Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ilyen a legtöbb férfi? Vagy csak én vagyok „maradi”? fórum

Miért ilyen a legtöbb férfi? Vagy csak én vagyok „maradi”? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
341. f1e23b97ee (válaszként erre: 338. - 39694c0c70)
2012. jan. 14. 10:23

Én is ezt így gondolom. Ezek számomra olyan töltelék műsorok, ha nincs jobb megnézem őket, sőt a véleményem is elmondom az ott történtekkel kapcsolatban. Bár a Győzike shownál még a monoszkóp is nézhetőbb számomra. :-))


Ezen műsorok miatt biztos nem lépnék le egy randiról.

Ugyanakkor már olyan történt velem is, hogy egy focimeccs miatt szépen elköszöntem a kislánytól a randi közepén. Mondanom sem kell abból az ismeretségből nem lett hosszútávú szerelem.


De ha ez ma történne akkor is azt a meccset választanám, maximum annyit megkérdeznék a hölgytől van-e kedve velem megnézni.

340. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 338. - 39694c0c70)
2012. jan. 14. 10:09
Nekem tragédia lenne, ha azt kellene néznem.
339. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 337. - 9536810fa1)
2012. jan. 14. 09:59

...???....

soha nem mondtam senkire,itt,a hoxán,ezidáig,hogy sekélyes,vagy efféle.

azt szoktam mondani,és ez így pontos:nem nekemvaló.És ha engem tart valaki sekélyesnek,az sem nekem való,sem barátnak,sem párnak,és én sem neki,ezen felesleges is különösebben gondolkodni.

Mondtam,de leírom újra:közepes képességű,viszonylag széles érdeklődési körű ember vagyok.(és nem vagyok kedves,mielőtt bárki félreértené :D)

Nem kell senkinek sem foglalkozni,gondolkozni atomreaktorokról(környezetvédelemről sem,aminek a témakörébe ez tartozik,mert minek is...)?

nekem viszont szükségem van arra,hogy ha én teszem,ne nézzenek érte hülyének,vagy inkább legyen hozzászólnivalója a páromnak is.

A szerelem elvisel sok mindent,az én érzéseim is,de nekem kell,hogy a nagyobb része a másiknak passzoljon hozzám.

Ne nyelj atomreaktort :D akkor már inkább az édenhotel,az remélhetőleg fából van, a nevéhez méltóan.almafából

338. 39694c0c70 (válaszként erre: 337. - 9536810fa1)
2012. jan. 13. 21:34
Nem az a tragédia, ha valaki Édenhotelt, VV-t, vagy Győzikét néz, hanem az, hogyha arra hivatkozik! :))
337. 9536810fa1 (válaszként erre: 332. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 20:54

... én nem gondolkodom az atomreaktorokról, ettől még nem érzem magam sekélyesnek, persze attól még más érezhet annak.... és akár Téged is. Mások vagyok mind, és ez így normális. Megismerkedtem egy értelmes, intelligens pasival, jól is nézett ki.... egy este beszélgetés közben, így búcsúzott tőlem, "hjajjj, mennem kell, kezdődik az Éden Hotel" (vagy mi volt az a viasaton?) ... hááát, percekig bámultam magam elé... a fiam jött be, kérdezte, hogy mi a gond, ... hááát - mondom - mennie kellett, mert kezdődik az Éden Hotel... gyerek rámbambul... "naaaaa neeeee" ... hát de, de ezért még nem szakítottunk, a szerelem még az Éden Hotelt és gondolom a VV-t is elviseli... :)))

... hát tudod, még az atomreaktort is lenyelném valahogy... egye fene. :D

336. 39694c0c70 (válaszként erre: 335. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 13. 15:18

Erre gondoltam, de nem mertem biztosra venni.

Én még voltam katona. (2x is)

De a korkülönbség miatt, velem már nem hiszem, hogy barátságot kötne. (Pedig biztosan sokat tanulhatnánk egymástól)

335. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 334. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 15:12
Te és Ludwig.
334. 39694c0c70 (válaszként erre: 330. - Ee1dc9ba06)
2012. jan. 13. 15:11
Ki és kivel?
333. 39694c0c70 (válaszként erre: 327. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 15:10

Mivel jár az, ha valaki "elvágja magát nálad"?

Az ezentúl nem is olvashatja a hozzászólásaid?

Vagy csupán nem válaszolhat rá?


Nem értettél meg ismét.


Ha te ezt pejoratívnak tartod, hogy valakit akár "kis tudósnak" is becézek, akkor fogalmad sincs róla, mit is akartam jelezni ezzel.


Ha valakit valóban degradálni akarnék, annak nem találnék ki becenevet, hanem egyszerűen "lesötétparasztoznám" vagy mondjuk "orbitális bunkónak" hívnám. Egy másodpercig se töprengenék azon, hogy más nevet találjak ki számára.


Azzal nekem se jobb, se rosszabb nem lenne, vagy lesz, ha eggyel több, vagy kevesebb hozzászólóval vitázom. :)


A humort most se értetted. (Érdekes megfigyelés, hogy aki nem akarja érteni a viccet, annak mindegy, hogy teszek-e mögé egy vagy több :))) jelet, vagy sem, azonnal sértésnek/piszkálódásnak veszi, amit annak akar)


Igen, valóban! Hajlamos vagyok kiragadni egy-egy szót, kifejezést, mert abból kellene valakiről véleményt alkotnom.

Azért azt te is beláthatod, hogy ez semmivel kevésbé releváns (helytálló) vélemény, mint az, amit valaki azokról az emberekről alkot, akik a TESCO-ban vásárolnak. (Esetleg akciós terméket is)

2012. jan. 13. 14:58

monológ következik.

Ludwig érvei nagyrészt az enyémek is.

és:A párom is filmbuzi,hvg-t olvas,rajong a csillagászatért és a fizikáért,és gépészmérnök.és imádunk túrázni,sátorozni,és forralt bort inni,és bicajozni,madárlesre és gyűrűzésre menni,és állatkertbe.Szeretjük az időjárást nézni,nagy barátunka köd,meg a hideg,a kietlenség.

Fotózunk mindketten,főleg természetet.

Nekem az volt a nagy vallomása,mikor életünkben másodszor mondta azt,lelkesen felragyogó szemmel :imádlak

-arra, mikor én egy beszélgetésünkben megemlítettem a grafitmoderátoros reaktort.Azt mondta,ő még iylet női szájból nem hallott,és valóban úgy nézett rám,mint 1 természeti csodára.És én ebből tudom,hogy nem csak a jó melleimet,vagy a vörös loboncomat szereti bennem,hanem azt is,ami legbelül van,ami az egyéniségem.:hogy én néha gondolkozom az atomreaktorokról.

331. 39694c0c70 (válaszként erre: 329. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 14:55
Helyesbítek: ...maga kis életét,..
2012. jan. 13. 14:55
Lehet, hogy barátok lennétek:)
329. 39694c0c70 (válaszként erre: 326. - C4de233d89)
2012. jan. 13. 14:47

Sajnos ebben "Tamás vagyok" :(

Egyszerűen nem hagyja magát.

35 éves korára annyira kialakította a maga ki életét, befészkelte magát a kis magányába, hogy őt már nem is annyira a "földrajzi analfabéták" meg a bulvárújságot lapozgatók fogják idegesíteni, hanem (korra, nemre való tekintet nélkül) mindenki, aki NEM Ő!!!

Szándékosan nem azt írtam, hogy NEM OLYAN MINT Ő!!

Az olyanok is idegesítenék, ha mással nem, hát azzal, hogy valamit vagy jobban, vagy rosszabbul, vagy pontosan ugyanúgy tudnak mint ő.

Ha ez meg nem lenne mérhető, akkor csupán azzal, hogy miért szívja a másik is azt a levegőt, amit ő?!?

Vagy hogyan gondolja, hogy abba helységbe fújja ki az elhasznált levegőt, ahol éppen ő van!


Akit még az is bosszant, hogy az emberek hazafelé bemennek a TESCO-ba és vesznek valamit, mert éppen akciós, attól mit lehet elvárni?!?


(Ezek szerint én is kötöznivaló bolond vagyok, mert Karácsony előtt, akcióban (1160 Ft/kg) vettem 3 édesvízi pisztrángot, amit nem ettem meg azonnal úgy "frissiben-melegiben" nyersen, pikkelyestől ott a parkolóban, hanem hazavittem a fagyasztóba és csak névnapomon készítettük el)


Menthetetlen!


Akinek annyira rossz a véleménye az emberekről, mint neki, az soha nem találhat magának társat!

Vagyis találhat magának, hiszen itt is akadt "rajongója"

De mérget vennék rá, hogy kb. 8 másodpercet, ha kibírnának összezárva. (Akkor még sokat is mondtam)

328. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 324. - Eda2332104)
2012. jan. 13. 14:34

jók:) sokkal elevenebbek

a repülős-gyakorlóruhás biztos népszerű lesz...társkeresőre is érdemes iylet tenni.

327. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 325. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 14:30

al-fa,most elvágtad magad nálam!!!!("A kis tudósunk, akit annyira védelmedbe vettél (talán már szemet is vetettél rá" !!!!!!!),de gondolom,ennek csak örülsz..egyel kevesebb,aki vitába száll veled

Színvonaltalan személyeskedés így beszélned róla,és nagyon primitív azt gondolnod,hogy vkit csak azért védek meg,mert"szemet vetek rá",nem azért,mert ugyanúgy gondolkodom,mint ő.

Azok szoktak iylen kis gúnyos,degradáló beceneveket gyártani a másikra,akik kevésnek érzik magukat,és csak így tudják a fölényüket kifejezni.

Te is pont úgy érvelsz,mint dewi,aki hajlamos kiragadni egy vagy két fél mondatot,és azon rugózik,magyarázza agyba-főbe,holott sokkal sokrétűbb a dolog.

jócskán nem Olaszországról volt szó,azt scak utoljára említette,példaként.

Szerintem örülne egy oylan nőnek,aki ennyit tud legalább a háztájiról,mert az remélhetőleg kíváncsi más dolgokra is a világból,legalábbis az élőből,és lehet vele túrázni menni pl,és érdekli az időjárás.-na ,már megint a nevében beszéltem,de majd megcáfol,ha nem jól látom.

2012. jan. 13. 14:28
A szerelem nem ismer processzort, fővárost, rántást, habarást...Ludwigot is megfogja találni ezek nélkül is....
325. 39694c0c70 (válaszként erre: 321. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 14:13

Számtalanszor kísérletet tettem arra, hogy "szélsőségektől mentes" példákkal próbáljam érzékeltetni a mondanivalómat.

De egyszer meguntam az értetlenkedést, és azt hittem, így szemléletesebb lesz a dolog.

Tévedtem! :((

Még máig se értettél meg.

Mondhatom azt, fogalmad nincsen arról, hogy mit is próbálok megértetni veled és másokkal.

Vajon ezt - rajtad kívül - mások is így látják?

Jó lenne olvasni az ő véleményüket is!


Vagy engem talán azok érthetnek meg szerinted, akik sűrűn és szaporán lapozgatják a Kiskegyedet, a Storyt, és hasonló bulvárlapokat, esetleg le se jönnek a VV-ről, meg Győzikéről?


Egyébként, csak óvatosan jelzem számodra, hogy a kisarkítás nem csupán az én eszközöm! :)

A kis tudósunk, akit annyira védelmedbe vettél (talán már szemet is vetettél rá) említette pl. a 150 kg-os nőt, meg ezt az Olaszország fővárosát.

Szerinted ezek a mércék?

Gyanítom, az itt fórumozók 99%-ának (pedig általános iskolás mindenki volt) óriási, ha nem megoldhatatlan feladatot jelentene csupán Európa összes államának felsorolása is, nem hogy fővárosukkal együtt! :)

Miért élvezne pont Olaszország lépéselőnyt mondjuk tőlünk egy hasonló távolságban és irányban lévő Macedóniával, vagy éppen Moldovával?

Csupán azért mert Olaszország nagyobb?

Érdekes Vatikánra, vagy San Marinóra azonnal tudja mindenki a választ! :))


Tudom úgyis, hogy hiába erőlködök ismét, mert egyszerűen nem is akarod megérteni azt, amit érzékeltetni szeretnék.


Röviden csak annyi, hogy egy ember értékét nem úgy mérhetjük, hogy tudja-e, mi a fővárosa valamelyik országnak.


Én a nő helyében csak annyit kérdeznék tőle, hogy talán mesélje el, mi a különbség a rántás sés a habarás között, vagy Szerinte egy tojásból hány nap alatt kel ki a kiscsibe? Esetleg a kotlós alá páros, vagy páratlan számú tojást kell tenni?

Egy anyadisznó "fedeztetést" követően mennyi idő alatt malacozik meg?

Vagy esetleg, mi a különbség a petrezselyem, és a pasztinák levele között?

Vagy mikor kell ültetni/vetni a borsót, vagy az uborkát?


De tudnék most az élet bármely területéről feltenni egészen hétköznapi kérdéseket is, akár a műszaki életből is.

Ezzel csupán azt akartam érzékeltetni, hogy pl. egy ember életében vajon az a legfontosabb értékmérő, hogy ismerje Olaszország fővárosát?


Ez csak a jéghegy csúcsa, és arra való pusztán, hogy egy indokkal több legyen a tarsolyban arra, hogy mindenki hülye, csak én vagyok HELIKOPTER!!!

324. eda2332104 (válaszként erre: 321. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 14:12
Nos, lenyultam egy laptopot, ekezetek nelkul. Uj kepek feltoltve.
2012. jan. 13. 14:09

Belevesztek lényegtelen részletkérdésekbe,Ludwig csak egy azok közül az emberek közül ,akik nem találnak társat,és bennük a közös pont a félelem.

Nem pedig az elvárásaik,azok csak kifogások szerintem.

322. eb62d25e47 (válaszként erre: 317. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 13:57

Én sem igazán értem ezt az eszmefuttatást,mert én szerintem sem csodabogár,kritériuma pedig mindenkinek van a másik nemet illetően,ez természetes.

Mindenki válogat,próbálkozik,és egyszer csak megállapodik annál,aki mellett úgy érzi hosszan,vagy akár örökre végig mehet az életen.


A probléma szerintem nem evvel van,hanem avval,hogy ő valójában nem is próbálkozik,mert fél nyitottnak lenni ,fél a kudarcoktól,így esélye sincs társat találni.

Azért nincs párja ,mert ő áll úgy az emberekhez ,hogy eleve taszítja őket,azokat is ,akik illenének hozzá.

321. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 319. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 13:48

úgy látom,te nagyon szeretsz sarkítani,meg nagyítani...és megszégyeníteni.("kis tudósunk"hmm?.. mit szólnál egy hasolóan gúnyos hangzású névhez? )...)

természetesen nem tudok mindent,mondatm,hogy közepes képességű vagyok,de ha az ember eleget beszélget a másikkal,pl.msn-n ,ismerkedéskor,még találkozás előtt,akkor kijön,h az alig ért valamit abból,amit mondok,vagy pár dologban nincs annyira otthon,de helyette megvanank a saját témái.

KI "ez a kis számítógépzseni"?

jaja..megbuktam földrajzból.Nálad.és nem szándékszom javítani belőle,és imponálni neked,meg hasonló kérdéseket feltenni,csak hogy okosabbnak tűnjek.

2012. jan. 13. 13:42

Bocs kimaradt két szó.

Helyesen melyik az a két török pasa, akinek Pécsen, dzsámit emeltek?

319. 39694c0c70 (válaszként erre: 314. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 13:37

Mondd, te minden hétköznapi dologgal tisztában vagy?

Téged soha, semmiben nem lehetne megfogni?


Ez olyan, mint van egy ismerősöm, aki megtanulta, hogy melyik az a két török pasa, akinek Pécsen, aztán mindenkit ezzel vizsgáztatott.

Kénytelen voltam már megtanulni a két tökorrú pasa nevét (Gázi Kászim és Jakováli Hasszán) hogy tudjak súgni a kérdezettnek.


Persze aki nem tudta kapásból, az azonnal megkapta, hogy mennyire ostoba, hogy még ezt se tudja.


Ha megnézted a kis tudósunk érdeklődési körét, az általa olvasott lapok felsorolását, nehezen hiszem el, hogy egy nő pont ezekért lenne oda.

Valószínű én vagyok rossz helyen és időben, de kevés nőt ismerek, aki kapásból meg tudná mondani, hogy pl. mitől jobb a kétmagos processzor, mint az egymagos! :)

Az már jeles válasz lenne, ha egyáltalán fogalma lenne arról, hogy hol található az említett alkatrész, vagy mi is az a processzor! :))


Tudom, ez nem mérhető össze azzal, a kérdéssel, hogy Olaszországnak mi a fővárosa.

De hidd el, ennek a kis számítógépzseninek is fel lehetne tenni (ha én nem is tudnék, a nejem aki földrajztanár) egy-két általános iskolai kérdést földrajzból(okosabb vagy mint egy ötödikes) amin simán elvérezne.

Valószínű, hogy neki éppen erre lenne szüksége! Aztán rájöhetne, hogy "merre hány a nyúl!"


Csak magadnak add meg a választ, pl. egy ilyen kérdésre (wikipédia nélkül) hogy melyik Európa 2. leggazdagabb országa a GDP, vagy PPP alapján?

Hogy ne sokat kelljen keresned, elárulom: Norvégia!

Azt vajon meg tudod mondani, hogy miért?

Máris megbuktál földrajzból. :)

318. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 315. - 9536810fa1)
2012. jan. 13. 13:37

a nők legalább fele eleve foglalt,szerintem ez a nők 16 éves korától kezdve így van foylamtosan,amig ki nem halnak mellőlük a ffiak,tehát mondjuk..50 éves korig.

a többiből a legtöbb házasságot,meg ygereket szeretne,ludwog nem..Innen már csak elég kevés marad.

és igen..nagyon sok a műveletlen,nagyon műveletlen ember,és igen,sok az elhízott ember is.

és akkor a maradék az,aki szóba jöhet Ludwignál-mármint ,ha jól összegeztem az eddigi írásait)

És ebből még ki kell azt is vonni,akiknek viszont ludwig nem tetszik,mert magasabbat,szőkébbet,vagy gazdagabbat keresnek.

nem sok maradt,azzal meg valahogy össze kéne találkoznia,de lehet,hogy ott meg a kémia nem biztos,hogy menne..

szóval így.

ha nagyon akarna társat,biztos lejjebb adná..(vannak ffiak,akik bármi élő húsra rámennek..hát ő nem iylen).

317. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 313. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 13:29

oltárira,eszméletlen módon felnagyítottad!

MILYEN magas korlát??

én csak egy közepes képességű,talán kicsit átlag felettien széles érdeklődési körű nő vagyok,de nálam iylen férfival KEZDŐDNEK a szóba jöhető párjelöltek,és barátjelöltek!

és ezt a szintet simán viszem,pedig nincs 3 diplomám.

nem fikázott senkit személy szerint,csak a számára megfelelő értelmi színvonalat hiányolta általában,és csak azt írta,hogy oylan nővel ő nem kezd,aki ezt nem ugorja meg.

??? mért van az,hogy nők simán leszólhatnak egy ffit,h nem eléggé udvarias,vagy nem elég magas!!!,és egy ffi pedig nem teheti meg,hogy azt mondja:neki egy bizonyos műveltségi szint alatt nő már nem jöhet szóba???

2012. jan. 13. 13:28

Nem tudom,szerintem ezek lényegtelen momentumok a párkeresés kudarca szempontjából,mert ahány ember annyi féle.

A lényeges kérdés az,hogy mert-e nyitni az emberek,nők felé,vagy sem,szeretné-e megosztani az életét egy társsal,vagy nem?

Mer-e önmaga lenni,és megmutatni ezt másoknak,vagy sem?

Igazából ezek az általános buktatók a pár(barát)keresésben sokaknál.

315. 9536810fa1 (válaszként erre: 314. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 13. 13:23
... szóval akkor annál kell maradnunk, hogy a nők (vagy legalábbis nagy részük) buták, műveletlenek, rondák.... ? Másképp nem tudom elképzelni, hogy harminconakárhány év alatt nem sikerült találni egy épkézláb, általános iskolai tananyagot tudót.
314. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 312. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 13:21

??? okostóni,meg csodabogár? csak azért,mert elvárja,hogy a msik legalább az általános iskolás tananyagot,és közismert dolgokat tudjon,mint pl .Olaszország fővárosa? vagy hogy érdeklik a filmek?ebben mi a csodabogár?meg a tudomány? még scak idegen szavakat sem használt a hozzászólásaiban,erre is ügyelt..

még ha nyelvészprofesszor lenne,vagy genetikus..vagy absztrakt művész,és azt várná,hogy értsék a dolgait,és vele együtt műveljék..na azt tán én is életszerűtlen csodabogárságnak hívnám.

És azt honnan veszed,hogy ő bárkit is nekiállt kioktatni? szerintem már akkor leakadt egy lányról(vagy bele se akadt) amikor úgy látta,itt oktatást kéne tartani

313. 39694c0c70 (válaszként erre: 312. - 39694c0c70)
2012. jan. 13. 13:16

Folytatás.

A dolog ugye mindenki számára ismerős?

Talán a KFT együttes írta meg egyik dalában (Elizabet)


"Az a baj, hogy a nők vagy csúnyák, vagy szépek és buták,

Vagy, ha szépek és okosak is egyben, nem állnak szóba velem.

Ki érti ezt? Ki érti ezt? Én nem."


Na ennek esett áldozatul a mi kis tudósunk.


Innen már csupán egyetlen hajszál választotta el attól, hogy ennek "megtorlására" tökélyre vitte a "hibakeresést"

Megszállottja lett ennek az örökös "kifogásvadászatnak"


De sajnos egy tévhitben él, mert észrevétlenül felállított egy olyan magas korlátot, amin már ő maga se lenne képes átmenni, de talán már át se lát a túlsó oldalra.


Kijelenthetem, hogy olyan ember még nem született erre a Földre, akiben, ha akarnék hibát ne találhatnék én is! Csupán kellő rosszindulat szükséges hozzá.


Előre elnézést kérek az otromba példáért, de a dolog érzékeltetése céljából muszáj kisarkítanom a dolgot.

Még Teréz anyát is le tudom fikázni. Pedig kevés hozzá hasonló embert hordott a hátán a Föld.

Ha más kivetnivalót nem találnék rajta, akkor kritizálnám a megjelenését, vagy hogy miért volt olyan sovány, meg öreg, stb.

Ha ez se működne, akkor ott lenne az ász, hogy ő már (sajnos) halott.

2012. jan. 13. 13:02

A következőképpen látom én a dolgokat.

Adott egy srác, aki talán már kisiskolás korától kezdve, különc volt. Amolyan tudálékos kis "okostóni"

Ez nem baj, hiszen nem egyedüli a jelenség, máshol is vannak ilyen "csodabogarak"

Felénk az ilyeneket úgy hívják, hogy "tök a dinnyeföldön" ami kissé degradáló és igazságtalan, mert ha máshonnan szemléljük, éppen az ilyenek lehetnek értékesebbek az átlagnál, vagy a többieknél.


Azt most talán nem is érdemes vizsgálni, hogy minek hatására vált ő ilyenné (számtalan okot tudnék felsorolni, és biztos közötte lenne az igazi is)


Ez a "csodabogárság" kezdetben sok mindenre jó is volt.

De mire is?

Szórakoztatta vele önmagát, kielégítette a tudásszomját, segítette tanulmányaiban, sikereket ért el vele, a környezet büszke lehetett rá, és talán kissé legyezgette az önbecsülését is, ami esetleg valami miatt csorbát szenvedhetett.

De sorolhatnám még napestig ezeket.

Végül egyfajta védelmet is jelentett számára a külvilággal szemben, mert bármi érte, mindig visszavonulhatott a tudományhoz. Lehetett ez kudarc a magánéletben, sportban, vagy éppen a párkapcsolatok terén. Ez utóbbit nem is csodálnám, hiszen a fiatal lányok közül elenyésző számban akadtak azok, akik a "lángeszű" fiúkat kedvelték. Egyikük se lehetett képes arra, hogy folyamatosan az ügyeletes buta, ostoba liba szerepét vállalja mellette, akit állandóan vizsgáztatnak, folyamatosan kioktatnak, reggeltől-estig javítgatnak, mintha annyi eszük se lenne, hogy egyedül hazataláljanak.

Folyt. köv.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook