Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért éppen Alaszka?!? Kihagytam jó pár részt! Valaki magyarázza meg, hogy a doki miért költözött ki a vadonba, és miért lett másik doki? fórum

Miért éppen Alaszka?!? Kihagytam jó pár részt! Valaki magyarázza meg, hogy a doki miért költözött ki a vadonba, és miért lett másik doki? (tudásbázis kérdés)

2015. febr. 16. 09:58
Én is szoktam nézni ezt a kis kedves sorozatot, meg van DVD-n is az egész. Már kétszer néztem végig, egy évig ez volt az "altatóm" minden este.
2008. júl. 11. 15:23

Köszönöm!

Kissé világosabban látok. Bár még nem az igazi. :)

2008. júl. 11. 14:44
Én nézem és : Maggie-vel összeköltöztek,de elküldte őt (Maggie), szakított vele végeredményben...ekkor költözött ki oda...ennél bonyolultabb volt,de dióhéjban ennyi,remélem hamarosan visszamegy és "happy-end" lesz!!!
2008. júl. 11. 14:30

Port.hu-n megnyitod a Viasat3 műsort, katty a Miért éppen Alaszka műsorra, akkor előjön egy oldal, a vetítési időkkel, szereplőlistával stb. Lejjebb tekersz és találsz egy fórum-féle dolgot, 10ezer valamennyi hozzászólással: na ott kérdezd meg, biztos tudják a választ.

(gondolom, regelni is kell)

2008. júl. 11. 14:22

Senki nem szokta nézni??

Úristen, mi lesz velem!!!!!!!! :)

2008. júl. 11. 12:59

Szóval az a kérdés - hosszabban - , hogy Joel Fleischmann-nal mi a fene történt, miért nem ő az orvos a kisvárosban, hogy került oda a másik.

Esetleg meg lehetne említeni azt is, hogy most mi van közte és Maggie között.

Kétségbe azért nem estem, de érdekel.

Előre is köszönöm!

:))

2008. júl. 11. 12:56
Mert ott olcsóbb a fóka:)
2008. júl. 11. 12:56
Miért éppen Alaszka?!? Kihagytam jó pár részt! Valaki magyarázza meg, hogy a doki miért költözött ki a vadonba, és miért lett másik doki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook