Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Talán erősebb vagyok, mint hittem.. fórum

Talán erősebb vagyok, mint hittem.. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Talán erősebb vagyok, mint hittem..

2012. szept. 9. 20:23
Részvétem neked. Olvasd el a cikkemet aminek hasonló címe van mint a tiédnek. a történet is hasonló, sajnos... Büszke lehetsz magadra hogy erőt tudtál adni a családodnak! Nagyon sok mondatoddal egyetértek, nem múlik el a fájdalom soha. Mi lett volna ha? Mi is annyiszor megkérdezzük. És az én anyukám elfogadta a kemót, mégis meghalt. Látod, ez sem segített. Nem bízom már az orvosokban.
2012. szept. 4. 12:21
Nagyon sajnálom,ami a bátyáddal történt.
19. Edó21
2012. szept. 3. 21:45
Nagyon sajnálom! Talán egy kicsit jobb, hogy le tudtad, leírhattad, ami fáj. Biztos, nagyon jól esik ez a pár szó, amit itt a hozzászólok tesznek. Sajnos én is nagyon rossz helyzetben vagyok, és már csak az idegenek maradtak, akik írnak neked pár jó szót, mivel a barátok, ismerősök elhagynak, elkerülnek.
2012. aug. 31. 22:24
Nagyon köszönöm mindenkinek az együttérzést, és a kedves szavakat! Nagyon jól esik! :'(
2012. aug. 31. 22:22

Nagyon sajnálom, ami történt.

De a kemó nekem 7 plusz évet adott anyukámmal. Ha az nem lett volna, nem kerültünk volna soha olyan közel egymáshoz, mint akkor, amikor jól volt, és (egyéb okok miatt) ismét együtt laktunk -immár felnőttként-4 évet.

Sajnos nálunk ő volt az, aki összetartotta a családot, nélküle nagyon nehéz...

De az idő sok mindenre gyógyír, halványodik a fájdalom emléke, bár sosem múlik el igazán...

2012. aug. 31. 21:36
Őszintén sajnálom! :(
2012. aug. 31. 18:46
Őszintén együtt érzek Veled! Nekünk most két éve ment el váratlanul, egy perc alatt a felnőtt fiúnk, nem tudok túl lenni rajta még most sem! Részvétem a családodnak és Neked!
2012. aug. 31. 16:29

Fogadd őszinte részvétem.

Nagyon át jött számomra az amit írtál. Nekem is van egy bátyám, akivel bár szívatjuk egymást de nem tudnánk egymás nélkül meglenni. Neki is van már családja, úgyhogy nagyon magaménak érzem amit leírtál.Szerencsére Ő egészséges.. de bele gondoltam a te helyzetedbe és a sírás fojtogatott!

Remélem sikerül továbbra is kitartanod!

2012. aug. 31. 15:30

Őszinte részvétem!

Az ember mindig csak akkor tudja meg, hogy mennyi erő és kitartás van benne, amikor az élet arra kényszeríti. :(

Maradj meg ilyen erősnek!

12. Sirga
2012. aug. 31. 15:24

Szörnyen sajnálom, hogy így történt! Bízom benne, hogy a történet megírása segített kicsit megnyugodni!


Sógorom hasonló betegen ment el: neki az agya volt az egyetlen, ahova nem terjedt át. De a kemoról van jó tapasztalatom: Édesanyám több, mint 20 évvel ezelőtt esett át rajta, és - hála Istennek - még velünk van, épen, egészségesen(tünetmentesen).

2012. aug. 31. 14:44

Részvétem neked és a családodnak!

Jó, hogy ilyen összetartóak vagytok, van kibe kapaszkodni. Nem mintha ez kitölthetné az űrt, de azért vagytok egymásnak. Remélem, tényleg könnyített a lelkeden, hogy kicsit megosztottad másokkal is ezt a tragédiát! :-(

2012. aug. 31. 14:12

Őszinte részvétem!!

Sok erőt,kitartást és minden jót kívánok!

2012. aug. 31. 13:44

Őszinte részvétem!!!!

Sok erőt kívánok neked továbbra is.

2012. aug. 31. 13:08
Az ember nem ismerheti a határait, amíg a végsőkig ki nem feszíti a húrt. További kitartást kívánok.
2012. aug. 31. 11:00
Őszinte részvétem, nagyon nehéz lehet elveszíteni egy testvért. Kitartást a továbbiakban és minden jót!
2012. aug. 31. 10:34

Légy erős a továbbiakban is. Ha hiszünk a sorsszerűségben akkor a testvérednek "ez volt megírva". Nagyon boldog már az ő lelke ott ahol van.

2012. aug. 31. 10:23

Büszke lehetsz magadra,hogy még másokat vigasztalni is maradt erőd.

további sok erőt,kitartást és boldogságot kívánok.

2012. aug. 31. 10:14
Őszinte Részvétem !Tavaly Június 10-én halt meg a nagymamám tűdőrákban, 2 hónap alatt.Sose volt semmi baja és kicsattant az élettől,erőtől.Mai napig hetente 2-3-szor vele álmodom és naponta többször eszembe jut......nem tudom elhinni és bele se tudok gondolni,hogy ez történt:(((Nagyon nagyon fáj!!!
2012. aug. 31. 09:59
Őszinte Részvétem !
2012. aug. 31. 09:16

Őszinte részvétem!!! Borzalmas, amin keresztül mentél, de erős voltál/vagy!

A cikk nagyon szívszaggató :(!

2012. aug. 31. 09:08
Gyermekkoromtól kezdve én voltam a középpont, mindenem megvolt, a családom egyszerűen hihetetlen, soha semmiért, és senkiért nem fordítanék nekik hátat, és soha sem kívánnék olyat, hogy bárcsak ne ide születtem volna.

Ugrás a teljes írásra: Talán erősebb vagyok, mint hittem..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook