Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért CSAK az idősebb férfiakhoz vonzódom? fórum

Miért CSAK az idősebb férfiakhoz vonzódom? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. 5bfba16667 (válaszként erre: 19. - Féknyom)
2011. nov. 18. 15:36
iiigen-iiiigen, rendkívül intim kis kapcsolódási pont:) De ha szétoffoljuk a leányzó fórumát, rendkívül intim módon, mindkettőnket (együtt:))) ) sejbe fog billenteni:) ^^
21. a97b9a4e4e (válaszként erre: 18. - 5bfba16667)
2011. nov. 18. 15:35
Na, úgy látom itt nem csak Fannusi bukik az idősebb faszikra. :D :D
20. féknyom (válaszként erre: 16. - Mothertiger)
2011. nov. 18. 15:34
Szerintem jelen esetben a "kiszemelt", csupán tetszést jelent.
19. féknyom (válaszként erre: 18. - 5bfba16667)
2011. nov. 18. 15:33

De jó, van amit csak mi ketten, hoppá.:)

Ez a mi kis intim régiónk, hehe.

^^

18. 5bfba16667 (válaszként erre: 17. - Féknyom)
2011. nov. 18. 15:30
Én is csak Veled, de akkor nagyon megtanultam ezt a kis jelecskét:DDD A hsz-ed meg tetszett:PP
17. féknyom (válaszként erre: 12. - 5bfba16667)
2011. nov. 18. 15:28

^^

2 percig kerestem, nem nagyon használom, csak veled.:) ^^

2011. nov. 18. 15:27

Nem tudtam eldönteni, hogy panaszkodsz, vagy dicsekszel?

Amúgy egyik szavaddal ütötted a másikat, bár remélem, csak az én olvasatomban:


"...Folyamatosan olyan férfiak után "siránkozom", akik házasok, családosak (nyugi, eszem ágában sem lenne egy családot, párt tönkretenni), és nálam minimum 15 évvel idősebbek.

Jelenlegi kiszemeltem is van már vagy 40 éves, állítólag van felesége, aki rokkant, szinte minden nap összefutok vele, és annyira bejön, de tudom, hogy esélytelen az egész."


Remélem látod, mire gondoltam? Véleményem szerint gusztustalan húzás lenne a mozgássérült feleségtől elszeretni egyetlen támaszát... Te lehet, hogy úgy látod hogy nincs esély, és mi van, ha a pasi rád mozdul?

Bocs, de nekem ez nem fér bele az erkölcsi normáimba... Tökmindegy, hogy kihez vonzódik az ember, csak ne másszon bele mások kapcsolatába, amondó vagyok.

:P

15. vörösrózsa29 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. nov. 18. 15:25

Teljesen megértelek, mivel én is ilyen vagyok!

Sőt én most RÁ is találtam!!! :o))

Ha megnézed az adatlapom képeit, látsz engem és a páromat is. És nem szégyenlem bevallani, a párom 61 éves, én 30. És mindig is arra vágytam, sőt tudtam, hogy nekem idősebb férfi lesz a társam.

És állítom neked, hogy ez szerelem, méghozzá nem is akármilyen! És nekem sincs apakomplexusom, aki ezt hiszi, az had higgye. Sokan csak mondják ezt a szót, de fogalmuk sincs igazából mit jelent.

Nyilván ezt sokan nem hiszik, arra rá kell hagyni, nem szabad senkivel törődni, van mindenkinek mit "söpörnie a háza táján."

Ezt csak te tudhatod, és esélyed mindig van, és lesz is! Csak hallgass mindig a szívedre, ez a lényeg.

Én nagyon drukkolok neked! Pár éve, sőt jó pár éve érzem ezt! Eddig erről csak a legjobb barátnőmnek meséltem, és ő szerencsére megértett, sőt most is támogat bennünket!

Szóval nyugi! És ne szégyelld emiatt magad.

Ez van, ezt érzed, és tudni fogod ki lesz az az illető aki igazán érted él, érezni fogod mikor eljön az idő!

14. CSIPOLINO (válaszként erre: 4. - Fannusi)
2011. nov. 18. 15:25

szia,egyaltalán nics abban semmi különös hogy valaki kedveli az az id.korosztályt,is ide

tartozol és kész.és hogy nem pasizol az nembaj,már

azis elég volt hogy leirtad ,hidd el lesz jelentkező,sok elvált és szingli van 30-40 között. sok sikert és légy bátor.

2011. nov. 18. 15:25

Idővel el fog múlni...

Ahogy írták, egy huszonéves ma még nem férfi sem magatartás, sem viselkedésben.

Várj egy 8-10 évet, és akkor valószínűleg már rátalálsz álmaid férfiára.

12. 5bfba16667 (válaszként erre: 10. - Féknyom)
2011. nov. 18. 15:24
^^
11. f8528030f9 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. nov. 18. 15:24

Nem vagy egyedül:-)Én is csippantom az idősebb férfiakat.Igaz párom csak 5évvel idősebb,de bizony én a "kellemes 40-eseket" nézem meg az utcán.

Nem is kell ahhoz elmenned bulizni,mint írtad az utcán is lehet találkozni idősebbekkel:-)

Úgyhogy fel a fejjel a téma az utcán "hever":-)))

10. féknyom (válaszként erre: 9. - C4de233d89)
2011. nov. 18. 15:24
Ez csak a véletlen műve, nem kell mindenben hátsó szándékot látni, ejj-ejj.
9. c4de233d89 (válaszként erre: 5. - Féknyom)
2011. nov. 18. 15:23
csak nem az áhított korosztály vagy? ejnye bejnye
8. féknyom (válaszként erre: 6. - Fannusi)
2011. nov. 18. 15:22

Mivel szépen kértél, ám legyen.:)


"de merre is laksz pontosan?:)"

7. c4de233d89 (válaszként erre: 4. - Fannusi)
2011. nov. 18. 15:22
sajnos ez a mostani világban világméretű gond...a korodbeli srácokban és a hozzádillőkben nem látod a férfit..hajkihúzás, smink, ruhadivat, teljes sporttalanság, viselkedés sajnos azt kell hogy mondjam hogy ratyik, nem tudok jobb szót rájuk, aki meg igazán pasi arra meg ezer csaj van és ha nem vagy a nyomulós fajta akkor esélyed sincs, így marad a férfias idősebb korosztály, ne izgulj megfogod találni a te férfias párod, addig meg ügyesen úgy hogy ne bánts meg senkit!
2011. nov. 18. 15:18
Mire érted, hogy pontatlan vagyok? Fejtsd ki, kérlek! :)
5. féknyom (válaszként erre: 4. - Fannusi)
2011. nov. 18. 15:17

Nem hülyeség, van esélyed, na de hogy mennyi, az már keményebb dió.

Elég pontatlan vagy.:)

2011. nov. 18. 15:15

Annyira buta kérdést tettem fel. Ugyan ki tudná az én hülyeségemre a választ. :D

Féknyom, Pest megyében lakom, viszont kicsit messzebbre Pesttől.

3. e584b61b26 (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2011. nov. 18. 15:08
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. nov. 18. 15:07
Nem tudom a választ, de merre is laksz pontosan?:)
2011. nov. 18. 15:06

Mindig is tudtam, hogy egy kicsit másabb vagyok, mint a mai fiatal lányok többsége. Nem a külsőt nézem (illetve azt is, de számomra mellékes), hidegen hagy, hogy milliomos-e vagy szegény. A nálam körülbelül 15, 20, de volt már, hogy 30 évvel idősebb férfi is megtetszett, vonzódtam hozzá.

Igazából rengetegen kérdezik tőlem, van-e barátom, hogy-hogy nincs még komoly kapcsolata egy ilyen szép lánynak, mint nekem, stb. Tudjátok, gondolom. Kínosan érzem magam mindig, mikor rákérdeznek, és már néha szégyellem is, hogy nincs egy olyan férfi, aki IGAZÁN tetszene.

Folyamatosan olyan férfiak után "siránkozom", akik házasok, családosak (nyugi, eszem ágában sem lenne egy családot, párt tönkretenni), és nálam minimum 15 évvel idősebbek.

Jelenlegi kiszemeltem is van már vagy 40 éves, állítólag van felesége, aki rokkant, szinte minden nap összefutok vele, és annyira bejön, de tudom, hogy esélytelen az egész.

Szórakozóhelyekre nem járok, nem szeretek bulizni, kiráz a hideg a mai 20 év körüli pasiktól.

Nekem egy komoly, érett férfi kellene, akinek nem lenne gáz egy fiatal lánnyal összejönni, és nem kihasználna, hanem megbecsülne.

Szerintetek van esély egy ilyen emberre rálelnem?

Amúgy az ismerőseim szerint nem "élek", mivel nem járok nagyon sehova bulizni, nem pasizok, stb. Könyörgöm, ha pasiznék, rányomulnék egy 35 évesre akkor meg az lenne a baj.

Ja, és NINCS apakomplexusom, nagyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, bár annyira nem, hogy ilyeneket megbeszéljek velük. :D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook