Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért csuklik annyit a 2.5 éves kisfiam? fórum

Miért csuklik annyit a 2.5 éves kisfiam? (beszélgetős fórum)


2011. aug. 2. 23:31

A választ sajnos én sem tudom, de az én 2 és fél évesem is sokat csuklik, de ő már csecsemőkora óta.

Kipróbáltunk már mindent rá, de nem segített se a citromlé, se a 7 korty víz, se semmi.

Nemrég olvastam, hogy egy teáskanál kristálycukrot kell ilyenkor adni nekik és hipp-hopp abbamarad (az esetek 95%-ában) és hihetetlen, de tényleg abban a pillanatban abbahagyta a csuklást!

2011. aug. 1. 22:59

Csak azért linkeltem be(nem magamtól találtam ki)mert nem biztos,h csak egy szimpla étel-ital miatt van.Nem akartam a frászt rád hozni.

Mellesleg,ha nem múlik el,akkor vidd el orvoshoz.Bár már mind1 mit írok,úgyis sértésnek veszed.(:

2011. aug. 1. 22:55
te ezek kozepkorosztalyra vonatkoznak szerintem,nem par eves gyerekre,mar elnezest,de koszonom szepen!!
3. 17dfdcec7d (válaszként erre: 2. - 23443e225c)
2011. aug. 1. 22:46

nahaaat, ez nem semmi!kutakodtam egy picit,de allitolag artatlan jelenseg.nekem a kolok atota csuklik,miota soya tejjel ette a muzlijet,habar maskor is ivott mar olyat,nem hiszem,h az lenne a bunos.nem tudom,remelem semmi gyomor problema:(

mag azert kutakodom.

udv nektek,!!!!

2011. aug. 1. 22:33

Szia



Nekem is 2,5 éves a a kisfiam...Most hogy mondod,ő is mapok ota sokat csuklik:))) Vagyis többet mint eddig bármikor:)))))))))


Nem hiszem hogy gond lenne:) de kiváncsi vagyok én is.

2011. aug. 1. 22:28
nagyon sokat csuklik 3 napja a kisfiam,mi ennek az oka.hol elojon ,hol elmaard.ert valaki ehhez,nagyon kivancsi vok.mar idegesitoen sokat csuklik,eddig soha nem fordult ez elo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook