Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt az a dolog, amitől gyökeresen megváltozott az életed? fórum

Mi volt az a dolog, amitől gyökeresen megváltozott az életed? (beszélgetős fórum)


1 2
23. globus
2021. aug. 20. 12:10

Fabio Volo: Hely a világban

Fantasztikus olvasmány.

22. Dina2 (válaszként erre: 21. - Dina2)
2021. aug. 20. 12:07
habár lehet, hogy közrejátszott a baleset is, agyrázkódással, koponyatöréssel...az ilyesmi után szerintem mindenki kicsit átértékel.
21. Dina2 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 20. 12:06

én is úgy léptem ki, ez egyértelmű.

2 évbe telt, mire elhittem, hogy szerethető vagyok. és épp amikor megbékéltem magammal és a világgal, elkezdtem élvezni az egyedüllétet, akkor érkezett meg az új szerelem.

akarni kell, aztán a segítség megérkezik, ami kell a változáshoz. és persze elhinni, hogy értékes vagy és különleges :)

2021. aug. 20. 10:18

Én már a jövőidőben gondolkodom :-). A héten meg nyerem a lottót ..

S akkor majd megváltozik az életem..

19. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 20. 10:15
Velem nem történt semmi olyan, amitől gyökeresen megváltozott volna az életem.
18. tien (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 22:14

Teljesen jól, köszönöm.

Nem volt annyira komoly az a baleset ,felépültem belőle pikk pakk.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Dina2)
2021. aug. 19. 22:05

Na ez jó :) Legalább tovább tudtál lépni, ha jól értem.

Én úgy léptem ki a házasságból, hogy többé nem kell senki. Azóta is eltaszítok mindenkit, aki közeledni akar. Egyszerűen nem tudok komolyan venni senkit... bár az is lehet, hogy abban nem hiszek, hogy engem komolyan lehet venni.

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Tien)
2021. aug. 19. 22:02
És most jól vagy?
15. Dina2
2021. aug. 19. 21:51

Az, hogy ki mértem lépni egy "nárci" kapcsolatból.

20 évig én voltam az alárendelt a párkapcsolataimban, most úgy döntöttek 20 évig én leszek a főnök😁

2021. aug. 19. 21:21
Egy-két árulás, egyebek szépen kifordítottak magamból.
13. tien
2021. aug. 19. 21:13

22 évesen egy gerinctörés ,és hogy rokkanttá nyílvánítottak több évre.


40 évesen a férjem ,aki valószínűleg egy angyal.

( nem csak én gondolom ,hogy az )

2021. aug. 19. 20:10

A gondolkodásomat, világnézetemet a gyerek változtatta meg.

A gyakorlati, mindennapi élet szintjén a legnagyobb változás az egyetem befejezése volt, hiszen utána diákból dolgozó ember lettem :)

11. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 18:35
Bár nem volt tervezett, de nagyjából átvettem a szerepét. Úgy értem, éppen olyan lettem, mint ő...ezt vajon hogyan csinálta volna, próbálok az ő fejével gondolkodni. Ugyanúgy tartani ünnepnapokat, hogy együtt maradjon a család.
2021. aug. 19. 18:31

Több ilyen is akadt.

-egy tanfolyam

-7 évet éltem egyedül, minden anyagi és lelki segítség nélkül.

Úgy érzem bármit hoz a sors, megbirkózom vele, mert már tudom mennyi mindenre képes vagyok. És még ennél is többre. 😇

9. BeauIieu (válaszként erre: 7. - BeauIieu)
2021. aug. 19. 18:13
Es mikor vegre makoval visszamentem dolgozni, megbuntettet az ATNSZ, mert a padlon volt az aru, es volt, amit meg nem cimkerztem fel. Az elso napon kapasbol.
2021. aug. 19. 18:09
A terhességeim és a gyerekek :)
7. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 18:08

30 ev korul ugy lerobbant az egyik izuletem a csipomnel, hogy nem tudtam jarni.Az ocsem jott ertem, mert se elore, se harta. Szo szerint.

Kozben kaptam egy fain kis holyaggyullagast, ami miatt allandoan pisilnem kellett, negykezlab maszkaltam a szuleimnel a budira, mert amugy sem tudtam ellatani magam. Es hozza begyulladtak a hangszalaim. Telefonalni sem tudtam, mert nem volt hangom.


Par honapra ra meg tudogyullagast kaptam. elotte 2-3 naponta 5 km-t futottam, akkor meg fel utca seta utan kifulladtam. szinten hazakoltoztem arra az idore.


Ezek nagyon megvaltoztattak.

6. e46f572459 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 17:55
Sajnálom, hogy te is átèltèl valamilyen balesetet, ès nálad is megszűnt az ősbizalom .
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - E46f572459)
2021. aug. 19. 17:49
Jézusom.... :( Maximálisan megértelek. Pontosan ez volt az egyik az én életemben is, hogy velem semmi olyan nagyon rossz nem történhet. Persze, életben maradtam, de ahogy mondod, az ősbizalom odalett.
4. e46f572459 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 19. 17:45
Az autóbalesetünk óta, amikor az árokba vágódtunk majd többször átfordult az autó a tetejèn. Hiába nem lett egyiküknek sem komoly testi sèrülèse, de lelki annál nagyobb. Bennem megszűnt az az ősbizalom,hogy velem nem törtènhet semmi durván rossz. Azóta fel nem mertem ülni egy repülőre, pedig azelőtt sokat repülőztünk. Most több mint húsz èvvel a baleset után merek járni lovagolni( általános iskolában jártam utoljára), de elèggè fèlek a lovon, remèlem oldódik majd.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Globus)
2021. aug. 19. 17:32

Sajnálom :(

A fájdalmon, meg nyilván az üresség érzeten, gyászon kívül mi változott meg az életedben? Miben lettél más?

2021. aug. 19. 17:24
Amikor anyu meghalt. Rájöttem, hogy egyedül maradtam nőként az egész családban.
2021. aug. 19. 17:09

Az én életem rövid idő alatt megváltozott egy betegség miatt. Más lett a külsőm, a gondolkodásom, az ízlésem, más illatokat szeretek, megváltoztak a szokásaim - szóval mintha kicseréltek volna.

Veletek történt valami olyan, amitől teljesen másak lettetek, mint amilyen korábban voltatok? Akár negatív, akár pozitív változásra gondolok. Pl. korábban zárkózott voltál, csak hosszú ruhákat viseltél, mióta gyereked lett, kinyíltál, extrovertált lettél... Vagy találkoztál valakivel, aki nagyon más irányba fordított? Szóval arra gondolok, hogy egy konkrét dolog miatt kicserélődtél szinte egy másik emberre?

Ha az ufók raboltak el, az is érdekes lehet. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook