Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okozza a rendszertelen menstruációt? fórum

Mi okozza a rendszertelen menstruációt? (tudásbázis kérdés)


7. Uszk
2010. jún. 23. 10:10
Nekem egy mióma okozta a méhemben. De a doki írt föl valami gyógyszert rá és ettől rendszeressé vált újra.
6. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 2. - Reggi777)
2010. jún. 22. 20:33
A hirtelen fogyás lehet pajzsmirigy túlműködés is.A pattanásaid "hólyagosak" és az egész arcodon és nyakadon van?Ha igen próbálkozz endokrinológiai kivizsgálással is.Nem kerül semmibe egy egyszerű vérvételből megállapítanak nagyon sok mindent.
5. solmyr (válaszként erre: 2. - Reggi777)
2010. jún. 22. 20:29

Az én véleményem szerint , ha nem 2 hónap alatt adtad le azt a 14 kg-ot, akkor nem nagyon zavarhatna be a mensidbe. (Gratula a fogyásodhoz!!)

Én az orvossal értek egyet: keress fel egy nőgyógyászt.

Ha nem akarsz elmenni egyedül, menj el az anyukáddal vagy az egyik barátnőddel.

Vannak női orvosok is, ha férfihez nem akarsz menni.

Hiszen mi történhet?

Azt mondja, hogy ez és ez a probléma, de így és így tudunk rajta segíteni.

Vagy azt mondja, hogy minden tökéletesen rendben van.

Szerintem a legrosszabb az, ha gyötröd magad, mert nem tudsz semmi biztosat.

Én is nagyon keveset iszom, még sincs ilyen gondom.

4. daroki (válaszként erre: 2. - Reggi777)
2010. jún. 22. 20:25

Szia!


Sztem is egy nőgyógyászhoz érdemes lenne elmenned és a fogyás,fogyókúra is hatással lehet a mensidre!

A bőrdokid meg elég érdekes,hogy így látatlanba petefészek cisztát diagnosztizál nálad.Ezt inkább bizd a nődokidra és sztem előre ne idegeskedj olyan miatt ami lehet,hogy nincs is!

3. Night Angel (válaszként erre: 2. - Reggi777)
2010. jún. 22. 20:22

Nagyon sok oka lehet annak, amiért rendszertelen, amiket leírtál persze benne vannak a pakliban, de nem szabad egyből rosszra gondolni.


Valóban érdemes lenne felkeresni egy nőgyogyit, ő pontosan megtudná mondani a probléma forrását és persze kezelni is tudná.

2010. jún. 22. 20:17

17 éves vagyok, eddig rendszeres volt a menstruációm, pár hónapja azonban ez megváltozott. Legutóbb 2 hónapot késett, és a vérzés is nagyon nagyon kevés. Tegnap bőrgyógyásznál jártam a pattanásaim miatt, aki kérdezgetett a menzeszemről és javasolta, hogy menjek el nőgyógyászhoz, mert lehetséges, hogy petefészek cisztám van.. Rettenetesen megijedtem.. (igaz a menstruáció rendszertelensége mellett semmi fájdalom nem jelentkezett eddig nálam)

Tudni kell még rólam, hogy az elmúlt egy évben 14 kg-ot fogytam, most 60 kg vagyok. Szüleim szerint drasztikus a fogyókúrám, szerintem viszont egyáltalán nem. Igaz, hogy sokkal kevesebbet eszem, mint azelőtt, de többször is és keveseket. Rengeteg gyümölcsöt, zöldséget fogyasztok és sokat tornázom. Viszont a folyadékbevitel nem igazán bőséges, sokak számára furcsa lehet, de gyűlölök inni..csak annyit, amennyi már muszáj.

Szerintetek lehet összefüggés? Most mit tegyek??Valakinek valami tipp, tanács? Esetleg volt már valakinek hasonló jellegű problémája?

2010. jún. 22. 20:17
Mi okozza a rendszertelen menstruációt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook