Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért kezded el, ha feladod? fórum

Miért kezded el, ha feladod? (beszélgetős fórum)


1 2
25. Toma75
2010. okt. 12. 11:33
Egyébként sztem nem rosszindulatból, sértésből írt ide senki. Nem tudhatod, hogy Ő mennyire küzd a kilókkal, problémákkal. Lányok, inkább támogassátok egymást, mert úgy könnyebb. :-)
24. Toma75
2010. okt. 12. 11:31

Szerintem egy csomó minden befolyásolja az egészet.

Magamból kiindulva, szinte mindenki egész nap dolgozik, gyereket nevel, lót, fut. Igazából nincs idő kajálni, de főzni napközben abszolút nincs. Alig várja az ember, hogy ha hazaér, tanul a gyerekkel, főz, aztán leül a tv elé, v. szgép elé, és kajál. Nyugodtan, komótosan. No, ez a rossz, ezt már én is tudom.

DE! Baromi nehéz életmódot változtatni úgy, hogy közben jó fönök, kollega, munkatárs, anya, feleség, barát stb. legyél, mindenkire időd legyen, foglalkozz vele, de magadra is juttass időt napközben is, ne csak este. Szóval először fel kell dolgozni azt, hogy az első MI vagyunk, és akkor talán könnyebb.

23. b4c2d9392f (válaszként erre: 22. - 5e48d37001)
2010. okt. 12. 08:52
:) Akkor szó szerint KÖNNYEN beszélsz :)
22. 5e48d37001 (válaszként erre: 18. - Cottilady)
2010. okt. 12. 07:37
Igen,könnyen beszélek,mert már leadtam a 24kg feleslegemet röpke másfél év alatt:DDD
21. spinneli (válaszként erre: 18. - Cottilady)
2010. okt. 11. 20:02

szerintem sértődés helyett érdemes elgondolkodni, hogy személy szerint mi az ami téged meggátol abban, hogy mgszabadulj a túlsúlytól.

Lehet csak rossz módszert próbálsz.

20. spinneli (válaszként erre: 18. - Cottilady)
2010. okt. 11. 20:02
Kati óvónéni ha a képein jól látom nem kevés súlytól szabadult meg.
2010. okt. 11. 18:03

"Én nem adom fel, míg egy darabban látsz

Nem adom fel, míg életben találsz."

:DDD

2010. okt. 11. 17:53
Kata óvónéni és Anonima szerintem pont nem ilyen, hanem olyan, aki csak fikázni tudja azt, aki nem tudja végigcsinálni, míg ő könnyen beszél, hiszen nem küzd súlyproblémákkal...
17. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 11. 14:44

Mert nem is akarják igazán.

..mert egyszerűbb enni,és a gép előtt punnyadni,mint tornázni vagy kalóriákat számolni,vagy bármelyik más módszerrel figyelni az étkezésre.

16. falcngate (válaszként erre: 14. - Cottilady)
2010. okt. 11. 14:13

Figyi, nekem 13 éves korom óta vannak súlyproblémáim (27 vagyok)sok-sok kudarccal,és most már sikerélménnyel, mióta rájöttem a dolog titkára.

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg olyanok írnak ide, akik érintettek.

15. spinneli (válaszként erre: 14. - Cottilady)
2010. okt. 11. 12:15
szerintem ide pont azok az emberek rtak, akik szoktak fogyózni.
14. Cottilady (válaszként erre: 7. - Kata óvónéni)
2010. okt. 11. 08:52
Hát igen, sajnos nem mindenkinek adatott meg az, ami Nektek, akik kibeszélik azokat, akik nem tudják végigcsinálni... igenis nagyon sok oka lehet... Ti kibírnátok, hogy egész életetekben megvonjátok magatoktól a jókat? Gondolkodjatok el ezen és rájöttök a válaszra, hogy miért adja fel sok ember...
13. survivor3 (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 11. 07:49

Mert imádják a fínom falatokat és italokat.

Imádnak pihenni és lustálkodni.

Én is nagyon szeretem a fínomságokat, a sülteket.

Leszoktam a cigiről és eszek, mint 1 gép.

2010. okt. 11. 00:33
Szerintem azért adják fel sokan, mert betarthatatlan szabályokat állítanak fel (embertelen, koplalós fogyókúrák),vagy nem testhezálló a diéta, amit elkezdenek , rájönnek, hogy mégsem olyan fontos az a plusz pár kiló, inkább jól akarnak lakni, vagy teljesíthetetlen célokat tűznek ki, és ha nem megy, feladják (1 hét alatt 4 kiló..). Szerintem az a jó diéta, amit hosszútávon is be tud az ember az életvitelébe illeszteni, nem csak kúraszerűen. Néha persze nem gond szerintem meglódítani a dolgot egy-egy drasztikusabb diétával, de csak akkor, ha nem követi zabálás.
11. Nirvi (válaszként erre: 9. - Spinneli)
2010. okt. 10. 22:18

Igen, ez a legfőbb baj....

Viszont azt soha nem fogják ezek az emberek megérteni, hogy nem jó amit csinálnak...

Ha mindenki tudná ezt, hogy így nem lehet és mindenki tudná a helyes megoldást és akarná is....Akkor nem lennének kövér emberek:)

De szerintem kövérek, ducik, dagik, mindegy hogy nevezzük őket, mindig is lesznek:)

Úgyhogy személyi edzőnek is mehet bárki:D

nem fog csődöt mondani:D:D


Én is egyébként erotikusan puffadt voltam, mostmár csak dagi vagyok:D:D


De régen én is abba a csapdába estem, hogy 1 hónap alatt vékony akartam lenni és mindig fel is adtam egy hónap után...

Most végre sikerült normálisan csinálni, már csak folytatnom kell és majd megtartani:)


Röviden ennyi....:P:P

10. smileykata (válaszként erre: 4. - Spinneli)
2010. okt. 10. 21:37

igen...rá lehet mindenre húzni ezt az egyszer élünk dolgot!!miért nélkülözzek,miért kínlódjak ha egyszer élek??és élvezni szeretném az életet???

de ez sem jó hozzáállás.....

9. spinneli (válaszként erre: 8. - Smileykata)
2010. okt. 10. 21:34
Az emberek többsége negyedannyi idő alatt akarja a több év alatt magára szedett súlyt leadni.
2010. okt. 10. 21:32

de nem kell éhezni!sok ember ott rontja el,hogy elkezdi éheztetni magát...és ezzel pont a leges legrosszabbat művelik a szervezetükkel!!

A másik alapigazság,hogy csakis kemény munkával érhetsz el sikert,adott esetben a kívánt testsúlyt!

Fél éve járok edzeni és körülöttem sorra adják fel az emberek..ezért nem értem..1hét alatt nem lehet megváltani a világot!!

7. Kata óvónéni (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2010. okt. 10. 21:30
Vannak "ILYENEK",sajnos igen.SZAR ügy...
2010. okt. 10. 21:27
Ha az emberek ELŐRE tudnák, hogy fel fogják adni, akkor el sem kezdenék, nem???
5. falcngate (válaszként erre: 1. - Smileykata)
2010. okt. 10. 21:24
Nem hisznek magukban igazán....
2010. okt. 10. 21:22

sok oka van, elsősorban azért mert nem elég kitartóak, nem tűzték ki a pontos célt, elgyengültek, számukra rossz módszert választottak...stbstb.

rengeteg oka lehet, és elég szubjektív is.


Egyébként meg finomakat falni, meg punnyadni a legtöbb embernek kellemesebb, mint éhezni, kevesebbet enni és mozogni.

:)

2010. okt. 10. 21:22

Ez egy jó kérdés...

Talán mert elfáradnak? És talán vannak olyan alkatok akiknek egész életükben edzeniük kellene és fogyózniuk, hogy ne hízzanak vissza?

2010. okt. 10. 21:21
talán mert nehéz
2010. okt. 10. 21:20
Az emberek miért adják fel az edzést/fogyókúrát nagyon rövid idő alatt??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook