Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi van, ha valaki nem megy el a tablófotózásra? fórum

Mi van, ha valaki nem megy el a tablófotózásra? (beszélgetős fórum)

15. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 6. 07:50
Sosem hallottam ilyet. Mi időnkben fel sem merült, hogy valaki nem megy el. Max.elmegy az ünnepségre, aztán a bulin már nem marad. Kihagynád életed fontos pillanatait mások hülyesége miatt? Ha szüleid szeretnek , ők is szeretnék látni a szalagtűzőt és eltenni emlékbe a tablós képeidet.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 52eadf3e5d)
2022. okt. 5. 20:02
Én is így vagyok, kifogtam egy nagyon hülye bandát. Megjegyzem, általánosban központ voltam. Készülök a következő életemre. Ezt a 4 évet meg elfelejtem.
2022. okt. 5. 19:44
Amennyire gyűlöltem a gimis osztályom, szívem szerint az érettségi bizonyítvány osztásra sem mentem volna el, csak hát kötelező volt. És azzal véget ért 4 évnyi rémálom. Ennek már 16 éve. Egyszer nem voltam azóta sem osztalytalalkozón és nem is megyek soha .
2022. okt. 5. 19:33
semmi
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2022. okt. 5. 19:30
Nekem nem büntetés, hogy megszabadulok tőlük. Családom szeret, vannak barátaim. Egyetemre készülök. Ez a suli egy nagy tévedés volt, van ilyen.
2022. okt. 5. 17:38
semmi különös, nem kötelezhet rá a suli
9. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 17:24

Car osztályba jártál/jársz és ezért magadat bünteted, hogy nem leszel a tablón?! Gondolkozz józanul; kivel cseszel ki? Én pont a fotózáshoz vágattam le a derékig érő hajamat, rengetegen kerestek, hogy miért nem vagyok a tablón? Pedig csak figyelmesebben meg kellett nézni, de mint tudjuk, "megszokásból vezetünk".


A szalagavatóra és ballagásra nem muszáj elmenned, de nyögd be előtte, hogy beteg lettél, mert ezek is szervezéssel járnak, és a tanároddal szúrsz ki, nem az osztállyal. :))) Ha őt sem szereted, telefonálj az igazgatónak, vagy helyettesének. de komolyan.


Én még hajvágást is megbántam, pedig igen jó lett a tablóképem.

2022. okt. 5. 17:12

Nem lesz rajta a tablón?

De miért tenne ilyet bárki is?

7. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 17:02

Lesz egy kis gubanc, az biztos.

Aki a tablót rajzolja, az számol azzal, hogy az osztály minden tagjának a fotóját megkapja, és elkészíti, előrajzolja a helyet, már előre odaírja a nevet, stb. stb.

Vagy szólj jó előre, hogy a te fotódnak a tablón ne rajzoljanak helyet, a nevedet se írják fel előre, mert...

2022. okt. 5. 16:46
Nem tudom.
2022. okt. 5. 16:44
Ez neked lenne èlmèny:) sztem sokan meg akarják úszni, de te tudod, érzed :)
2022. okt. 5. 16:43

Nyilván nem ok nélkül lenne.

Az osztály olyan - négy betű s-sel kezdődik és r a vége- hogy nem ezen múlik, szerintem.

3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 16:40

Ezek nem hülyèskedèsek.

Ezek hozzàtartoznak a vègzős èvhez.

Szalagavatónk volt,de tablónk nem. A mai napig bànom, sajnálom hogy nekünk nem volt.

Ne vond ki magad ezekből!

2022. okt. 5. 16:38
Suli szabályzataiban nézd meg...
2022. okt. 5. 16:38

Ezáltal nem lesz rajta a tablón?

És mi van, ha valaki nem megy el a szalagtűzésre?(Külön van a szalagtűzés és a tablóbál).

Van olyan, hogy valamire kötelező elmenni az utolsó éves hülyéskedések közül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook