Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért esünk olyan nehezen teherbe? fórum

Miért esünk olyan nehezen teherbe? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
338. frencsuri (válaszként erre: 336. - 431d09b5d5)
2009. nov. 16. 10:51

Ezt szomorúan hallom! Én már január 1-jén azt várom, mikor lesz újra dec. 24. :)

Mi megoldottuk ... 24-én senki nem megy sehova, hanem otthon ünnepel mindenki ... aztán 25-26-án van egy-egy "össznépi találkozó. Barátokkal a két ünnep között futunk össze, de ez már a pihi része dolgoknak!

Szóval én már nagyon várom! Feldíszített fa, finom illat mindenhol ... húú, már belegondolni is nagyon jó!

337. 431d09b5d5 (válaszként erre: 335. - Frencsuri)
2009. nov. 16. 10:23
köszönöm szépen :) megvan már a kitűzött cél 55 kg volt az álomsúly, de még nem hagyom abba a fogyit, alá szeretnék menni 1-2 kg-val még, de mostmár nem hajt a tatár, meg végülis eddig se, csak így már nyugodtabb vagyok :)
336. 431d09b5d5 (válaszként erre: 334. - Frencsuri)
2009. nov. 16. 10:22

vagyok én is, bár mostanában tényleg egyre nagyobb a pangás, na sebaj, majd visszatér mindenki :) lehetőleg legalább ilyen lelkesedéssel és hamarosan egyre több örömhírrel :)

ne is mondd ezt a karácsonyosdit... én nem szeretem :S sajnos teljesen elrontja az ünnep varázsát a sok kapkodás, rohangálás... nálunk már 23.-án este el szokott kezdődni és jó esetben 27-én van vége, addig minden nap kell menni vhová, szenteste "csak" 4 helyre... mire hazaérünk alig látunk ki a fejünkből... én ezért nem szeretem, csak egy nagy nyűg az egész... ajándékok kapcsán nekem sincs még egy épkézláb ötletem se...

2009. nov. 16. 10:22
És most nézem a képet is ... látványos az eredmény nagyon!!!!!!!!!!!!!!4 :):):):):)
334. frencsuri (válaszként erre: 332. - 431d09b5d5)
2009. nov. 16. 10:17

Sziamia! Jajj már kezdtem ám azt hinni, hogy kihal a fórum, mert amíg én rendezkedtem a lakásban senki nem írt! De akkor oks ... örülök, hogy itt vagy!

Remélem a többiek is visszajönnek majd szépen sorban! :)

De most hogy irigyellek ... már majdnem megvan a kitűzött cél a súlyodban! Gratulálok is hozzá, de azért irigykedve tekintettem az adatokra a naplódban! :)

2009. nov. 16. 10:14

Amúgy várjátok már a Karácsonyt? Még 38-at kell aludni, s máris 24-ére ébredünk!

Ti tudjátok már, hogy mit fogtok venni a családtagoknak? MErt én teljesen meg vagyok lőve. Szeretek mindenkinek egyforma témakörben ajándékot venni, de idén valahogy nem jön a ihlet! Vagyis lehet, hogy idén az ékszereké lesz a főszerep, csak akkor a barátnők, meg a Párom kilógna a sorból, s így meg már nem jó. Szóval teljesen tanácstalan vagyok! :(

2009. nov. 16. 10:11

szia Frencsuri!

örülök az elhatározásodnak, máris érezni a soraidból is hogy jobban vagy :)

meglesz az eredménye a pozitív hozzáállásnak és a sok sok megújulásnak :)

331. frencsuri (válaszként erre: 327. - Panini)
2009. nov. 16. 10:10

Aranyos vagy, s hidd el nem felejtettem el, hogy nemsokára mindannyian kismamik leszünk, csak akkor nagyon kiborultam, s hirtelen nem tudtam feldolgozni a kudarcot!

De most már minden Ok. :)

330. frencsuri (válaszként erre: 323. - BABYSMILE)
2009. nov. 16. 10:08

Üdvözöllek Téged is köztünk BABYSMILE! :)

A 10 kg, nah, az nem kevés! Én nem tűzök ki magam elé egyszerre ilyen drasztikusan sok leadnivalót, csak szépen apránként ... először Karácsonyig 2kg, aztán húsvétig újabb 3, s akkor megelégedek magammal. Utána már csak meg kell tartani a súlyt, nah az sem lesz aztán egy kellemes, s egyszerű dolog!

329. frencsuri (válaszként erre: 318. - 431d09b5d5)
2009. nov. 16. 10:05

Szia!

Ő már az új doki, aki felcsillantotta a reményt ... ami most már egy kicsit kezd visszajönni, mert én Életem Értelme azt mondta, hogy lehet, hogy csak több idő kell a szervezetemnek a műtét után. Lehet igaza van.

Az előzőnél a Clostitól elkezdve a különféle hormoninjekciókon keresztül mindent kaptam én, s erre mondta az új, hogy semmi értelme nem volt, mert annyi kis apró ciszta volt már a petefészek oldalán, hogy nem is tudott volna hol nőni az új, mert elállták az útját.

Amúgy talán annyi jó volt a pénteki uh-ban, hogy már nincs ott a leletemen, hogy PCO-ra jellemző uh kép.

Szóval ő az új doki, s remélem azért majd idővel csinál valami kis csodát! :)

2009. nov. 16. 10:00

Hello Lányok!

Újra itt vagyok! :)

Olvastam egy jó idézetet : "Az értelmes ember nem bánkódik amiatt,amije nincsen,hanem örül annak,amije van."

Mostantól én is így fogok élni! Eldöntöttem. Nem rágódok semmin, csak lefogadom a dolgokat, s majd ha valami változás akar beállni az életünkbe, akkor annak szívből fogok örülni, de amíg az nincs, nem fogok azon rágódni, hogy már megint miért nincs!

Kellett rá egy hétvége, de megérte. Feldolgoztam mindent, s elfogadtam. Ennél többet úgysem tudok tenni.

Nem megyek el ma dokihoz, majd a jövő héten. Ha nem muszáj nem idegesítem magam. Most úgysem tudna mit mondani, csak felírná a Clostit ... azt meg egy hét múlva is meg tudja tenni.

62 kg vagyok, ez azt jelenti, hogy két hét alatt megszabadultam egy kilótól, s most az a tervem, hogy karácsonyra már csak 60 leszek! Átrendeztem a lakást, átpakoltam a konyhát :) s ez igazán jól esett a lelkemnek! :):):):):) Csodatefal nem kell, mert nem attól leszek boldog, s egészségesebb, s nem veszek több babás-mamás könyvet sem. Ez jó, mások szilveszterkor szoktak egy csomó fogadalmat tenni :) no sebaj, én ezt egy kicsit előbbre hoztam az idén! :)

Hát most összefoglalva ennyi ... most visszaolvasok, hogy mi történt!

327. panini
2009. nov. 13. 17:42

Sziasztok lányok!

Frencsuri sajnálom, hogy rossz híreket kaptál :((

Lélekben veled vagyunk! És ne feledd, te mondtad nekem valamelyik nap, hogy nemsoká mindannyian kismamák leszünk!!!! :)

2009. nov. 13. 17:04
Hát én is megprobálom hasonloképpen a fogyit.Így, hogy tudom muszáj konnyebb megállnom a nasit.Csak még a mozgás....Te mit tornáztál?
325. T.Orsa (válaszként erre: 317. - Frencsuri)
2009. nov. 13. 14:45

Sajnálom....:-(((


Te szeded,vagy szedted a Metformint?

324. 431d09b5d5 (válaszként erre: 323. - BABYSMILE)
2009. nov. 13. 14:06
hát nem könnyű, viszont meg lehet csinálni, én msot fogytam 9 kg, még egyet én is szeretnék legyűrni, de már ígyis csak dekák választanak el a kitűzött céltól, 3 hónap alatt értem el, kalóriaszámolással és mozgással, szinte semmiről nem mondtam le teljesen, a köreteket iktattam ki majdnem teljesen, meg odafigyelek mindenre
2009. nov. 13. 14:01
kb.10kg,de hát elég nehezen indul.most tartozkodom a hústol,meg a kávétol,mert sok az osztrogén bennuk, s az felhizlalhatja a miomat.
322. 431d09b5d5 (válaszként erre: 321. - BABYSMILE)
2009. nov. 13. 13:53

értem, hát sokszor az alternatív módszerek a leghatásosabbak!

mennyit kell fogynod?

2009. nov. 13. 13:34
Elvileg igen, mert teljesen eldeformálják a méhemet.De ezenkívul van még pajzsmirigy problémám is, ami szintén hozzájárulhat.Plussz elég stresszes az életem, úgyhogy kitudja.Most megprobálom meggyozni a dokit, adjon egy kis idot,hátha visszahúzodnak.Addig meg megprobálok lefogyni és alternatív modszereket is kiprobálni.
320. 431d09b5d5 (válaszként erre: 319. - BABYSMILE)
2009. nov. 13. 12:46

szia!

hú neked sem lehet könnyű :( 3 év már nagyon hosszú idő, nem csoda ha jópárszor kiborultál...

nehéz küzdelem ez, és nem tudni mikor lesz vége, ezért kell a türelem, csak az néha elfogy...

a műtét után viszont biztos rendben lesz minden, akkor nálad elvileg a mióma okozta a meddőséget, igaz?

2009. nov. 13. 12:39

Sziasztok!Én csak most találtam rá erre a fórumra,

de mintha én írtam volna a hozzászólásokat.Szerintem elobb-utobb mindenkinél

elojon a depi, meg,hogy már beleun az orokos számolgatásba.Nekem most javasolt a dokim méhmutétet, 3drb miomám van.Nekunk 3éve nem sikerul a baba.Úgyhogy a kiborulás nekem is jobarátom.

318. 431d09b5d5 (válaszként erre: 317. - Frencsuri)
2009. nov. 13. 12:26

szia Drága!

jaj nagyon sajnálom hogy rossz híreket kaptál :( megértem teljesen hogy ki vagy bukva :(

de nem szabad feladni! másik dokira nem gondoltál, vag yvoltál már több helyen is?


remélem estére kicsit majd másképp látod a dolgokat, ez most csak az első sokk volt, bíznod kell benne hogy megtalálják a megfelelő gyógyszert ami segíteni fog!

2009. nov. 13. 11:57

Sziasztok!

Nah, voltam UH-n, s mindjárt megyek dolgozni, csak gondoltam gyorsan leírom az eredményt, meg hát ki kell írnom magamból, mielőtt még hatalmasan bedagadt szemekkel megyek dolgozni!

Semmi, semmi, semmi és mégegyszer semmi. Mintha meg sem műtöttek volna! Leletem: Zsúfolva apró tüszőkkel, domináns tüszőt nem látok!

...

Hát Lányok, asszem én megbuktam a vizsgán, mint nő!

Szörnyű érzés, s már megint kezdődik minden előről! Megint minden hónapban csak azt fogom hallani, hogy semmi. Nem látok semmit. Nem is tudom igazából, hogy mire számítottam. Csak olyan szép volt ez a pár hónap, mikor nem kellett semmire figyelnem, nem kellett semmit szednem, csak úgy voltunk boldogan. Nah, ennek vége. Megint jönnek majd a gyógyszerek, a rendszeres dokihoz és uh-ra járás, a napok számolgatása, hogy most éppen melyik napon is tartok. S várni, hogy mikor óhajt megjönni a menszi ... elegem van belőle.

A doki még nem mondott semmit, mert majd csak hétfőn lesz.


Tudom, mások évekig próbálkoznak, de hogy minden hónapban az orrom alá dörgöli valaki, hogy semmi. Ez már sok. Tudom, ő csak a munkáját végzi.

Én ehhez kicsi vagyok, s túl érzékeny, hogy megint minden kezdődjön előről!Inkább nem is folytatom ...


Bocsánat, hogy kifakadtam. Majd este még benézek, akkor már biztos jobban leszek, s érdemben is hozzá tudom szólni a topichoz.


Nektek azért további szép napot!

316. demeeri (válaszként erre: 315. - Panini)
2009. nov. 12. 18:48
Nem nem ,dehogy.Minden a régi,minden rendben.Csak hátha van valami jó híretek.
315. panini (válaszként erre: 314. - Demeeri)
2009. nov. 12. 17:32

Szia!

Sajnos én csak rosszat tudok mondani :(

Érzem, hogy holnap megjön :((


Téged miért kell feldobni? Valami baj van??

314. demeeri
2009. nov. 12. 17:23
Sziasztok csajok.Van valami jó híretek? Dobjatok fel valamivel.
313. demeeri (válaszként erre: 311. - T.Orsa)
2009. nov. 12. 17:23

Szia Orsi.

Ma hívtam a meddőségit.27-én megyünk.

312. T.Orsa (válaszként erre: 311. - T.Orsa)
2009. nov. 12. 11:08
Persze nem egyszerre..az kicsit durva lenne:)
311. T.Orsa (válaszként erre: 309. - Frencsuri)
2009. nov. 12. 11:07

Sziasztok!


Én is 3gyereket szeretnék!!!:-))

2009. nov. 11. 21:25

Hát ... akkor majd holnap folytatjuk!


Jó éjszakát, szép álmokat Nektek!

2009. nov. 11. 21:15

Sziasztok Lányok!

Csak egyet szeretnél beültettetni? Hú de bátor vagy! Persze én teljesen más szemszögből nézem a dolgokat, mert ugye én nem egyet szeretnék ... én tuti nem tudnám megállni, hogy ne váltsam valóra az álmom! Három-három-három!!!!! Hú milyen szép is lenne!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook