....

éhes és kielégitésre vár...

16. Mari20
2013. febr. 21. 12:18

megcsalni csak magadat tudod

mivel nem vagy sem a férjed, sem más tulajdona

"ezek a korhátozó nézetek" a fejedben fejünkben magunk álltal, ( környezeti hatásra) kialakult nézetek...


egy párkapcsolat alapja az öszinteség, ha ez nincs a kapcsolat nem is kapcsolat

(csak a droid szabályok betartása miatt létezik)

2013. febr. 21. 11:23
Mert szeretem, o az eletem, meg ha neha veszekszunk is.
14. 40f26c89e8 (válaszként erre: 11. - Husi76)
2013. febr. 21. 11:03
szerintem a megcsalás vagy hűség nem önkontroll kérdése,mert nekem pld.még a kísértés sem volt meg soha,tehát soha nem kellett önkontrollt gyakorolnom a férjem mellett.egyszerűen nem támad semmiféle érzésem más férfiak iránt,még vágy sem
2013. febr. 21. 11:01

A Zone Reality-n most már CBS Reality a neve este 9-től vagy egy megcsalós műsor. Na ott amikor lebukik a csaló ember, egyből hárít, hogy semmit nem csinált és hogy csak Őt szereti, a szeretővel nincs semmi komoly szándéka. És hiába ott vannak a felvételeken a bizonyítékok, mégis van ember, aki megbocsájt.

Na ezt jól megfogalmaztam. :)

12. husi76 (válaszként erre: 9. - Nikita83)
2013. febr. 21. 10:58
Na látod ez sem kifogás miért nem dobja fel vmivel.............Ő
11. husi76
2013. febr. 21. 10:57

Olyan jó, hogy így vélekedtek a dologról :)

Én is úgy gondolom, hogy nincs magyarázat a megcsalásra ha szereti az ember a társát. Mint annyi minden önkontroll kérdése.

Én nem csaltam meg a volt párjaimat de ők igen :(

10. 89f0630ffb (válaszként erre: 8. - 40f26c89e8)
2013. febr. 21. 10:56
:)
2013. febr. 21. 10:55

Van aki azt mondja, azért csalja meg a másikat, mert ellaposodott a kapcsolatuk. Így jön egy másik. De pár hónap/év után vele se lesz már gyomorremegése, napi randik, étterem, séta stb. Jönnek a "szürke" hétköznapok. Csekkek, számlák, kamatok... :)

És akkor megint lép tovább?

2013. febr. 21. 10:53

soha eszembe sem jutott!mert ez a mi kettőnk "szövetsége",amibe csak mi ketten férünk bele.Vannak körülöttem férfiak minden nap,de észre sem veszem őket férfiként,csupán emberként.Számomra egyetlen férfi van:a férjem.pedig nem éltem mindig ilyen álszentként(mielőtt ezzel vádolnátok),volt kapcsolatom amiben félreléptem,de azt már akkor éreztem hogy nem az igazi.

A férjemmel 7év után jobban szeretjük egymást mint az elején.

7. nikita83 (válaszként erre: 4. - D71ef05a8e)
2013. febr. 21. 10:49
Ez így van. Ha megcsalom, nem szeretem.
6. EzotErika (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2013. febr. 21. 10:49

nagyon igaznak, jónak tartom a válaszod,... egyébként nikitáét is;)


amit hozzátennék:

nincs mentség a megcsalásra

pl.. amiket luca felsorolt,

egyik sem elég ok, HA igazán szeretjük a párunkat.


Még ha fiatalon meg is teszi vki, egyszer be kell nőni a feje lágyának, ahogy mondani szokás!

5. nikita83 (válaszként erre: 2. - D71ef05a8e)
2013. febr. 21. 10:47

Ott a pont! :)


Sose csaltam meg és sose fogom megcsalni.

("Kedves kötekedők", most nem kell azt írni, hogy soha ne mond hogy soha!)


Nem csak a férjemet, a régi barátaimat se.

Azt adom másnak, amit én is elvárok. Szerintem tudjuk annyira az érzelmeinket kordában tartani, hogy egy pillanatért (perc, óra) ne tegyük kockára az egész életünket.

4. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Nikita83)
2013. febr. 21. 10:44
Hát igen. Ez a legfontosabb. Sajnos számomra érthetetlen okból sokan úgy is csalnak, hogy közben váltig állítják, szívből szeretik egyébként a házastársukat. Talán elhagyni sem lennének képesek és nem is akarják soha. Csak kell az a plusz izgalom is.... fura.
3. nikita83 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. febr. 21. 10:42
Egy szó: mert SZERETEM!!!
2. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2013. febr. 21. 10:42

HÚú, erre nem tudok így válaszolni. Még az sem igaz, hogy nem lett volna rá alkalom ,lehetőség, kísértés.


De akkor örökre tönkretettem volna valami tisztát, ami szinte az egyetlen biztos pont az életemben. Valamit, ami majd a gyerekeimnek is azt fogja jelenteni, amit most nekem: egy békés, nyugodt szigetet, akármilyenné válik is a világ. Sosem bocsátanám meg magamnak, ha ezt önként eldobnám egy izgalmasabb testért vagy egy kis hajdani gyomorremegésért.

2013. febr. 21. 10:38

Lassan ötven éves vagyok.Engem is megcsaltak.

Nemrégiben szereztem róla tudomást.

Foglalkoztam is vele rengeteget.És kerestem a miérteket..nálunk és másoknál is.Szeretem körüljárni azt ami folglalkoztat.


Elképeszt a rengeteg magyarázat ,amivel mentegetik magukat azok akik megcsalták a párjukat.

Keresik a hibát a másikban.

Az okokat ,hogy felmenthessék önmagukat .


Kérdezem tőletek ,akik legalább 5 éve élnek a párjukkal , és hűségesek :

Miért nem csaltátok meg a párotokat ,holott

-elhíztak /pl 45 évesen már nem olyan vékonyak mint 20 éve/

-akiknek fontos a munkájuk ,/hogy legyen miből pl cipőt venni a gyereknek/,és nem mindig körülöttetek sörgölődnek

-akik este gyakran csak egy villámszexre képesek

-akik nem mindíg beszélnek veletek meg MINDENT /mondjuk elfelejtik/

-akik nem dícsérnek meg benneteket mindenért

-nem mosogatnak el ,porszívóznak fel,vásárolnak be

-akik a rohanó életük közepette elfelejtenek naponta 8x megölelni benneteket

-akiket már úgy ismertek ,mint a tenyereteket ,ezáltal néha UNHATJÁTOK is őket

-akik nem pezsdítik fel a véreteket úgy mint mondjuk az ismeretségetek legelején

...és még sorolhatnám az indokokat amiket hallok ,olvasok azoktól akik akik viszonyokba kezdtek.


Szóval ti miért NEM csaltatok ?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook