Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi van akkor ha kiküldik a családvédelmiseket? fórum

Mi van akkor ha kiküldik a családvédelmiseket? (beszélgetős fórum)


1 2
15. a3d5967f47 (válaszként erre: 14. - Szemmelver)
2012. febr. 21. 12:52
Pedig hidd el, a baba teljesen jól van. Szépen elvagyunk itthon napközben, nincs semmi gond.
2012. febr. 21. 12:43

én elolvastam a problémádat, több hozzásólásodat is, de én így,hogy nem ismerlek az olvasottak alapján nem egy kiegyensúlyozott gyereket látnék. és nem egy kiegyensúlyozott családot

mondom ezt az olvasottak alapján!!!

egy volt gyerekjólétis gyógypedagógus vagyok

13. spinneli (válaszként erre: 10. - A3d5967f47)
2012. febr. 21. 12:40

Ha tényleg ennyiszer találkoztatok, akkor elég meredek, hogy kiküldi a családvédelmet.


Egyébként ha kiegyensúlyozott, testileg-lelkileg jól ellátott gyerekekről van szó, nincs mitől tartanod.

2012. febr. 21. 12:38

Én sem hinném, hogy a pszichiáter szórakozásból, esetleg bosszúállásból (mert nem szeded a gyógyszerét) küldené rád a hivatalt.

Ennél azért több kell ehhez... szerintem.

Még nem voltam ilyen helyzetben, de nem is szeretnék...

11. spinneli (válaszként erre: 9. - 36a26f5226)
2012. febr. 21. 12:38

A pszichológusnak alapjáraton pszichiáterhez kellett volna továbbküldenie, ha nagy baj van...így az önmagában álló szakvéleménye édes kevés egy komoly veszélyeztetéshez, egyszerűen azért, mert pszichiátriai betegségek felméréséhez nincs meg a szaktudása.


Egy jó szociális szakembernek egyébként prekoncepciók nélkül kell kimennie az adott családhoz.

10. a3d5967f47 (válaszként erre: 9. - 36a26f5226)
2012. febr. 21. 12:38

Én elmentem hozzá, hogy mi probléma... válóper gondolat stb. Meg, hogy altatóval alszom. Erre ő még felírt gyógyszereket, közöltem, nem tudom szedni nappal, mert olyan vagyok mint aki részeg. Aztán nem mentem hozzá 1-2-szer beszéltünk telefonon. Meg egy egyeztetett időpontban nem jelenetünk meg a férjemmel.... Mondván nem változott a helyzet, akkor miről beszéljek?


Mit fognak nézni, kérdezni a családvédelmisek holnap? Elviszik a gyereket? Bezárnak elmegyógyintézetbe? Teljesen egészséges normális embereket fognak itt látni, kiegyensúlyozott gyerekkel.

2012. febr. 21. 12:33

Viszont egy pszichológus, vagy pszichiáter csak akkor jelzi további szakembereknek, ha komoly a pszichés probléma, és a betegnek nincs betegégérzete, nem ismeri el,hogy beteg, akkor avatkoznak bele...


Ha nem komoly az ügy, akkor biztos nem mond ilyet...

Oka kell, hogy legyen, ha tovább megy az ügy...

2012. febr. 21. 12:32
Szedtem nyugtatót... de ki nem, ha válságban a helyzete? A gyereket pedig ellátom az apjával együtt, teljesen normális körülmények között. Nem vagyok iszákos, drogos stb. Normál életet élek. Éppen most azért küldték ki őket, pontosabban a pszichiáter, mert nem szedem a lórúgásnyi altatót, meg napközben is aludnék. Megfenyegetett, de ezek szerint tette is a dolgát.
2012. febr. 21. 12:30

Én sem szednék ilyen gyógyszereket az biztos....

Gyerkőc van?

6. spinneli (válaszként erre: 3. - 36a26f5226)
2012. febr. 21. 12:29
Csak akkor ha problémával találkoznak a gyerekjósok, lehet, hogy nincs is semmi.
2012. febr. 21. 12:28
Egyáltalán milyen pszichés betegséged van? Ha komoly típusú, akkor szedned kell, amit felírtak...
4. szemmelver (válaszként erre: 1. - A3d5967f47)
2012. febr. 21. 12:28
ha függő vagy akkor jogos
2012. febr. 21. 12:27
Kimegy a családgondozó, felállítotok egy megállapodást, amit írásban kell rögzíteni, te azt aláírod, hogy betartod, együttműködsz vele, ha van gyermek, akkor a gyermekjóléti szolgálattól is kimennek, és ha együttműködsz, amit folyamatosan ellenőriznek, akkor nem lesz gond, de ha nem működsz együtt, akkor a gyámhivatal és a hatóság segítségével szankciókra számíthatsz...
2012. febr. 21. 12:27
Honnan szedi, hogy gyógyszerfüggő vagy?
2012. febr. 21. 12:25

Pszichológushoz jártam, mert megromlott a házasságom, és ez eléggé megviselt. A dokinő azt mondta, mivel nem működöm vele együtt, ezért jelzi a családvédelmiseknek... Mert hogy gyógyszerfüggő vagyok, és nem tudom ellátni a gyerekemet. Ami persze nagyított dolog! Egyszerűen nem szedem az általa felírt gyógyszert, amitől egész nap aludnák... ezért kiküldte a családvédelmiseket hozzánk.

Mire számítsak????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook