Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kötelező a barátnőm barátaival lógni? fórum

Miért kötelező a barátnőm barátaival lógni? (beszélgetős fórum)


2023. máj. 7. 14:37
Nem kötelező. Nem illetek össze sajnos, legalábbis ebben biztos nem.
13. pencil
2023. máj. 7. 13:46
nem kötelező
2023. máj. 7. 13:40
A szociális életét neki kell cipelnie? Ez mit jelent? A saját barátaival csak nem akkora teher találkozni..... Néha azért mész vele, vagy mindig csak a saját barátaiddal? Ő megy veled ha a barátaiddal találkozol?
11. Bichi (válaszként erre: 4. - Puncsos)
2023. máj. 7. 12:25
Arról nem volt szó, hogy mindig magával akarja vinni, lehet hogy a srác sosem akar velemenni, az pedig szerintem sem normális. Mondjuk én a helyedben is inább elbeszélgettem volna a pasimmal, mint toporzékoltam volna, de biztos nem vagyunk egy korosztály :DDDDD
2023. máj. 7. 12:14

Vegyes társaság, de leginkább csajok alkotják. Engem nem zavar ha megy,de folyamatosan cseszeget,hogy a szociális életét neki kell cipelnie, pedig van egy pasija,aki jöhetne az ilyenekre. Ne üljön otthon, ez tök beteges.

Pedig járok én barátokhoz, konditerembe járok már három éve. Társaságom gerincét ők alkotják,illetve gyerekkori barátokkal szoktunk programokat szervezni

9. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Puncsos)
2023. máj. 7. 12:06
igaz én már öreg vagyok,de a munkatársam mondta,hát,ha megházasodott természetes,hogy mindenhova együtt mennek.különben megszólnák őket.ha arra van igényük,menjenek.de szerintem nincsenek összekötve.
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 12:06

Semmi nem kötelező.

Amúgy csak a barátnői vannak ott, és te lennél faszi egyedül?

7. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 12:03
a lányomnak,meg a férjének is vannak barátai,elfoglaltsága.ha akarnak együtt mennek,ha nem akarnak,akkor külön.ilyen egyszerű.most együtt bicikliznek Szentendrén egy baráti társasággal.
2023. máj. 7. 12:00
Nem kötelező. Mint introvertált, azt gondolom, valamennyi erőfeszítés elvárható tőlünk is, szóval ha valami olyan esemény van ahol párként "kell" megjelenni akkor azt igenis be kell vállalni (szülinapi összejövetel, esküvők, mittudomén) de a menetrendszerinti szombat esti traccspartira nem látom, miért ne mehetne egyedül. Ha nem közös a baráti társaság akkor bőven elég ha néha elmész. Esetleg kompromisszum hogy vele mész, megiszol egy bambit és beszélgetsz egy órát, aztán lelépsz...
2023. máj. 7. 11:56

Döntse el, hogy az adott órákban, vagy estét veled szeretné-e tölteni, vagy a barátaival?

Mondd meg neki, ha ez utóbbi, arra az időpontra te is tudsz olyan társaságba menni, ahol te is jól érzed magad. Majd csináltok magatoknak közös programot, amikor mindkettőtöknek megfelelő. (Max. majd amikor legközelebb ilyen veled közös programot szervez, majd közlöd vele, hogy bocsi...már van programom.) Majd elgondolkodik a történteteken.

4. Puncsos (válaszként erre: 2. - Ab443a467a)
2023. máj. 7. 11:39
Én értem. Van egy barátnője, mátka, ara, aki mindenhova hurcolászná magával mint egy plüssmackót, ő meg nem akar menni. Nekem is volt egy ilyen faszim. Ki nem állhattam hogy mindig menni kellett amikor ő úgy gondolta. Programokat szervezett a hátam mögött. Én sírtam, toporzékoltam. Aztan vegul dobbantottam. :D
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:35
Nem kötelességed szerintem. Jó ha mindkét félnek van saját társasága, hab a tortán ha van közös is, bár az szakítás esetén kellemetlen helyzeteket tud előidézni.
2. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 7. 11:34
Nem értem. Vegyes társaság, vagy csak a barátnői?
2023. máj. 7. 11:28

barátnőm vesszőparipája,hogy én egy introvertált,zárkózott férfi vagyok,mert nem nyitok társaságok felé,pedig pusztán nem élvezem,és nem akarok az Ő barátaival lógni


Van nekem is 2-3 szorosabb barátom,és barátságos karakternek vallom magam,de nekem teher,ha mindig menni kell új emberekkel ismerkedni,ülni velük valahol,nevetni a vicceiket,én hallgatni olyan témákat,amikről én semmit sem tudok.



Sokat veszekszünk emiatt. Szerinte nem késő változni. Bántó szavak. Miért kéne változnom,és miért kötelességem menni vele mindig,ha Ő barátnőzni akar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook