Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért bántott meg a srác? fórum

Miért bántott meg a srác? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
343. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 340. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 23:26

Amiatt rosszul érzem magam, hogy csak kihasznált és hagytam. Mert ha tudom hogy ez lesz a vége, soha nem feküdtem volna le vele. Valószínűleg akkor is eltűnt volna, csak akkor nem lenne az, hogy csak sikerült neki lefektetnie, ráadásul még meg is sért. Ha amiatt tűnik el, amit mondott is, hogy csak hülyítem és neki ebből elege van, azt könnyebb lenne feldolgoznom.

Bár valószínű, akkor meg azon rágódnék, lehet tényleg komolyan gondolta, csak azért sértődött be, mert rólam feltételezte, nem akarok semmit. Tehát akkor ott lenne bennem, hogy azért adhattam volna egy esélyt a dolognak.

De így utólag tudom, jobb lett volna ha csak amiatt tűnik el, mert nem érte el a célját.


Nekem attól még fontos maradt volna, mert nem volt igazán jó a szex és esetleg ő nem akar több alkalmat. Csak mivel volt ez a sértés, így minden más lett.


Nem reménykedek benne.


Tanulságokat szerintem csak később tudok levonni. Majd mikor már túl teszem magam ezen az egész dolgon.

Igazából egy dolog talán jót tenne a lelkemnek, ha kiadhatnám magamból az egész bántást és megmondhatnám neki a véleményemet. De ezt is csak akkor, ha már túl leszek ezen és nem érint érzékenyen a téma.

2022. ápr. 16. 23:20

Én ezeken elgondolkoznék. 🙄


79. Sajnálom azt is, hogy több mint egy évet áldoztam erre az akármilyen kapcsolatra.


107. Szóval nyilván egyértelmű, hogy semmit sem jelentettem neki.


134. Nekem nem a szex hiányzik vele. Nekem ezek a lelki dolgok sokkal többet jelentenek. ❓


211. Nem. Sok minden nem volt szimpatikus benne. Csak én már megszerettem és nem akartam tudomást venni a rossz tulajdonságairól. ❓

341. krisztikrisz (válaszként erre: 330. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 23:03

Szerelmet vallott és pont akkor távolodtál el tőle?

Miért tettél ilyet szegény sráccal? 🙂

Nem érdemelte volna meg a szerelmet? 🙂🙂

340. krisztikrisz (válaszként erre: 332. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:59

Most hogyan érzel?

Most hogyan vélekedsz erről a helyzetről?


Tudod hogy nem volt jó, mégis megtörtént.


Még mindig fontos neked?

Még mindig reménykedsz benne?

Milyen tanulságokat vontál le a helyzetből?

339. 37e1ff8723 (válaszként erre: 335. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 22:52
Az osztálytársam cuki volt. A másik egy szakállas vadállat.
338. krisztikrisz (válaszként erre: 332. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:52

"Ha nekem fontos a másik, érzek iránta, akkor tuti nem dobom el, mert látom ruha nélkül és nem tökéletes, illetve nem sikerül összehangolódni az első együttlét során. Tuti folytattam volna máskor."


Ezt te érezted, nem ő. Ő nem érzett semmit, csak szexet akart, megdugott, kihasznált, nem figyelt rád. Mivel nem volt jó a szex (akárki hibájából), nem folytatta.


"Ha esetleg valami nagyon nem jól sikerül, akkor kis idő múlva, ha még mind a ketten úgy gondoljuk, meg lehet próbálni újra."


Nem gondolta úgy. Neki ez elég volt. Neked valószínűleg nem, ami egy részről sajnálatos. Tehát hagytad volna magad megint megalázni? ☹️


"Ha esetleg mégis mind a ketten azt beszéljük meg, szex nem lesz többet, mivel fontos volt az ember, tuti érdekelne mi van vele, nem tudnék csak úgy egyik napról a másikra átlépni rajta. Lehet egy idő után eltávolodnánk, de még utána biztos érdekelne mi van vele."


A szex volt a fontos, neki nem volt jó, lelépett, barátságról és egyebekről szó sem lehet. Téged lehet hogy érdekel, mert foglalkoztat, de ő már valószínűleg teljesen máshol jár.

337. krisztikrisz (válaszként erre: 336. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:43
Mindegyikkel. Bármelyikkel. 🤭
336. 37e1ff8723 (válaszként erre: 335. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 22:41
Melyikkel? 😄
335. krisztikrisz (válaszként erre: 330. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:37
Biztos cuki lehetett a srác! Miért nem akartál volna többet? Naaaa... 😄
334. krisztikrisz (válaszként erre: 330. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:36
Férfi és nő között nincs hosszútávon barátság. 😄😄
333. krisztikrisz (válaszként erre: 331. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:34

Igen, igazad van, tehát csak "extrákkal". 😄😄

De milyen "extrákkal"? 😖

2022. ápr. 16. 22:32

Jó, tudom ez kicsit bonyolultnak tűnik. Az is én mit is akartam. De elmondom akkor.

Tehát nekem tetszett a srác, megszerettem, érzelmeim is voltak. De én azért egyből senkivel nem szoktam lefeküdni. Ezért beszélgettünk sokat. Ahogy mesélt és vélekedett dolgokról, éreztem rajta a beképzeltséget, legalábbis sok mindenben kicsit észjátszós volt, vagy csak annak mutatta magát. Ezt nem tudom, ezt csak ő tudhatja. Emiatt mert azért voltak vele kapcsolatban rossz érzéseim, kialakult bennem egy kis félelem attól, esetleg megbántana ha a beszélgetésen kívül másra is sor kerülne.

De én emberileg egyre jobban megszerettem, így elfogadtam azt is hogy csak barátok leszünk. Nem zavart volna, nem lettem volna féltékeny sem ha mással összejön.

Viszont ő folyamatosan a szexet mondogatta, és nyilván nekem is tetszett külsőleg is, vonzódtam is hozzá, ezért hajlottam rá én is, de azért féltem is.

Azt nem igazán értettem akarja a dolgot, de ha én belemegyek, akkor eltűnik.

Majd mikor azt mondta ő nem csak hobbiból feküdne le velem, mert többet akar, arra gondoltam esetleg jó dolog is kisülhet belőle, így belementem hogy lefeküdjünk. Persze az is bennem volt, amit a barátnőim mondtak, úgysem jön el. De felmerült bennem a kérdés, miért csinál hülyét magából, hogy ideges amiatt mert azt gondolja hülyítem, de aztán nem találkozik velem. Úgy voltam vele, ha találkozunk, lehet jól alakul, ha pedig megint ugyanazt játssza velem mint előtte, akkor határozottan megmondom neki, a szexet és randizást felejtsük el.

De végül találkoztunk.

Én ugye nagyon izgultam.

Reméltem azért kedvesebb lesz.

Sok időt töltöttünk együtt, de a szex nekem amiatt sem volt jó, mert egy időt után elfáradt, majd kiment egy kis időre. Aztán visszajött folytattuk, de utána megint eljátszotta ugyanezt. Nekem ez nagyon lohasztó volt, mivel mikor visszajött, kb kezdhette elölről az egészet, mert nálam elszállt az ihlet.

Az első barátomnál mind a kettőnknek az első kapcsolata volt, ott is voltak bénázások, de amikor kicsit abbahagytuk, akkor nem otthagytuk a másikat magára, és kimentünk a helyiségből, hanem akkor egymáshoz bújtunk, beszélgettünk és mikor úgy éreztük folytattuk.

Ezt itt is meg lehetett volna csinálni és én jobban el is engedtem volna magam.


Ez az alkalom volt amilyen volt.

De ez nem a világ!

Ha nekem fontos a másik, érzek iránta, akkor tuti nem dobom el, mert látom ruha nélkül és nem tökéletes, illetve nem sikerül összehangolódni az első együttlét során. Tuti folytattam volna máskor.

Ha esetleg valami nagyon nem jól sikerül, akkor kis idő múlva, ha még mind a ketten úgy gondoljuk, meg lehet próbálni újra.

Ha esetleg mégis mind a ketten azt beszéljük meg, szex nem lesz többet, mivel fontos volt az ember, tuti érdekelne mi van vele, nem tudnék csak úgy egyik napról a másikra átlépni rajta. Lehet egy idő után eltávolodnánk, de még utána biztos érdekelne mi van vele.


De nála egyértelmű semmit nem jelentettem neki.

Ráadásul azok után hogy sértő volt, már nyilván én sem szívesen keresném vele a kontaktot.

331. 37e1ff8723 (válaszként erre: 324. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 22:30
Nem. 😄 Egyikük részéről sem volt barátság.
330. 37e1ff8723 (válaszként erre: 321. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 22:28
Belém is az osztálytársam, akivel részemről tényleg barátok voltunk. Bizalmas volt a viszonyunk. Majd szerelmet vallott, és eltávolodtunk. Amikor eszembe jut, hogy a pasiügyeimbe is beavattam... 🤦🏼‍♀️ És volt egy, akivel kölcsönös volt a vonzalom, pedig barátságnak indult. Az lett a vége, hogy a barátnője belém kötött. Ő látja, hogy nézünk egymásra, és mi van köztünk?! 🙄 Pedig nem volt semmi. (Egyszer majdnem megcsókolt.) Ennyit a férfi-nő barátságokról...
329. krisztikrisz (válaszként erre: 326. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:24
Nincs baj a szexel, ha nem kihasználó típusú a partner, ha nem aláz meg, ha figyel rád, ha szeret, ha rád hangolódik, ha gyengéd, ha megértitek egymást, stb. Az ellenkezőjébe nem szabad belenyúlni, pedig erre is fel kell készülni.
328. krisztikrisz (válaszként erre: 326. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:20
Tételezzük fel, hogy egy férfi barátkozik veled. De hosszútávon ő sem fog barátkozni veled, ezt nem hiheted! Ezért mondom, hogy szállj le a fellegekből. Nagyon nagy "barátnak" kell lennie ahhoz, hogy semmit ne akarjon tőled. A férfiak nem így működnek. Ha tetszel nekik, akkor közelednek feléd, akkor akarnak valamit. Szexelni akarnak vagy össze akarnak jönni veled. Te ezt hagyod vagy nem hagyod. Ezért írom, hogy inkább férfi-női szemmel gondolkodj, ha elmúltál már 25.
327. krisztikrisz (válaszként erre: 326. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:17
👏😢
326. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 319. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 22:13
Igen, ő részéről kamu volt minden más, mert csak szexet akart.
325. krisztikrisz (válaszként erre: 318. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:12
Valójában egy szexkapcsolat, aminek nincs hosszútávon jövője, mert semmilyen lelki alapokkal nem rendelkezik.
324. krisztikrisz (válaszként erre: 318. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:11
Akkor ez egy barátság extrákkal típusú kapcsolat és akkor nincs mellébeszélés. Jól mondom? 🙂
323. krisztikrisz (válaszként erre: 318. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:10
Tehát barát lenne, de azért dugja meg, most pedig ki van akadva, hogy milyen. Hát ilyen. Ezt most én sem értem egészen. Tehát mindkettő akarta és valahol senki. 😐
322. 37e1ff8723 (válaszként erre: 320. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 22:09
Így van.
2022. ápr. 16. 22:06
Az iskolatársam is a "barátom" volt, jól elhülyéskedtünk, mégis belém volt zúgva! Akkor ezt hogyan definiálnád? Kicsit le kéne ereszkedni a fellegekből. Más az, amit gondolok és más az, ami van.
320. krisztikrisz (válaszként erre: 318. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 16. 22:02
Ez a barátság egy illúzió a férfi-női kapcsolatokban. Valaki mindig többet akar és nem feltétlenül kitartó.
319. krisztikrisz (válaszként erre: 316. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:01
Személyiségfüggő abban az értelemben, hogy az ő részéről csak hitegetés volt a barátság, nem gondolta komolyan, mert a szexre hajlott. Ennyi beszélgetés után gondolom azért már leesett. Ő cseppet sem gondolja úgy, hogy ezek után folytatná veled, mert egyikőtöknek sem volt jó, pláne neki és itt jön be az önzőség! Nem figyelt rád, az se érdekelte, hogy mi van veled. Nem volt jó a szex, lelépek! Te meg azon siránkozol, hogy hogy marad meg így a barátság? Hát sehogy, mert a barátság nem is létezett, mindvégig a szexre utazott. De mivel te mondtad, hogy ez személyiségfüggő, ez pusztán rá vonatkozik. Ettől függetlenül nem erőltetném senkivel ezt a "csak barát" dolgot. Látod, hogy hosszútávon nem működik. Nőként, férfiként kéne viselkedni, ha már elmúltál 25. Nem tudom mennyi idős vagy.
318. 37e1ff8723 (válaszként erre: 316. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 22:00
Nem vagy tisztában a barátság fogalmával. Barát az, aki meg akar dugni?! 🤦🏼‍♀️ A barátnőiddel is ilyen viszonyban vagytok?
317. krisztikrisz (válaszként erre: 316. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 21:53
Ritka mint a fehér holló. Erre ne is gondolj. Az emberek nem csak barátokat keresnek, hanem társat. Ebben benne van a férfi-női viszony, akár tetszik, akár nem. Az ilyen jellegű felfogásra, amit képviselsz, rámehetnek az emberi kapcsolataid. Persze barátság mindenek felett, de ebbe könnyen beletörhet a bicskád. Szerintem önmagadat határozd meg, te nőként hogy viselkednél egy ilyen helyzetben. Nem barátként, hanem nőként! A férfi a maga oldalát rendezi le és ebből lehet gyúrni egy közös nevezőt. Feltéve, ha mindkettőjük személyisége egészséges.
316. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 313. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 21:49

Igen. De ez is emberfüggő.

Mi előtte már sokat beszéltünk a barátságról is.

Sokszor mondta ő is, barátság az megmarad akármi is lesz. Mondta hogy ez stabil.

Utána is mondta, még mielőtt megsértett volna. Sőt akkor is azt mondta a barátság az fixen 100 százalék, és akkor folytatta hogy a szexről mi a véleménye velem kapcsolatban.


Tehát én úgy gondolom, igen ez lehet egy férfinak idegesítő vagy talán meg is unhatja, de ez attól is függ a két ember hogyan látja a dolgokat. Mi sokat beszéltünk a barátságról, ő is és én azt éreztem komolyan gondolja.


Ráadásul olyan történeteket is hallottam, többet is, hogy szex után barátok maradtak, mert mind a ketten összejöttek mással, de ugyanúgy beszéltek és tartották a kapcsolatot. Persze vannak akiknek ez nem megy. De ezért mondom, ez emberfüggő. Kinek mi fér bele.

315. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 314. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 16. 21:45
Nem.
314. krisztikrisz (válaszként erre: 312. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 16. 21:37
Szerinted mindent megtett? Őszintén!
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook