Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valakinek előfizetéses a mobilja és ellopják ( és be is van kapcsolva), mit lehet tenni, hogy ne vegyenek le róla, amennyit akarnak? fórum

Ha valakinek előfizetéses a mobilja és ellopják ( és be is van kapcsolva), mit lehet tenni, hogy ne vegyenek le róla, amennyit akarnak? (tudásbázis kérdés)

16. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 13. - Mari20)
2012. aug. 12. 12:39
Egyszer a bankkártyánk veszett el, rögtön mentünk a bankhoz és letiltattuk. Eszünk ágában sem volt előzőleg azon rágódni, hogy mi lesz, ha elvész, mégis elveszett...
15. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 14. - Marika156)
2012. aug. 12. 12:37
Igen, buta, de azt hiszi, hogy nem bukik le! És tképpen lop, mert mástól veszi el a pénzt!!!
2012. aug. 11. 21:30
Én szerencsére nem tiltattam le,így lett meg a rabló.10 éve volt,telefonálgatott vele rokonoknak,haveroknak,ezen bukott le.Pin kódom se kéri/azóta se/örült,hogy használhatja.Még én is felhívtam,mintha a barátnőm lennék.Persze nem szólt bele.Elég buta az a tolvaj aki használja a lopott telefont.
13. Mari20
2012. aug. 11. 18:15

tiltsd le a szlgáltatónál ha mg nem lopták el akkor kérdezd meg a szolgáltatót, mi a legjobb menet és mit irj fel otthon, hogy kéznél legyen


egyébként, csak óvatosan az ilyen "nem akarom" de folyton ezen törpölök dolgokkal, mert minden gondolat egy program, és elindul megvalósulni...


és ha megtörténik, akkor "mondhatod" én tudtam, én megmondtam


igen te programoztad :)

járj utána

rezonancia törvénye müködik akkor is ha tudsz róla, és akkor is ha nem

12. 6bd83f61cd (válaszként erre: 11. - Rochlitz Szilveszterné)
2012. aug. 11. 18:13
Ahhoz, hogy bármikor lehessen tiltani, tudni kell a számhoz tartozó jelszót.
2012. aug. 11. 18:03

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Még nem lopták el, de félek, mert hallottam már, hogy sok mindent lopnak, mobilt is. Mivel én öreg vagyok és a férjem is, most jutott eszembe, hogy mi is lenne, ha ellopnák, akkor mit csinálnánk? Jobb felkészülni mindenre...

10. Imo
2012. aug. 11. 17:49

én többször jártam úgy, hogy ellopták a telefonomat

egyből le kell tíltatni a kártyát és a telefont is!!!!! (eddig 3x mondták a szolgáltatónál, ne tíltsam le a telefont, mert a rendőrség bemérheti, ha használják, 1 év múlva mindig jött a rendőrségi végzés, hogy eredménytelen volt így megszűnt a nyomozás)

Ezért mikor utoljára ellopták, a telefont is tiltattam, igaz kellett hozzá a papírja is, mivel azon van a nyilvántartási száma

2012. aug. 11. 17:48
Azonnal letiltatni a számot!!
8. moncsicsi83 (válaszként erre: 7. - Zamila)
2012. aug. 11. 17:42
Én rendőrségi papír nélkül is le tudtam tiltatni a telefont, de így viszont nem tudják keresni...
2012. aug. 11. 17:38
Ha viszel rendőrségi papírt,akkor nem csak a kártyát,hanem magát a telefont is letudod tiltatni,mi is ezt tettük,ha már ellopta valami kis k@csög,akkor törjünk borsot az orra alá:)))
2012. aug. 11. 17:37
Az enyémet múlt héten loptál el, 0-24 órás ügyfélszolgálat van mindegyik szolgáltatónál, tiltasd le!
2012. aug. 11. 17:32
rögtön le kell tiltani!
2012. aug. 11. 17:24
ha rögtön észreveszed, letiltod a szolgáltatónál. sajna én is így jártam anno 1995-ben mikor dolgoztam, és az öltözőszekrényemből kilopták a telót. csak este vettem észre műszak után, akkor már rengeteget telóztak az én kontómra. letiltattam, de a számla nekem jött ki. sajna nem is kevés:(
2012. aug. 11. 17:21
Csak és kizárólag letiltatni a szolgáltatónál.
2012. aug. 11. 17:21
A szolgáltatónál letiltatni.
2012. aug. 11. 17:20
Ha valakinek előfizetéses a mobilja és ellopják ( és be is van kapcsolva), mit lehet tenni, hogy ne vegyenek le róla, amennyit akarnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook