Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért mindig fogyókúra?! fórum

Miért mindig fogyókúra?! (beszélgetős fórum)


1 2
17. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 14. 07:56
Kicsit zokon vettük, ahogy olvashattad, hisz tényleg (ahogy Pitz is írta) bicskanyitogatós stílusban írtad. Ha tetszik az oldal, akkor nem értem, hogy miért van bajod vele...
16. e71af41436 (válaszként erre: 15. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 14. 02:02
jaj már. nem bűn ez,csak olvasd el a kérdésedet figyelmesen. hidd el,elég bicskanyitogató stílusban írtad be....
15. cdc6d6d4be (válaszként erre: 12. - D8361e0214)
2006. júl. 13. 23:46
én nem akarok bántani senkit,csak feltettem egy kérdést a mi foglalkoztat.Hát már ez is bűn?
14. cdc6d6d4be (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2006. júl. 13. 23:42
Isten ments hogy szégyelned kéne magad.Nekem nagyon tetszik ez a portál azért látogatom és nem bántásnak írtam.Nem gondolom hogy valakinek is magára kellene venni.Én csak felvetettem valamit amiért úgygondolom nem kellene keresztbe lenyelni és az javasolni hogy "tünjek " el.Egyébként nekem is voltak súlyproblémáim a szüléseim utá,és nehezen szabadulta a kilóktól.Most pedig hogy többet fogytam azt sajnos egy nagyon megrázó élménynek köszönhetem,amit igazán nem szeretnék átélni és csak fogyni fogyni.Köszi
2006. júl. 13. 10:23

Én ennek az oldalnak a segítségével fogytam több, mint 14 kilót. Hálával tartozom Hoxának.


Ha nincs súlyfelesleged, nincs gyereked, lakásod, házad, kisállatod, párkapcsolatod, szexuális életed, ha nem érdekel az egészséged, a tudás, a szavazások, a játékok, a tápanyagtartalmak, a sütés-főzés, akkor tényleg nincs itt semmi érdekes a számodra.

2006. júl. 13. 10:21
Szerintem is a közösségben van ennek az oldalnak az ereje. Aki bántja, az megemlegeti. :) Ha nem tetszik, keress diétamentes oldalt.
11. zse pi (válaszként erre: 1. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 13. 10:13

Nekem is, és még nagyon sok embernek segített ez az oldal! Soha nem vágtam volna bele egy újságban olvasható egyhetes diétákba! És éppen ezért jó ez az oldal, mindenről olvashatsz, egymást támogatjuk, egy csapatot alkotunk! Ez egy ilyen oldal! És ha valakinek nem tetszik a mi közösségünk, egy emberként az oldalunk mellé állunk!!!


Nem tudom miért kell, főleg egy részben fogyókúráról szóló oldalon, ilyen témát indítani? Azért a válaszodra kiváncsi vagyok.

Zs.

10. gota
2006. júl. 13. 09:37

Arról már nem is beszélve, hogy anno Hoxa naplója úttörő volt abban, hogy a média keltett hisztéria elmúljon az Atkins körül, és én pl. személy szerint 20 kilót fogytam tőle!!!

Aztán persze sok más dolog is történt, és én mondjuk személy szerint azt tudom mondani, hogy pl. ez az egyik legjobb babás oldal, mert a legjobb barátnőm most szült, és itt legalább mindent megtalált. De van itt minden: még a reinakrnációról is olvashatsz!!! Nem furcsa szerinted, hogy pont azt olvasod el, amiből már "eleged" van???

9. Jay (válaszként erre: 3. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 13. 09:34

A többieken kívül annyit tennék hozzá, hogy most ez a trend, mármint a fogyós tippek. Olyan ez mikor a híradóban nem tudnak másról beszélni mint az időjárásról és ezt szajkózzák napokig.

Pl: nekem más témákból is elegem van az újságokban, ilyen például a Blikkben a minden nap írjunk valamit Antal Imréről. Azért utálom mert nem érdekel, mert feleslegesen fújnak fel egy témát, nincs miről írniuk. Ennyi.

A fogyis tippeket meg lehet hogy elolvasom lehet hogy nem, többségükön pedig jót vigyorgok, mert meg lehetne velük tölteni egy vicc könyvet.

Téged is azért zavar szerintem mert nem érdekel.

8. Hoxa
2006. júl. 13. 09:22

Most szégyelnem kellene magam a portálom miatt? Azért van tele ezzel, mert a kedves látogatóim ezeket a cikkeket teszik fel. Ergo nagyon sok embert érdekel. Nem tudom szétnéztél-e, nem csak a diétáról szól ez a portál, törekszem arra, hogy sok más téma is helyet kapjon.

Ha ez bánt, talán járulj hozzá valamivel a többi témához, hogy kicsit több anyag legyen fent.

7. molntak (válaszként erre: 1. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 13. 08:00

Megmondom miért rejtély ez számodra:

Valószínűleg azért, mert sosem voltál kövér. Sosem tapasztaltad azt meg, hogy milyen harminc fokban kövérnek lenni, hogy milyen extraméretű ruhákat hordani, hogy milyen, ha csak azért nem mész ki a strandra, mert megnéznek, egyszerűen csak azért mert kövér vagy. Hogy mennyivel nehezebb élned lélegezned és egyáltalán megcsinálnod bármit is 10-20-30 kiló vagy mégtöbb súlyfelesleggel. Mert nem tapasztaltad meg az orvosok rosszalló pillantását és az állandó mondatot : Fogyni kellene...

Ezért rejtély számodra, hogy miért foglalkozik mindenki annyit a diétával. Szeretnénk valamin változtatni és ehhez kérjük egymás segítségét itt ezen az oldalon. Az hogy ez az oldal csak diétával foglalkozna, badarság. Nekem például fiatal gyakorló anyuka ként is nagyon sokat segítettek az oldalon lévő tapasztaltabb anyukák. Aztán kaptam jogi tanácsot néhány szakembertől. Elindítottunk (már másodjára) egy játékot, amit szeretnek. Találkozunk. Megbeszéljük az otthoni, a párkapcsolati, a háztartás beli és egyéb csak úgy felmerülő problémáinkat és gondolatainkat is. Persze aláírom a diéta a fő profil. DE alapvetően ez egy diétás oldalnak indult anno.

6. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 13. 07:47

Szia!


Ez az oldal nagyrészt fogyis / babás / miegymásos, én nem veszem az újságokat, meg sem nézem őket, és érdekes engem ez nem frusztrál.


Épp ez az, hogy teszünk ellene fogyival! Épp erről szól a dolog, hogy nem ülünk a langyos vízben és nem mondjuk azt, meg vagyok elégedve magammal, még így hájasan is. Bár a megelégedés önmagammal és a fogyi az mehet egy síkon is, nem zárják ki egymást.


Lehet nem kéne erre a portálra járni, lehet nem kéen újságokat megvásárolni és akkor nem futnál bele a fogyókúrákba.


Eleve Atkisen fórumnak indult annó, aztán becsatlakoztak a babás témák, majd még egyéb témák. Szóval alapból fogyisnak indult, most már kicsit más, de még mindig a központi téme ki hogyan, miért, mennyit fogyókúrázik. Segítünk egymásnak elfogadni önmagunkat, szerintem ez nem akkora nagy tragédia.


Amúgy van egy "fogadd el önmagad" fórum, ahol ezt lehetett volna feszegetni. Amúgy nem a fogyókúra népbetegség, hanem az elhízás. Szerény személyem másképp nem is veszthetne súlyt csak fogyókúrával. Úgyhogy nekem külön jó ez a portál, rettenetesen sokat segített mindenki Atkis alatt is, és most is a 90 napos alatt. Szerintem nagyon jó, hogy így meg lehet beszélni a dolgokat. Ha meg valakinek ez nem tetszik... hát akkor arra is van megoldás!

2006. júl. 13. 07:24

Szerintem jó látni, ha valaki aki segítséget kért, kapott is.

Sokak nincsenek megelégedve magukkal és a különböző fogyókúrák és életmód váltások reményt adnak nekik. Nem lesznek bezárkózódom, depressziós egyének.

Sajnos igen, sokak önbecsülése a súlyuktól függ. Ha pedig egyszer ez így lett, akkor a lehető legtöbb módon segíteni kell, vagy legalábbis próbálni.

4. 'szti (válaszként erre: 3. - Cdc6d6d4be)
2006. júl. 13. 07:02
Pontosan nem tudom hogy volt ennek a lapnak az indulása, de Hoxa anno atkinsezett egy másik portálon, amire ráunt vagy kedvet kapott és csinált egy sajátot.(majd biztos elmondja hogy is volt)Aztán egyre többen lettek a regisztrált tagok, Hoxa élete is változott és bővült a honlap. Szerintem itt messze nem csak a fogyiról szól minden. A reklámok...hát a gyártóknak lényegesen nagyobb üzlet a fogyás, mint mondjuk a kreatívkodás.
3. cdc6d6d4be (válaszként erre: 2. - 'szti)
2006. júl. 13. 06:42
Oké! De mér kell mindenhol ebbe ütközni.Öles betükkel hirdetni.Mert már szinte egy lap se jelenik meg fogyós tipp nélkül.
2006. júl. 13. 06:18
Igen, népbetegség. Nem a fogyókúra, hanem az elhízás, sajnos. Az utolsó mondatodban írtad hogy ha mégse tudjuk elfogadni magunkat, tegyünk ellene. Hát ez a fogyókúra :-)
2006. júl. 12. 23:51
Kész rejtély számomra hogy miért fogyókúrás receptekkel,ezerféle diétával van tele ez a portális.Na és akkor még nem beszéltem az újságok cimlapjáról sem.Amikbe szintén mindíg hipi-szupi diétákat ajánlanak.Kérdem én,ez már nápbetegség?Hát nekünk nőkneknek nincs is más témánk?Útálom mikor egy rég nem látott ismerős csak arról tud beszélni hogy ki mennyit fogyott,esetleg hízott.Annyi más értelmes dolg van a világon amit megtehetünk és beszélhetünk róla.Mint ahogy itt is nagyon sok érdekes cikket,olvastam.De már rosszul vagyok attól ha újabb diéta receptet látok.Én se vagyok nádszálkarcsú,igaz kövér se,de úgy gondolom hogy egy kis odafigyeléssel,épp lélekkel mindenki tehet saját magáért.Fogadjuk el magunkat,és ha még se tudnánk,akkor tegyünk ellene.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook