Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsaltam a férjemet,mert úgy éreztem, valami hiányzik az... fórum

Megcsaltam a férjemet,mert úgy éreztem, valami hiányzik az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Alnisa)
2023. márc. 14. 14:45
Remek tanács, hogy borítson mindent, és csináljon két boldog emberből két boldogtalant.
22. horex (válaszként erre: 20. - PöttyösPanka)
2023. márc. 14. 14:02

Nem lehet sok férjjel vagy feleséggel megbeszélni dolgokat

Mi sem beszéltünk meg semmit, csak csinálta az "extrém" dolgait. Bármit idéznék rögtön törölnék a kommentem :)

Látásból ismertem a férjét, külsejéböl ne itéld meg embertársaidat mondta már Rejtő J.is, de olyan langyos forma tedd ide-oda srác volt

21. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 14. 13:42
A te dolgod, te kellj együtt élj a tudattal és azzal az emberrel, aki bízik benned. De legalább most egy ideig ismét szeretni fogod őt. Mert feltételezem, hogy a házasságotok is így kezdődött. Szeretted őt.
20. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Horex)
2023. márc. 14. 13:14
Én alapvetően nem vagyok megcsalás és szeretősdi párti. De vannak patt helyzetek. Az okos, erkölcsös asszonykák erre azt mondanák, hogy otthon kell megbeszélni és megoldani a férjjel. Ha meg a férfi nem hajlandó megérteni, hogy ez a felesége igénye, akkor nem szereti eléggé, és lapátra vele. Szerintem meg van az a pont, ahol már tiszteletben kell tartani a házastársunk tűréshatárát. De ettől még nem kell eldobni mindent, ha van alternatív megoldás. Ez a megoldás közel sem optimális, de az alapszituáció sem az.
2023. márc. 14. 13:06

Nem az eredeti hozzászólásra reagálnék, de többen érvelnek az elmondani/nem elmondani tengely mentén, nekem meg innen beugrott Popper Péter véleménye, aki úgy tartja, hogy nem szabad elárulni a megcsalás tényét (hacsak, nyilván nem derül ki magától):


"Popper Péter azt vallotta, hogy a hűtlenséget párkapcsolatban felvállalni nem érdemes, sőt gyávaság. A hűtlen azzal, hogy társával megosztja, mit tett, csak fájdalmat okoz neki. Míg ő megszabadul a tehertől, társát egyedül hagyja a tehetetlenségben. Miért is akarná valaki bántani vele a másikat? Popper úgy gondolta, ha már megtörtént a félrelépés, annak terhét vigye a csalfa. A bűntudat hordozása a hűtlen feladata. A titok azonban a két felet elkülöníti, szeparálja egymástól, így nehéz kérdés, hogyan lehet ezzel a fallal együtt élni a mindennapokban."

18. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 14. 12:44

Nagyon helyes! Ha az ember szomjas igyon, de sör is más a kocsmában mint otthon bögréből

Valaha régen volt egy barátnúm férjes asszony. Megvolt otthon a szex, csak dunyha alatt sötétben, neki meg voltak fantáziái

Már nem is emlékszem mennyi ideig találkozgattunk, és egyszer kaptam egy nagyon szép köszönő levelet, ma is megvan, hogy mostmár kiélte amit akar, vissza a férjéhez

Szerintem ma is boldogan élnek br ki tudja


Akkormost ezt el kellett volna mondania a férjének?

Finom vagyok, inkább nem irom le a véleményemet az olyan tanácsokról

17. timycat (válaszként erre: 16. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 14. 12:00
Hát borzasztó
16. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 15. - Timycat)
2023. márc. 14. 11:48

igen, tudom.

van mindenféle változat.

de gondolom ez egy átlag félrekefélés.

Már olvastam róla, hogy léteznek ilyen félrekefélős alakok is.

most szólj hozzá, mik vannak..-)))

15. timycat (válaszként erre: 14. - 5d8fd6c5cb)
2023. márc. 14. 11:42

Pedig van engedélykéréses lehetőség is, bár itt már felmerül, hogy valóban "félre"-e az eset.


De ne felejtsük el a hallgatás beleegyezés elvét se.

14. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2023. márc. 14. 11:39

"és nem a másik tudta nélkül kell félrekefélni. "


Pedig dehogynem...))

Ki az a hülye, aki otthon engedélyt kér a hites macájától erre a tevékenységre..?

A családi béke az első.

13. PöttyösPanka (válaszként erre: 11. - Alnisa)
2023. márc. 14. 11:26
Igazad van, de ne feledd, hogy az átlag földi halandó nem olyan feddhetetlen, mint amilyen te vagy, hanem bizony esendő.
12. timycat (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2023. márc. 14. 11:14

Gondolom te a szegény, mindenben ártatlan megcsalt fél vagy azért ez az indulat.


Sajnálom, hogy nem látsz tovább a dühödnél.

11. Alnisa (válaszként erre: 9. - Timycat)
2023. márc. 14. 11:09
Mondjuk nem kellett volna beleszarni a kapcsolatba és akkor nem lenne mint felkavarni!
10. Alnisa (válaszként erre: 9. - Timycat)
2023. márc. 14. 11:08

Ez akkor egy marhaság, ezzel megint a szeretőt tartók vigasztalják a lelküket.

Ha csinálsz valami szart, vállald fel!

Nem a másik háta mögött, szunyin átverve a másikat kell nagylegények lenni.

Ha valami nem tetszik mond meg és nem a másik tudta nélkül kell félrekefélni. Aztán meg mondvacsinált önigazolásokkal megnyugtatja a kis lelkét.

9. timycat (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2023. márc. 14. 10:43
Az élet nem fekete és fehér. Amit az ember nem tud az nem fáj. Ha már minden rendben van, leüllepedett a dolog akkor minek felkavarni a kak!t?
8. Alnisa (válaszként erre: 7. - 80ASIQ)
2023. márc. 14. 10:23

Akkor minek ment félre?

Aki éjjel legény, nappal is legyen az!

2023. márc. 14. 09:34
El ne mondd a férjednek!!
2023. márc. 14. 08:20
Néha át kell lépni határokat, hogy a tapasztalatok alapján jobban tudjuk értékelni a mindennapi dolgainkat.
2023. márc. 14. 08:11

Szeretem amikor az emberek mindenféle kifogással igazolják a saját tettüket.

Mond el szépen a férjednek mit tettél, kíváncsi vagyok továbbra is ilyen boldog leszel e.

4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 13. 21:19
A megcsalásból rájöttél, hogy nem is hiányzik semmi az életedből? Általában nem így történik. :D
2023. márc. 13. 21:17
Akkor felejtsd el a megcsalást és legyetek nagyon boldogok!
2023. márc. 13. 21:09
Picit összezavarodtam... itt most ki kivel van és mit csinált?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook