Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért engem vegyenek fel az állásra? fórum

Miért engem vegyenek fel az állásra? (beszélgetős fórum)

12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - BESTia ☺)
2014. dec. 13. 17:50
Egy tapasztalt HR-esnek azért ne nagyon halandzsázz!
11. BESTia ☺ (válaszként erre: 10. - Fzsuzsa76)
2014. dec. 13. 16:32
Akkor halandzsázni is lehet? :D
10. fzsuzsa76 (válaszként erre: 1. - Írisz33)
2014. dec. 13. 16:21
Nagy HR tapasztalattal mondom neked, hogy erre a kérdésre a választ nem a mondanivalódban mérik, hanem a testbeszédben.Tehát szinte tök mindegy mit mondasz, a lényeg, hogy adod elő.Tehát interjúztató szemébe nézel, magabiztos vagy és még egyszer magabiztos vagy, ja és még talán egy kicsit bízol magadban:-)
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Írisz33)
2014. dec. 13. 16:01
Én is voltam már egy pár állásinterjún, de tőlem ezt soha nem kérdezték meg. Inkább a jó és rossz tulajdonságokat. A lényeg, hogy a rossz azért túl rossz ne legyen...
2014. dec. 13. 15:53
Ha nem vesznek fel elsőre, ne keseredj el! Elemezd újra és újra a helyzetet, tanulj belőle és legközelebb sikerülni fog.
2014. dec. 13. 14:43
na mind1,fórumindítónak azt tanácsolnám ezzel kapcsolatosan,hogy önmagát adja az adott helyzetben,fontos az,h lássák,nyugodt,magabiztos/ez fontos!!!/és főleg motivált vagy,a többit meg úgyis ők döntik el.Sajna nem mindig,sőt sztem a legtöbbször egy állásra nem épp a legmegfelelőbb alanyt válaszják,aki mondjuk a legtöbbb tapasztalatattal bír az adott területen,vagy legtanultabb,stb stb....úgyhogy ezt túlgörcsölni már nem érdemes,mert mint írtam,úgyis ők döntenek.ne görcsölj,légy önmagad,add a tudásod,meg főleg önmagad.!!
2014. dec. 13. 14:34
Egyet kell hogy értsek!
2014. dec. 13. 14:13
mert nálad jobbat úgysem találnak. xD
2014. dec. 13. 14:12
Életem első állásinterjúja és nyugi, a neten utánanéztem milyen kérdések vannak általában, és leírkáltam őket... csak 1-2-nél elakadtam.
2014. dec. 13. 13:57
Szerintem a helyzet adja majd magát. Az sem biztos, hogy megkérdezik. De erre mindenki sablont válaszol. Mondhatod, hogy agilis, jó problémamegoldó képességű, önálló munkavégzésre alkalmas, stressztűrő, monotonitástűrő személyiség vagy, aki nem riad meg a váratlan feladatoktól, stb stb... a lényeg, hogy ne egy behúzott nyakú nyuszi legyél, hanem határozott fellépésű, magabiztos, saját magad által is hitelesnek tartott személy.
2014. dec. 13. 13:55
Gyűjtsd össze az erősségeidet valamint az elvárásokat az állás betöltéséhez, ahol átfedést látsz, azokat a dolgokat hangsúlyozd ki.
2014. dec. 13. 13:03
Miért engem vegyenek fel az állásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook