Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi szerettél volna lenni gyerekkorodban? - És mi lett belőled? fórum

Mi szerettél volna lenni gyerekkorodban? - És mi lett belőled? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2006. szept. 10. 12:19

Nekem soha nem volt elképzelésem, hogy mi szeretnék lenni, nem tetszett semmi.

Már az érettségim is megvolt közgázból, mikor alakult a kép, hogy mit is csinálnék szívesen, könyvelni azt nem, ennek ellenére végső elkeseredésben mérlegképest végeztem, de tudtam, hogy hiába mivel ebben a szakmában sehogy nem boldogulnék - semmi kedvem egész életemben a híreket, mindenféle kiadványokat bújni.

Ekközben alakult a másik vonal a kreativitás hasznosítása, koncertrejárás - ekkor már fotósként. Így jött az ötlet, hogy fotózni fogok, befuccsolt ez is, azaz nem lehet belőle manapság megélni, akkor sem lehetett.

Aztán jött a grafika vonal túl 18 éven. Ebben már biztos voltam, hogy nagyon érdekel, mindenféle tanfolyamot végeztem és így alakult ki, hogy grafikus - fotós vagyok.


Mostanság új dolog van a láthatáron, mindenképpen egyszer szeretném az ötvös szakmát megízlelni, lehet nem most lesz és lehet nem itt Mo-n, de ez a terv :).

2006. szept. 10. 11:32

Én tanár (mint anyu), vagy állattenyésztő (mint apu) ill.állatorvos.

Az állatorvosira nem vettek fel, az agrár nem jött be, így végül tanítóképzőt végeztem, és tanítónéni lettem.


Nem igazán találtam meg a számításomat, nem ilyennek képzeltem.


Talán még nem késő megpróbálni valami mást, most azon gondolkodom, mi legyen az.

2006. szept. 10. 11:18

És beteljesült az álmod? Ha nem, mi lettél?


Általános alsóban szakács vagy pincér, később fodrász vagy kozmetikus.

Idővel egyik sem lettem.

Kereskedelmi sulikat végeztem el.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook