Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jött most elő belőlem, azt hittem túl vagyok rajta? fórum

Miért jött most elő belőlem, azt hittem túl vagyok rajta? (beszélgetős fórum)


24. Érdekes73 (válaszként erre: 15. - Kacsahercegno)
2021. máj. 28. 13:48
Hetente többször is :)
23. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 13:32

Te teljesen ártatlan vagy ! A sok bor a bűnös ! Vagy mégsem ?

Miért kellett volna " odadobni magadat" neki ? Ezt bánod ? Megáll az eszem ! Keress egy társra vágyó férfit magadnak, ezt a pasit felejtsd el ! Vagy netán belezúgtál ? Vagy csak bántja a hiúságodat, hogy később nem kellettél neki ? Tegyél rendet a fejedben !

22. 5236d12e25 (válaszként erre: 16. - D1d33a8bba)
2021. máj. 28. 13:15
Szerintem volt az több is 🙄
21. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 13:01
Örülök a felszabadulásodnak. Ez akkor egyben azt is jelenti, hogy nem lesz több fórum ebben a témában?
20. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 11:54

De jó, hogy írtál neki!

Reménykedhetünk akkor benne, hogy végleg megszabadulunk a fórumjaidtól?

19. pteri (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 11:48
Ott van az utolsó 2 mondatodban. Te magad írtad. Nem vagyok pszichológus, bocs, hogy tudok olvasni.
18. Piroska52 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 11:30

És kaptál rá választ?

Mert arról nem szól a fáma.

17. simple
2021. máj. 28. 10:32
Hanyadik fórumod ez erről, a semmiről? Ezen pörögsz hónapok óta, nem tudsz leszakadni róla. Szerinted akkor kivel van a baj?!
2021. máj. 28. 10:07

Kérlek mesélj arról, hogy fórumot indítottál (a többi 10 mellett) arról, hogy az itt említett férfi bipoláris,vagy depressziós-e, csak azérz mert kikosarazott?

Szerintem ez egy öngól volt.

2021. máj. 28. 09:32
Mégis ide jössz hétről hétre feltenni ugyanazt a kérdést. 🤷‍♀️
2021. máj. 28. 09:28

Itt tényleg mindenki baromi "okos". Ne idegesítsd magad.


Hihetetlen egy oldal. Néha csak kapkodom a fejem. Tudom nem kötelező itt lenni.. :DDD

2021. máj. 28. 09:27
Köszönöm a férfiak nevében, hogy őszinte tudtál lenni. Nekünk se könnyű hidd el. Mintha egymással viaskodnánk, de nem egymásért. Győzni akarunk, pedig nyerhetnénk is.
2021. máj. 28. 09:24

Csak nézd meg a fórumod címét:Miért jött most elő belőlem, azt hittem túl vagyok rajta?


Ezt elhiszed? Kinek akarsz hazudni? Túl lenni rajta?


Hetente indítasz fórumot 25 évesen. Valami nincs veled rendben, normális ember nem csinál ilyet.

11. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 09:17

Ne haragudj, ez nem lesz kedves 🙃


Kibaxxxot szánalmas, hogy egy felnőtt ember azt hiszi, hogy ha nem hajlandó köszönni, azzal ő bárkit büntet, vagy helyre tesz. Magadat alázod azzal, hogy nem vagy képes norálisan viselkedni. Köszönni nem azért szoktunk, mert kegyet gyakorolunk, hanem mert kulturált emberi lények vagyunk.


Az, hogy te hogy viselkedsz, soha nem a másikról szól, hanem saját magadról.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Parapluie)
2021. máj. 28. 09:14
Jaj már, kivel áll szemben. Kivel? Mintha valami pszichopata lennék. De sok okos ember van itt is. Mind diplomás pszichológusok vagytok.
9. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 08:19

Nem az igazsággal járattad le magad, hanem nyilvánvalóan elárultad, hogy egy éve ezen rágódsz.

Miközben lehet, hogy ő azt sem tudta már, hogy a világon vagy... el lehet képzelni, mennyire meglepődhetett.

2021. máj. 28. 08:12
Jesszus, neked nincs más pasi az egész környezetedben hogy ezen az egyen vagy leragadva hónapok óta? Ismerkedj, társkeresőzz, van ott még, ahonnan ez az egy jómadár jött. Lépj már túl rajta 😪
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pteri)
2021. máj. 28. 08:07
Elvégre a múltkor ő hisztizett, hogy rá se nézek, nehogy köszönni kelljen. Most megkapta a választ, hogy mi a bajom.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pteri)
2021. máj. 28. 08:04
Miért járattam le magam az igazsággal?
5. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 28. 07:51
Jól tetted. Nekünk már többször leírtad a kínodat, hiába mondta sok válaszoló, hogy felejtsd már el, nem sikerült. Most megírtad, annak, akinek kellett, jól leégetted magad, most már tényleg talán sikerül. Nyiss új lapot!
2021. máj. 28. 07:41
Legalább nem fog rádköszönni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. máj. 28. 07:38

Mégis jobban érzem magam. Régóta marja a számat az igazság, amit most kimondtam. Kimondtam, és most úgy érzem, hogy felszabadultam.

Ha megláttam valahol sokszor elcsaptam a fejemet, vagy más irányba indultam el, ami neki is feltűnt, mert szóvá is tette. Hát most megkapta a választ, hogy miért nem vagyok hajlandó neki köszönni.

2021. máj. 28. 07:29
Így igaz. Lejárattad magad. Lényegében tök mindegy.
2021. máj. 28. 07:19

Szabadságon vagyok és tegnap sikerült összehozni egy találkozót egy régi barátnőmmel. Persze kicsit sok bort ittunk, aminek meg is lett az eredménye. Egy olyan férfinek írtam vallomást, aki majdnem egy éve megbántott, de szerintem ő nem tudott róla. Ismerkedtünk, én többet láttam benne, mint amit mások mondtak, de nem akartam odadobni magamat neki, nem akartam, hogy tudja, hogy kedvelem. Mire elhatároztam magam, hogy megadom neki az esélyt, ő elkezdett hisztizni, és megkaptam tőle, hogy nem kellek neki, ilyen nő nem kell neki. Azóta se mondtam neki semmit, de most egy év elteltével valahogy mindent leírtam neki, hogy dühös vagyok rá, mert mikor belementem volna bármibe, ő ellökött magától, keresse ő csak az olyan nők társaságát, amilyenekkel volt, mind lehordják őt a sárga földig, ilyen nő való neki. Stb stb.

Szégyellem magam, hogy elmondtam mindent, de kicsit könnyebb is, viszont ezek után tényleg nem merek majd a szemébe nézni. Lejáratták magam azzal, hogy ennyi idő után bevallottam neki mindent.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook