Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi történt a fogammal? fórum

Mi történt a fogammal? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 15. 18:09
??
2013. szept. 15. 18:09
??
2013. júl. 16. 14:47

Mindenképp menj el fogorvoshoz vele. Addig flector gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító port ajánlok.

Nem esik ki olyan egyszerűen egy egészséges fog. De jobb ha megnézi a fogdoki.

2013. júl. 15. 19:35

Érdemes magánrendelésre menni mindenképpen és olyan fogorvoshoz, akit esetleg már ismersz.

Szerencsére nem nekem, hanem a családban volt. 3 évig mozgott neki, és egyre jobban. Ki is esett elöl az a fog. Elmentünk a fogászatra és mondta a fogorvos, hogy akkor, amikor történt a baleset, elment volna oda, megmenthető lett volna a fog, nem tudom pontosan, de valami stabil fogszabályzó féleséggel. Így most kiesett, és pótolni kell.

Neki is ilyen hírtelen összeharapás volt, de még hallottam is a reccsenést.

2013. júl. 15. 06:16
Próbáld meg kímélni azt a fogadat. Ne rágjál rajta, ne harapjál rá. Vegyél be egy fájdalom csillapítót.
4. sztolyka (válaszként erre: 3. - SzánI.)
2013. júl. 14. 20:58
A fájás elmúlik?sajna nálunk csak szerdán van fogorvos.nálad hogy történt?
2013. júl. 14. 20:55
Hát igen, ismerős. Ebből fogkiesés lesz néhány év múlva, mert apránként egyre jobban mozog, vagy elmész a fogászatra, és kapsz valami szabályzót, és helyreáll a fogad. Ugyanúgy, mint ahogy a csontja az embernek eltörék, de gipsz helyrerakja, így a fogat is helyre lehet tenni ha baleset történik.
2013. júl. 14. 20:48
Reggel egy hirtelen mozdulat miatt az alsó és felső fogaim elől összekoccantak,mint mikor csikorgatjuk a fogunkat.Az egyik felső fogam most nagyon érzékeny,mintha kicsit mozogna is.
2013. júl. 14. 20:48
Mi történt a fogammal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook