Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi tesz egy nőt vonzóvá? (Nem csak külsőségekre gondolok) fórum

Mi tesz egy nőt vonzóvá? (Nem csak külsőségekre gondolok) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
43. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 41. - Kriszta773)
2015. jan. 16. 21:31
De amit te önbizalomnak gondolsz, az nem biztos hogy az. Baromi sok az egoista, aki csak imitálja az önbizalmat. Annak látszik. Ha megkaparod, vége mint a botnak.
42. Katinkaboszi (válaszként erre: 35. - Briell14)
2015. jan. 16. 21:27
Köszönöm, én csak így érzem:)
41. kriszta773 (válaszként erre: 40. - D7ba7bf7ff)
2015. jan. 16. 21:17
ismerek csomó önbizalommal teli emberkét, hidd el, pusztán ettől senki nem válik vonzóvá, kicsit se
40. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. jan. 16. 21:11
És amit belsőleg tudok (akár férfi, akár nő az illető) az ez: ÖNBIZALOM
39. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. jan. 16. 21:09

Egy könyvből idéznék:


"Karizmatikus embereknek azokat nevezzük, akik erős, másokat lebilincselő kisugárzással rendelkeznek, és magukra vonzzák a figyelmet. A karizma független kortól, nemtől, pozíciótól és teljesítménytől. Nem különleges adottság, amivel a sors csak néhány szerencsés kiválasztottat ajándékoz meg - mindenki kifejlesztheti magában. Minél igazabbak és őszintébbek vagyunk, és minél inkább valódi önmagunknak megfelelő életet élünk, annál erősebbé válik a karizmánk. A szűklátókörű, szorongó, önmagukban nem bízó embereknek gyenge a karizmájuk. Aki tele van negatív képekkel, programokkal és elképzelésekkel, eltávolodik a világtól, és kevés lehetősége adódik arra, hogy kibontakoztathassa valódi lényét, teljességét és örömét. Aki harmóniában van önmagával, a pillanatnak él, tele van életörömmel, és megtalálta az egyensúlyát, annak a karizmája is erős. Tudata tág, mert képes volt azonosulni saját magával. Tettei karizmatikusak, fellépésével pedig másokra is hatással van."

2015. jan. 16. 21:00

minden embert az egyénisége és a természete tesz vonzóvá vagy nem vonzóvá :) az egyénisége és a természete mindenkinek a külsejére is hat. nem misztikusan értettem, hanem konkrétan, úgy öltözik, annyira törődik magával vagy éppen nem törődik.

és persze nem mindenki számára lesz vonzó egy nő, mert a férfiak is különbözőek, míg valaki a vagányt, más a dögöset, megint más a visszafogottat szereti. a nőknek ugyanígy eltérő az ízlése, ha pasikról van szó és sármosságról

37. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. jan. 16. 20:43

Engem elsosorban az erdekel,miert is merult fel benned eme kerdes :)

Mindenki mast es maskepp lat szepnek,az biztos es az a jo, hgy szerencsere nem mndenkinek ugyanaz a vonzo :)

Ha ossze akarnam foglalni a teljesseg hianyaban: akkor sokat szamit az apoltsag (oke, hgy az a kulsosegekhez tartozik, de a belsot is tukrozi, ki mennyire igenyes magara-ebbol a szempontbol mindegy, "szep" vagy sem. Masreszt fontos a humora es az, mennyire tudja hasznalni az agyat.

Legyen harmoniaban onmagaval es ne masoknak akarjon megfelelni, hisz olyan ugysincs, aki mindenkinek tetszik vagy ezert vagy azert...

Sajat tapasztalatom, hgy a baj is sokat nyom a latban. Nem egy kevesbe elonyos (kulso) tulajdonsaggal megaldott kolleginam volt, viszont roppant kedvessege magneskent vonzott mindenkit -ugy ertem, akinek jo a kozeleben lenni.

Azt nemtom elkepzelni, hgy egy torteto, arrogans, mindenkin atgazolo, bekepzelt, mocskos szaju no vonzo legyen es/ vagy szep. Legalabbis az en eddigi eletem soran ilyennel nem talalkoztam es ezutan is kihagynam ezt a tipust :D

36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 34. - Katinkaboszi)
2015. jan. 16. 20:16
Like.
35. Briell14 (válaszként erre: 34. - Katinkaboszi)
2015. jan. 16. 20:10
Milyen szépen írtad le! :)
34. Katinkaboszi (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2015. jan. 16. 20:07

Gyakorlatilag minden nőt az a férfi tesz széppé, aki szereti és ki tudja felé mutatni, mit érez iránta, mert az gazdaggá teszi a lelkét, a szívét és ebből a mérhetetlen sok energiából és szeretetből, tovább tud adni, másnak is.


Ettől is lehet vonzó valaki

33. Katinkaboszi (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2015. jan. 16. 20:04

Nálad mindig a magas labda az első, és miután jól kiszórakozod magad, jön elő az, akit szeretünk és ismerünk :)


De mi ííígy, ilyennek szeretünk :D

32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Katinkaboszi)
2015. jan. 16. 19:56

Úgy gondolom, hogy erre meg, hogy mi tesz egy nőt vonzóvá, nem lehet választ adni,nincs recept. Kinek ez, kinek az. Mindenki habitusa szerint felsorol dolgokat, ennyi.

Lehet a szépsége, a jósága, de lehet a pénze.

Ha erre lenne recept, csak vonzó nők és férfiak léteznének. :)

31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 25. - Katinkaboszi)
2015. jan. 16. 19:52
Akkor sem muszáj, az embert, a hozzászólást nézze, és ne mibe lehet belekötni, mondom én, aki szívtam Dodi vérét a hozzászólásommal, de gondolom ismer már annyira, hogy nem tudtam, nem leütni a feldobott labdáját. :D
30. Briell14 (válaszként erre: 28. - Zoella96)
2015. jan. 16. 19:45

Megnyugodtam. :)

Persze ebből az is látszik, hogy Neked szép a lelked. :)

2015. jan. 16. 19:44
Van egy barátnőm, egyáltalán nem szép (a szó klasszikus értelmében), és nem is csinos, de: Olyan humora van és olyan intellektusa, hogy társaságban ha vagyunk, a pasik körülötte rajzanak.
28. Zoella96 (válaszként erre: 26. - Briell14)
2015. jan. 16. 19:39

Nem gond, legalább volt valami ma este is, ami megmosolyogtatott. :)


A témához visszatérve, igazatok lehet. Szerintem is az tesz széppé egy nőt, ha szép a lelke. Ha kedves,odafigyel másokra és nem csak önmagán jár az esze. Persze egy-egy pillantás, egy mosoly is vonzó lehet. :)

27. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Zoella96)
2015. jan. 16. 19:27

Széppé minden nőt és férfit is, az teszi, ha jószívű, jólelkű és nem akar mindenáron a többiekre hasonltani, nem akar kitűnni sem.

Legyen saját ízlése, gondolkodása kellemes, ne legyen mindenkire féltékeny és irigy.

Mert ezek azok a tulajdonságok, amik még a legszebb nőt is elcsúnyítják, hiszen a lelke mindenkinek ott van az arcán, a szemében.


Az, hogy csinos, állapot csak, mert mindenki változik, hol jóra, hol rosszra, nem attól lesz kívánatos egy férfinek, ha mindig az utolsó divat szerint öltözik, hiszen az a fizetését fogja elkölteni, egyetlen vásárlás alatt.

2015. jan. 16. 19:23

És most elnézést kérek.


Zoella!

Ne haragudj, hogy kis időre szétoffoltuk a topikodat!

25. Katinkaboszi (válaszként erre: 19. - Briell14)
2015. jan. 16. 19:21

Ha az igazi Teréz anyára gondolsz, Ő nem szólt volna érte, a lényeg, a lényeg, amit mondott és amit érzékeltetni akart.

Én sem a saját helyemen írok egy ideje, és bizony néha minden betűből itt-ott kettő sikeredik.

Néha észre sem veszem.

Jó az, ha észreveszel dolgokat, de előbb meg kell várni, egyedi eset, vagy sorozatos, na, akkor szólhatsz.

24. Briell14 (válaszként erre: 22. - Remoni)
2015. jan. 16. 19:20
Hmmm... Roppant sajnálom! Szép estét!
23. Briell14 (válaszként erre: 21. - Miss Poppy)
2015. jan. 16. 19:19
Én is kedvellek! Komolyan mondom! :DDDDDD
22. Remoni (válaszként erre: 17. - Briell14)
2015. jan. 16. 19:18

Nem sikerült értelmezned. De legalább most már mindenki örül.

A nem tudás nem szégyen, az a szégyen, ha valaki kézzel-lábbal tiltakozik ellene és felháborodik olyanon, amin nagyon nem kellene.

További szép napot!

21. Miss Poppy (válaszként erre: 19. - Briell14)
2015. jan. 16. 19:18

Kedvellek Briell!

Csak mondom.

20. Katinkaboszi (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2015. jan. 16. 19:17
Örülök :)
19. Briell14 (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2015. jan. 16. 19:15
Bocs! Én nem akartam...csak kibújt belőlem a Teréz anya. :) Csak mondom. :DDDDDD
2015. jan. 16. 19:13
Csak mondom, jól szórakozom. :D
17. Briell14 (válaszként erre: 16. - Remoni)
2015. jan. 16. 19:12
Örülök, hogy örülsz, az ilyen "örömszerzésnek". :S
16. Remoni (válaszként erre: 15. - Briell14)
2015. jan. 16. 19:11
Örülök, hogy örömet okoztam.
15. Briell14 (válaszként erre: 14. - Remoni)
2015. jan. 16. 19:06

Köszöni szépen!

Én meg mindig szerettem az ilyen kioktató stílust. Csak mondom. :)

14. Remoni (válaszként erre: 13. - Briell14)
2015. jan. 16. 19:02
Akkor ma is tanult valamit. Gondolom kárára nem vált. Egyébként idegen szó, bármely más nyelvben ahol hasonló alakban használják két "l"-lel kell írni. Nem attól függ, mikor hagyta el az országot. Csak mondom.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook