Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi lesz az ünnepi menü, nagypéntektől-húsvéthétfőig ? fórum

Mi lesz az ünnepi menü, nagypéntektől-húsvéthétfőig ? (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 3. 19:47

Tegnap sültcsirke sült zöldségekkel.

Ma csirkepaprikás spagettivel.

Most fő a sonka, a tojások már készen vannak. Nálunk mindig húsvétvasárnap ez a reggeli. A sütink ostoroskalács.

Hétfőn rántott hús krumolipürével. Reggeli a maradék sonka.

2021. ápr. 3. 18:52

Tegnap csirkepöri volt. Ma csak pipifalatkák kumplipürével mert úton voltunk és sietni kellett.

Holnap szüleimhez megyünk ebédre. Hétfőn még nem tudom mi lesz a menű. A sonkát épp most főzőm. Reggel még összedobok egy lusta asszony rétest.

2021. ápr. 3. 18:03

Nagypénteken halászlé volt,kuglóf lett sütve ,szombaton is maradék halászlé,estére főtt sonka,tojás,kolbász,torma,sós kifli.

Vasárnap:Húsleves,főtt hús,meggymártás,rizs,dobostorta.

Hétfőn,húsleves,pecsenyés tál többféle húsból,krumpli,cékla,krémes

10. Lau_Ra
2021. ápr. 3. 16:04
Tegnap nem voltunk otthon, ma csináltam gyrost, holnap megint vendégség, hétfőn pedig lesz a mai maradék. Én nem csinálok belőle nagy ügyet. Egyedül sonkát meg tojást főztem.
2021. ápr. 3. 13:51

Pénteken halászlé volt, sütöttem ischlert, linzert, egy gm. áfonyás-mandulás-csokis püspökkenyeret és egy kenyeret.


Ma: ököruszályleves, gombapörkölt medvehagymás galuskával és Lajcsi szelet.

Mindeközben megfőtt a sonka, kolbász, tojások. Ráadásnak kaptunk egy oroszkrém tortát. A kalácsnak még csak most készülök neki.


Holnap: a mai leves, sült kacsacomb, vörösboros-almás-diós lilakáposztával, krumplipürével. A sütit még nem találtam ki, talán répatorta citromkrémmel.


Hétfő: jön néhány locsoló így lesznek falatkák is (mozzarella pingvinek, minifasírtok, sajtos és medvehagymás pogácsa), ebédre bableves és pizza.


Aztán igény szerint ahogy fogy sütök még kenyeret, kalácsot.

8. globus (válaszként erre: 7. - Globus)
2021. ápr. 3. 13:41
Kocsonyát kifelejtettem 😁
2021. ápr. 3. 13:40

Húsleves, házi sonka, sós kalács, festett tojás, házi torma, jázmin rizs, hatlapos, citrom szelet, tiramisu, sült oldalas, csirkecomb. Gyümölcssaláta, fagyi.

Még csinálnom kell egy mindenmentes sütit allergiásnak, diós krémes lesz.

6. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Levarosbukta)
2021. ápr. 3. 13:12
Hja és fől a sonka!
2021. ápr. 3. 13:12
Készítettem sült kacsacombot pároltkáposztával krumplival. Készül, rántott csirkecomb, sajttal sonkával töltött rántott csirkemell. Rántott sajt, rántott padlizsán és cukkini, sült krumpli, majonézes krumpli, tejfölös uborkasaláta, zöldsaláta. Tudom, hülye vagyok ennyi mindent kutyulni de hát jönnek a gyerekek! :) :)
2021. ápr. 3. 12:49

Rántott cs.comb,Sült oldalas,Füstölt,főtt p.sonka,fasirt,panirozott hekkfilé és fr.saláta ,főtt tojás.


süti:Lajcsi szelet,mandula,fonott kalács

2021. ápr. 3. 11:11

Főtt csülök-kolbász-tojás,sárga túró,tormakrém,birkapörkölt,spenót.

Amihez gusztusom lesz....

2021. ápr. 3. 10:14
Kétféle sonkánk van. Házi és kötözött. Tegnap pörkölt volt tarhonyával. Ma passz, valami hétköznapi és tiramisut csinálok. Többi napokon nem leszünk itthon.
2021. ápr. 3. 10:00

P Pizza, Mákos guba


SZ Szeretnék egy szép kötözött sonkát venni, az lenne tojással tormával - csak az a bánatom, hogy a k. sonkák vagy nagyon kicsik vagy nagyon drágák


V babgulyás cékla nokedli


H paprikás v. rakott krumpli

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook