Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért fényképezik magukat a tinilányok? fórum

Miért fényképezik magukat a tinilányok? (beszélgetős fórum)


1 2
9. spinneli (válaszként erre: 1. - Marmar)
2011. jan. 2. 16:38

mert miért ne.

:)

2011. jan. 2. 16:37
Nekem az tetszik, amikor bugyiban melltartóban, különböző erotikus pózban fotózgatják magukat és csodálkoznak rajta, ha obszcén üzeneteket kapnak.
2011. jan. 2. 16:36

mert ezzel lesznek nagylanyok :D

némelyik 14-16 eves lanyka mar siman ott donget a discoban es iman elmegy 20-nak....vigyazni kell mert egyik percben meg elvezed a helyzetet utani meg bilincsben vagy ....

2011. jan. 2. 16:34
Tiniként egyáltalán nem gáz....,nagyobb baj,ha mindenhová felteszik ezeket a képeket...
5. sunshine24 (válaszként erre: 1. - Marmar)
2011. jan. 2. 16:33
Te is voltál gondolom tini. Régen is volt sok olyan dolog, ami visszanézve ma már gáz. A tükörből fényképezés is ilyen. Majd kinövik. Nem kell ezen fennakadni.
4. daroki (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2011. jan. 2. 16:33
Megelőztél:D
2011. jan. 2. 16:33
Akkor gondolom ha még csücsőrítenek is hozzá az pláne nem tetszik:)
2011. jan. 2. 16:33
hogy feltölthessék a facebookra meg a twitterre és hasonlókraés szigorúan mindig felülről és csücsörítve :))))))
2011. jan. 2. 16:31
Ha elégedettek magukkal, ám legyen, csináljanak magukról, vagy csináltassanak magukról képeket. Szerintem is jó dolog egy jó kép, önbizalmat ad. De könyörgöm, nem veszik észre, hogy milyen tré, ha tükörből fényképezik magukat mobiltelefonnal???? És most már nem csak lányoknál láttam ezt. Tinikék, ez tök gáz!!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook