Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hizlalnak a férfiak? fórum

Miért hizlalnak a férfiak? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. dec. 22. 21:08
mert talan szeretik a formas noket... :p es amugy szerintem a ferfiak nem annyira foglalkoznak a fogyokuraval stb. ezert azt sem ertik meg ha mi buntudattal nezzuk aztan az ures tanyert.
2008. okt. 14. 13:19
mert szeretik látni,ha egy nő jóizűen eszik,és nem csak turkálja a tányérját,ugyanakkor megjegyzik persze,ha felcsusszan néhány kiló:P
2007. máj. 31. 23:21
hát engem ha akarna sem tudna meghízlalni.
2007. máj. 30. 18:05
Úgy van minimano:)
2007. máj. 15. 15:13
szerintem azert hizlalnak,hogy ne nezzen mas rank:DD
16. zena01
2006. okt. 3. 10:04
A nők is híznak.
15. Venes
2006. jún. 12. 06:43
Na szóval izé...Még azt akartam írni, hogy ha a férfi egyed olyan, akkor még akár a fogyásban is segíthet. Én ilyen téren jól jártam, kedevesem ,,sportember".:)
14. Venes
2006. jún. 12. 06:41
Nah...a mai hétvégém is jól alakult...Kptam bőven minden finomat, de érdekes módon valamennyire tudtam magam tartani a diétámhoz. Nemigen bűnöztem. Vagyis a kedvesem ugyanúgy adott a csokijából meg hozott nekem forrócsokit, meg sütit (én sütimből:)), de sportoltunk is, elég intenzíven. Szóval most nem etetett túl...a súlyom is tartottam.:)
13. Courage (válaszként erre: 12. - Ungár Sári)
2006. jún. 11. 23:21
Olvasd el a cikket.
2006. jún. 10. 12:16
Miért, hízlalnak?
11. Venes
2006. jún. 10. 06:16
Én kezdem magam szeretni, vagyis talán már szeretem is. Ez a barátomnak köszönhető, s ha cserében hízlalni akar tegye csak.;) Hétköznepokon úgyis leadom.:D
10. Courage (válaszként erre: 9. - Venes)
2006. jún. 9. 21:18

Persze, ha úgy érzed jól magad:)

De azért ne legyen lelkiismeretfurdalásod:)

Szerintem mi itt mindannyian azért vagyunk, hogy jóba legyünk magunkkal:)

9. Venes (válaszként erre: 4. - Courage)
2006. jún. 9. 06:56

Hááát, azért de.:) Mivel nem vagyok magammal elégedett és végülis önmagunknak kell tetszenünk, mert ha ez meg van akkor jók lesznek a kisugárzásaink és árad belőlünk a magabiztosság, s mások is elégedettnek látnak majd.

Szóval szeretnék ,,jól meglenni magammal" és akkor másoknak is majd az fog lejönni, hogy jól érzem magam és boldog vagyok.

8. Venes (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2006. jún. 9. 06:54

Hűű, most nagyon feldobódtam és már türelmetlen is lettem. Még 26órát kell várnom addik mere találkozom a kedvesemmel.:)

Már alig várom a közös evést...mindig olyan klassz hangulata van. Akkor is ha acsaládja ott van.:) Most tényleg nagyon beindultam.XD


Igazából a legjobb, látni, hogy milyen jól eszik és mennyire ,,élvezi" az evést.

Mégjobb a közös főzés...

7. Courage (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2006. jún. 8. 22:55
Az én pasim állandóan aludt, szóval az ébrenléti idejét nem akartam holmi kajálásra fecsérelni:D
2006. jún. 8. 21:19
Majd beszámolok, hogy pasi mellett tudok-e fogyni :).
2006. jún. 8. 20:54
Pasi mellett én se tudtam még soha fogyózni. Annyira összeköt egy jó kis közös kajálás...
4. Courage (válaszként erre: 3. - Venes)
2006. jún. 8. 20:44

Sztem is aranyos:)

Nem is hiszem, hogy annyira diétára lenne szükséged.

2006. jún. 8. 20:42

Nálunk mindig az van, hogy amikor nála vagyok akkor folyton etet a csokijával, meg ad a kajájából, szóval nem lehet rendesen fogyózni és nem is akarja, éppen ezért etetget.:)

Azért aranyos, mégha el is rontja a diétámat...

2006. jún. 8. 14:10

Hát érdekes:)

Nálam pont az ellenkezője volt, hogy fogytam:)

Egyszerűen ott volt nálam a pasim 3-4 napot minden héten és egész nap elfelejtettem enni.

Mondjuk volt jobb dolgom:D

Lehet most is inkább pasiznom kellene, mint fogyózni?:D

2006. jún. 8. 06:39
Ha szerelembe esik, nemcsak az érzéseinek, de az étvágyának sem tud határt szabni? A gyertyafényes vacsorák hatására könnyen a rossz irányba billenhet a mérleg mutatója. Kíváncsi a megoldásra?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook