Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért bánták meg, hogy anyák lettek? fórum

Miért bánták meg, hogy anyák lettek? (beszélgetős fórum)


24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Channa*)
2020. márc. 4. 08:44
tudod nem mindenki olyan"intelligens, és érett, főleg nem ilyen kúltúrált mint te."
23. Channa* (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 18:52

Ugyan már! Tényleg létezik manapság olyan nő, aki ezért megy valakihez férjhez? Én 32 éve mentem férjhez és már akkor is én választhattam párt és én dönthettem el, hogy férjhez akarok e menni, akarok e gyereket, stb. Senki, soha egy szóval sem utalt arra, hogy nekem mit kellene máshogy csinálnom, pedig 20,5 évesen ismerkedtem meg a férjemmel és még nem voltam 22 éves, amikor szültem.


Tehát, ne akarja nekem senki bemagyarázni, hogy az ilyenek befolyásolnák a mai okos, szuper lányokat!


Szerencsére, az általam ismertek között az apukák is normálisak. Persze, az utcán látok agresszív, piás apát. Az ilyet lelövetném legszívesebben, ahogy a gonosz anyákat is.

Nagyon megvetem az ilyen embereket.

Jó dolgukban már nem tudnak mit kitalálni az agyatlanok...

22. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 18:47

Sokat gondolkodok azon, hogy mitől nincs ideje egy nőnek, aki otthon van a gyerekével.

Én is voltam otthon és sosem volt olyan, hogy nincs időm.

Na jó, nekem nem kellett diétáznom, nem festettem a hajamat és még bőgőmasina sem volt a gyerekem...

A fodrászhoz simán eljutottam, a körmeim is mindig rendben voltak, barátnőzni is tudtam, suliba is jártam, a lakás is mindig csillogott-villogott, stb.


Tehát, nem értem, hogy manapság mit kell máshogy csinálni? Még pelenkát sem kell mosni, mert eldobhatót használnak, még kaját sem kell főzni a gyereknek, mert évekig szoptatják, felhalmoznak mindent, így mosni sem kell túl sűrűn, azt is automatával, vasalni sem kell, mert legtöbben profi módon tudnak teregetni és még sorolhatnám, akkor mégis mitől nincs idejük magukra?

2020. márc. 3. 18:41

Fogalmam sincs a válaszról. Szerencsére én még sosem találkoztam olyan anyával, aki megbánta volna.


Itt a fórumon volt egy gonosz anya, lehet, hogy te ugyan az vagy? Na tőle én simán elvetetném a gyerekeit. Jobb helyen lennének intézetben, mint náluk.

2020. márc. 3. 15:18

Normális barátaim vannak. Egyszer - kétszer elhangzott tőlük a mondat, hogy elegük van, megbânták, stb...

Sose gondoltam őket komolyan. Csak fáradtak. Jó anyák. :)

19. New(l) (válaszként erre: 18. - Vivo44)
2020. márc. 3. 13:24
Éppen az is lehet...mindenesetre olyan bizarr :/
18. vivo44 (válaszként erre: 17. - New(l))
2020. márc. 3. 12:36

Szia.

Szerintem pedig a multkori fórum folytatása....

Onnantól pedig minden szavaddal egyetértek, hogy ..a frusztrációját...

17. New(l) (válaszként erre: 14. - Vivo44)
2020. márc. 3. 12:33
Szerintem neki tutira nincs gyereke, de hogy valamiféle problémája van az anyasággal, az fix. Lehet nem akar, nem lehet, nincs aki csináljon neki stb., mindenesetre a frusztrációját az effajta kis gyűjtések (a rossz anyákról) nem fogja feloldani.
16. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 12:28

Kíváncsi vagy valamire, DE nem adod a nevedet.

Miért várod el, hogy mások névvel nyilatkozzonak erről, hogy egyáltalán nyilatkozzon, szóba álljon veled.

Te úgy néz ki megbántad, de nem mered felvállalni és valamiféle önigazolást, vigaszt vársz innen.

2020. márc. 3. 12:22
Ha lehetne névtelennek írni, biztos több hszt kapnál. Egyébként ha valaki ezt egy nőkkel teli helyen kiírná, virtuálisan meglincselnék. Gondolom te sem véletlenül nyitottad anonim...
14. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 12:09

Mások miért bánták meg, vagy nem mindegy is.

Te miért bántad meg?

13. 1c0f052a51 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 11:05

Te is megbántad, hogy anya lettél?

Ha nem, fel nem foghatom, miért indítottad ezt a fórumot.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Amaunet)
2020. márc. 3. 10:57
igen. lehet nem is annyira szerelmes,de már KELL férjhezmenni,szülni.szerintem sokkal több ilyen van,mint aki őszinte.nagyon sokat látom,ha mennek gyerekkel,apuka elől a másiknak is terhes a hiszti.és olyan apuka is van aki meg úgy gügyög tyüttyög,hogy még az előzőtől is rosszabb.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Csalános)
2020. márc. 3. 10:56
Szia! igen, ezt olvastam, hogy nincs ideje diétázni, barátnőzni meg 5cm le van nőve a haja,de nincs ideje eljutni. És olyat is hallottam, hogy tönkrement az élete a bőgőmasina ott van mindig. Egy másik meg, hogy utálja a saját lányát, mert amikor az kamaszodni kezdett akkor nagy mellei lettek és utálja,ha egy képen mellé áll..sok ilyen van.De pszichológus is írt erről,hogy sok anyuka megbánta,hogy szült.
10. Amaunet (válaszként erre: 7. - Csalános)
2020. márc. 3. 10:47

Szerintem nem kell ehhez rossz párkapcsolat.


Elég, ha a döntéseivel másoknak akar megfelelni és nem a saját érzései vezetik.

Hagyja sodortatni magát az életben. Férjhez megy ahhoz a fiúhoz akivel éppen kapcsolata van, mert itt az ideje, sokak szerint már szülnie kéne (mert fiatalon jó, mert kifut az időből, mert a leendő nagyszülők sürgetik).

És mindezekből kimarad ő maga. Az ő érzései, hogy mit szeretne az életével kezdeni.

2020. márc. 3. 10:43
Na most értelmetlenné írta át ez a csodás telefon a kommentemet. Hurrá.
2020. márc. 3. 10:42

Én nem tudom. A legcsodálatosabb dolog a világon.

Mondjuk amikor huszonkettedik kereste, sőt, komolyabb fenyegetés sem hajlandó fürdeni menne este tíz felé, holott másnap korán kell kelni, akkor meg szokott fordulni a fejemben, hogy biztos-e, hogy fel voltam én készülve a napi szintű harcra.

Szóval úgy gondolom, hogy a konfliktusok miatt bánhatják meg a dolgokat az emberek.

7. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 10:29
Sajnos előfordul. A gyermek megszületett, és az apa meg vagy otthagyja, vagy mással is él, linkeskedik és anyuka kezd kétségbe esni. Első gyereknél meg a tehetetlenség, "mit csináljak most?" No meg sok az elkényeztetett fiatal anyuka, akit a szülei kiszolgáltak és most nekik kell ugyanezt tenni gyermekével. Ezek a makacs, hisztis, ostoba szülők, akiknek a gyerekük is teher. Szomorú.
2020. márc. 3. 09:55

Summa: a társadalom szerint egy anya nem érezhet így.


Pedig a valóságban létezik ez az érzés.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 09:54

Azokat kéne megkérdezned, akik így nyilatkoztak. Mi nem ismerhetjük az ő indokaikat, ami mindenkinél más lehet. Meg te olvastad őket, nem mi.


Az, hogy közösségi oldalon nem vállalják fel az érzéseiket érthető. Szét is szednék azon nyomban. És a gyermeknek is milyen érzés lenne anyutól ilyesmit olvasni?

4. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 09:32

Én sem láttam még csak itt egy anonim fórumot ilyenről...(lehet ugyanaz az anno-ním)

Szerintem akik azt mondják, vagy úgy nyilvánulnak esetleg meg, hogy bánják, megbánták az anyaságot, azoknak valójában nem is az anyasággal van problémájuk, hanem saját magukkal. S az ilyen emberek orvosi kezelésre, szakorvosi segítségre szorulnak.

2020. márc. 3. 09:31

Egy ilyen esetet láttam itt a Hoxán, ki tudja, igaz-e egyáltalán. A közösségi oldalán meg ő is boldog.

Annyi más érdekesebb dolog van a világban!

Szép napot!

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 3. 09:10
Én ezt nem látom és nem olvasom.
2020. márc. 3. 08:54
Sokszor látom és olvasom cikkekben is,hogy sokan megbánták,hogy anyák lettek. Miért szerintetek?a közösségi oldalakon meg mindenki boldog. Köszönöm a válaszokat! Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook