Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi tesz egy nőt vonzóvá? (Nem csak külsőségekre gondolok) fórum

Mi tesz egy nőt vonzóvá? (Nem csak külsőségekre gondolok) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
73. Dodi44
2015. jan. 18. 03:02
Termeszetesen masoknak mas is lehet a velemenye, de szamomra egy no" fekete bor alarcban, fuzoben, magasszaru csizmaban, dominans pozicioban ostorral a kezeben, talan nem mindenkinek tunik vonzonak, annak ellenere, meg ha halvanyan emlekeztet is valakire...
72. Dodi44
2015. jan. 18. 02:47
[hianyossagaim]
71. Dodi44 (válaszként erre: 12. - Remoni)
2015. jan. 18. 02:31
Nagyon koszonom, hogy eszrevette es felhivta figyelmemet a hianyossagom egyikere.
70. Cucicsillag (válaszként erre: 65. - Briell14)
2015. jan. 17. 23:55

Inkabba belso elegedettseg sugarzik ki, vhogy igy fogalmaznam... Mert Xbarinom X kg.plusszal is magnes, mert nem nezne ki jol monnyuk 56 kg-san.

Vagyis magaval harmoniaban van. Ez a kulcs :)


Sok (ex) dundi van pl.akiknek belul nem valtozik meg az enkepe, ugyanugy "latjak magukat" az atjon vhogy...

2015. jan. 17. 18:34
Ugyanis nem csak a "tökéletesség tudata" teszi határozottá az embert, hanem a "tökéletlenség tudata" is. Ezt nevezik alázatnak, ami elengedhetetlen alapja az önbecsülésnek.
68. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 67. - 31bc25d879)
2015. jan. 17. 18:32
A határozottság nagyon-nagyon vonzó tud lenni, akár férfi, akár nő az illető. Ez az önbizalom leglényegibb eleme. Hogy amiben bizonytalan, azt is felvállaja, abban is határozott. Tudom, ez elég paradoxonul hangzik.
2015. jan. 17. 16:19
Többek között a kisugárzása, határozottsága, mosolya, nyugodtsága, megjelenése, frizurája, ápoltsága...a mindenre kiterjedő nőiessége.
2015. jan. 17. 16:15
a személyisége.
65. Briell14 (válaszként erre: 64. - Cucicsillag)
2015. jan. 17. 16:09
Úgy gondolod, hogy egy nő érzi, tudja, látja, hogy benne mi a vonzó? Vagy csak onnan tudja, hogy elmondják neki? :)
64. Cucicsillag (válaszként erre: 52. - Zoella96)
2015. jan. 16. 23:35

Huuu, en orankent is kiirhatnek hasonlot :) Sok minden foglalkoztat, aztan probalom vhgy magamban elrendezni :)

A ffi amugy igen fontos lehet visszajelzesugyileg, igen, de ellenpelda a barinom, aki akkor viragzott a legjobban, miutan elvalt.

Nekem annyi valtozott, hgy magamanak mi tesz vonzova, mitol toltodom fel es az total kihat mindenemre :)

Teszem azt, tnap nemi kozmetika, egy franko arcmaszk, uj haj, apoltsag, relax, kiegyensulyozottsag, semmi extra, de tongorazni lehet a kulonbseget :)

Tovabbi boldog eveket nektek :)

2015. jan. 16. 22:59
A humora, jókedve, nevetése.
62. Zoella96 (válaszként erre: 61. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 22:40
Átgondolandó. :)
61. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 59. - Zoella96)
2015. jan. 16. 22:38
Még mindig azt mondom hogy az összhang. Vannak, akik születésüktől összhangban vannak magukkal. És erre rárakódhatnak dolgok, stb. Talán ettől lehet megnyerő. De itt az alap akkor is az összhang a valódi lényével. Más nem lehet vonzó. Mi lenne az? Max a külsőség, de az inkább szép lehet mint vonzó.
60. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 58. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 22:35
Hát, nem tudom. Nehéz lenne erre a válasz. Kinek a pap, kinek a papné. Én ezt mondom...
2015. jan. 16. 22:26

Van valami a lelki békés meg az önbizalmas dologban, viszont ez nem feltétlenül nyom a latba ennél a kérdésnél. Persze jó,ha van önbizalma az illetőnek, a kisugárzása megnyerőbb. De ez igazából már inkább az a téma, hogy hogyan éljünk boldogan,nyugodtan. Ha valakinek van önbizalma és elfogadja magát, onnantól kezdve nem nagyon lehet ebből kilendíteni, és sokkal könnyeben veszi figyelmen kívül pl az ok nélküli kritikát, magyarul nehezebben sérül,ezáltal kiegyensúlyozottabb lesz. De attól, hogy valakinek van önbizalma,még nem lesz vonzóbb, ha nincs meg az a bizonyos "plusz", ami lehet a kedvessége, a törődése, a megjelenése, a tekintete, vagy bármi más. Pusztán az önbizalom egyedül semmit nem ér mások szemében. Az inkább az adott illetőnek jobb, mert jobban érzi magát a bőrében.

Nem tudom, mennyire jön ez így át, de késő van, és fáradt is vagyok, nem nagyon tudom most kifejezni magam. :)

58. kriszta773 (válaszként erre: 57. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 22:23
hát mutass egy embert, akinek gondtalan, boldog élete volt :) biztos az unalom miatt felkötötte magát a végén. mert akkor biztos nem voltak sem nagy érzések, sem igazán fontos emberek az életében, akik mellett megélt csomó rossz érzést is, gondokat, aggódást, féltést, féltékenységet, boldogtalanságot, fájdalmat, és még lehetne sorolni. ami mind kell a teljes élethez, fizikai, lelki értelmekben is
57. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 56. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 22:17
A maszlag pont az, amilyennek látni akarod a dolgokat. Ugyanis a végcél mindig ez. Hogy legyen "valaki" és gondtalan, boldog élete legyen. Tökmindegy mit csinál. Ezek csak eszközök ennek az állapotnak az elérésére. Szóval nagyon is fontos, központi téma ez a "lelki béke".
56. kriszta773 (válaszként erre: 53. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 22:14

ez nekem csak nesze semmi fogd meg jól, fellengzős és tartalmatlan érvelés mindig :)

szerintem ha minden ember bedőlne ennek a maszlagnak, hogy lelki béke meg összhang meg fogadd el stb., semmi fejlődés nem történt volna sosem :) az embert mindig valaminek a hiánya, elérése hajtja előre

a sztárvilágról meg még a pletykalapokból is leszűrheted, hogy nagyrészt a sok pénzen kívül totál nyomoronc életet él a többség

2015. jan. 16. 22:12
Keveset beszélnek az önbizalom kockázatairól. Ez már nagyon burkolt téma. Nem merik leírni a buktatóit. Mer az lehet akár tragikus kimenetelű is.
54. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 50. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 22:11
Te meg lehet hogy azt nem látod, hogy van az a fokú önbizalom, ahonnan könnyű visszaesni. Ez olyan mint a hegymászás. Egy bizonyos szint felett minden kockázatossá válik. Ezek az emberek azt csinálják amit szeretnek, de túl nagy rajtuk a külső nyomás. Az azért nem ugyanaz.
53. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 22:09
Itt hasal el a dolog, mert a lelki béke nem azt jelenti hogy egész nap a parton ül és meditál, bár vannak ilyen emberek is. Lehet hogy valakit az hoz összhangba saját magával, ha színészkedhet, ha sportolhat, ha táncolhat vagy egyebek. Vannak temperamentumok, és itt akár "versenyló", ő így érzi jól magát, vagy akár "teknősbéka", ő így érzi jól magát. Lehet hogy a dinamizmus eltér, de megvan az ÖSSZHANG! Ez lehet apró lépésekben is, de lehet egy konkrét megvalósultság is. Az utóbbi már többnyire higgadt, szenvtelen, független és stabil.
52. Zoella96 (válaszként erre: 37. - Cucicsillag)
2015. jan. 16. 22:07

Miért merült fel bennem? Passz :)

Párommal már elég rég együtt vagyunk, megvagyunk, szóval nekem már nem igazán kell senki szemében vonzónak lennem,csakis az ő szemében. Azt meg tudom, hogy neki mi tesz vonzóvá engem. :)

Szimplán csak ilyen vagyok. Felmerül bennem mindenféle kérdés, és van, amit szeretek kibeszélni. :) Mondhatni, szeretek filozofálni, mindenfélén gondolkodni, csak az a baj, hogy körülöttem nem nagyon vannak olyan emberek, akik ugyan így eltudnak gondolkodni mindenféle random dolgon, így nem is nagyon tudom kivel igazán megbeszélni az ilyen hirtelen jött gondolataimat. :)

2015. jan. 16. 22:04
a pi...nája!!
50. kriszta773 (válaszként erre: 49. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 22:04
ne haragudj, de nagyon felületesen nézed a dolgokat. persze majd pont látod a mozivászonról meg a pletyilapokból, hogy ezek az emberek mennyire összhangban vannak magukkal, aztán a 99 százalékuk egy érzelmi roncs, alkoholista, kábszeres és még lehetne sorolni. pont ezek között a sztárok között kevés az, aki valóban kiegyensúlyozott bír maradni, és tévedsz, ha azt hiszed, hogy ők tele vannak önbizalommal
49. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 44. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 22:00

A másik az, hogy rengeteg szép lány születik, mégis hiányzik belőlük a plusz. Olyan semmilyenek, nincs egyéniségük, egy nagy 0-ák, legyenek akármilyen szépek. Az egyéniség ott kezdődik hogy Barbra Streisand, Shirley Maclaine, George Clooney, Jack Nicholson, Keanu Reeves, DiCaprio, stb...


Ezek elég erősen összhangban vannak a saját személyiségükkel, ez látszik.

48. Briell14 (válaszként erre: 47. - 388b941089)
2015. jan. 16. 22:00
Bocs! Ne olvasd!
47. 388b941089 (válaszként erre: 15. - Briell14)
2015. jan. 16. 21:58

Itt valt unalmassa a csak mondom.

Remoninal meg frappans,odab.szos volt,itt mar uncsi.

46. kriszta773 (válaszként erre: 45. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 21:55

hát ha neked egyáltalán ilyesmik jutnak eszedbe erről, akkor nem hiszem, hogy megértenéd azt, amit írtam :)

attól, mert valaki békében van önmagával és erős az önbecsülése, attól még lehet halál unalmas is és érdektelen vonzalom szempontjából. nem azt mondom, hogy ezek ne lennének fontos és nagyon jó dolgok, csak azt, hogy pusztán ettől egy nő nem lesz vonzó kívül-belül. ahhoz pont az a megfogalmazhatatlan "plusz" kell, amit én egyéniségnek mondanék

45. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 44. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 21:51
Hát akkor nem értem mire gondolsz. Én akit eddig láttam és igazán megfogott, mint nő (de akár férfi is) annak mind erősebb volt az önbecsülése az átlagnál. Ezeknek olyan az aurája mint a mágnes. Minél függetlenebbek, annál vonzóbbak. Bármennyire is úgy hisszük, nem a szépség számít. Ha meghal egy szép nő, akkor már bottal sem nyúlnak hozzá. Megnyúlik a teste, elszineződik, szaga lesz, stb. Hiányzik az a plusz ami éltette, ami vonzott minket. A lélek minősége.
44. kriszta773 (válaszként erre: 43. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 21:35

nem egoistákra gondolok, azért ismerem a különbséget. de attól, hogy valakinek nagy az önbizalma, vagy akár "csak" a helyén van, még nem jelenti azt, hogy egy vonzó egyéniség, vonzó természet lenne.

a legtöbb ember önbizalomhiányos, mégis csomó igen vonzó nő rohangál közöttük :))) és ezt nem csak külsőre értem persze. attól, hogy valaki igazi egyéniség és/vagy jó természet, érdekes és izgalmas, lehetnek önbizalomproblémái.


az önbizalomhiány nem azt jelenti, hogy valaki szürke egérként kuporog egy sarokban, és csak nézi az életet, de nem éli. az egészen más kategória

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook